SAE Institute UK

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

SAE Institute Sidney, Avustralya ses mühendisliği ortaöğretim sonrası dersleri veren Dr. Tom Misner tarafından 1976 yılında kurulmuştur. SAE Institute çünkü pratik uygulama ve sanayi tanıma güçlü bir geleneğe sahip, yaratıcı medya teknolojileri 54 26 ülkede kampüsleri ve genişletilmiş bir kurs portföyü ile dünyanın en büyük pratik yaratıcı ortam eğitim haline gelmiştir.

Birleşik Krallık SAE Institute 4 Londra, Liverpool Glasgow kampüsleri ve Oxford dünya merkezi vardır.

SAE Institute tarafından akredite edilmiştir Middlesex University, London UK. Valide programa kayıt olan öğrencilerin çalışmaları başarılı bir şekilde tamamlanması üzerine Middlesex ödülü alacak. SAE Institute İngiltere Middlesex University Skillset Akademisi, Eğitim İngiltere'de bir üyesi ve İş Yenilik ve Beceriler Dairesi kayıtlarında listelenen vücutta bir ortağıdır.

Programlar ve Lisans

BA veya BSc (Hons)

Diğer tüm lisans programları iken BSc (Hons) derecesi sonuçlarını programlama oyunlar, BA (Hons) ya da (Hons) ya neden olur. Ödül programı son modül bitirme projesi niteliğine göre belirlenir. Bu 360 kredi puan (180 Avrupa Kredi Transfer Points) kazanç ise öğrencilerimiz tüm yaratıcı pratik eğitimin aynı düzeyde elde etmenizi sağlar ve onların eşsiz yaklaşım ve yol ürettikleri proje ile yansıtılır.

Yükseköğretim Diploması

SAE Institute 16 ay sonra bir çıkış noktası var 2 yıllık lisans programları sunmaktadır. Bu 16 aylık programı başarı ile tamamlayan öğrenciler 240 kredi puan toplayan Yükseköğretim diploma verilir. Öğrenciler sadece 16 ay programına kayıt seçebilirsiniz böylece Yükseköğretim Diploması, aynı zamanda onaylanmış bir giriş noktasıdır.

2 yıllık programın son 8 ayını dolduran kendi seçtikleri alanda BA / (Hons) doğru çalışma olabilir DipHE programı tamamlayan öğrenciler üzerinde. Yükseköğretim Diploma onların mevcut nitelikleri iltifat için gereken pratik becerileri öğrenmek isteyen medya mezunları için uygundur.

Yükseköğretim Sertifikası

SAE Glasgow kampüs aynı zamanda Yükseköğretim Sertifika sunuyor. Bu başarıyla Yükseköğretim Diploması son 8 aylık üzerine ilerleme programı tamamlamak öğrencilere izin veren bir alternatif yolu sağlar.

Konumlar

Londra

Address
SAE Institute
297 Kingsland Road

E8 4DD Londra, İngiltere, Birleşik Krallık

Glasgow

Address
Kinning Park, 85-87 Portman Street, Glasgow, G41 1EJ
Glasgow, İskoçya, Birleşik Krallık