Richmond The American International University in London

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

En Yüksek Kalibre Eğitimi

Richmond, 1972'de kurulmuş ve Batı Londra'da Richmond Hill'de iki kampüs ve Kensington High Street'e yakın bir Amerikan Uluslararası Üniversitesi'dir. 1981'den beri, üniversite, Orta Devletler Yüksek Öğretim Komisyonu tarafından akredite edilmiş ABD Derecelerini ödüllendiriyor. Richmond’un duyurmaktan gurur duyduğu en son başarılardan biri, son olarak Ağustos 2018’den başlayarak, Birleşik Krallık’a Özel Yetkilendirme Konseyi’nce Kazanılan Derece Diplomasını Verme Yetkisi (TDAP )’nin tanınması sonucunda, kendi Birleşik Krallık derecelerine sahip olma yetkisi kazandı.

Üniversite, İngiltere'de çift diploma dereceleri verme yetkisine sahip ilk ve tek üniversitedir. Bu da, öğrencilerin iş fırsatlarını ararken büyük ölçüde mezunlarımızı etkileyecek ve onları öne çıkaracak bir İngiltere ve ABD derecesi alacağı anlamına gelir. kalabalıktan.

1978'deki açılışından bu yana St Albans Grove ve Ansdell Street'teki Kensington kampüs binaları üçüncü ve dördüncü sınıf lisans öğrencilerine ve tüm lisansüstü öğrencilere ev sahipliği yapar. 1988 yılının Mart ayında, Kensington kampüsü, Young Street ve daha yakın zamanda, Kensington High Street'te daha da genişledi.

Üniversite, Amerikan Liberal Sanat sistemini Birleşik Krallık yüksek eğitim standartlarıyla birleştiren öğretim yaklaşımında, özel kurumların akademik standartları ile benzersizdir. Bu, mezunlarımıza rekabet avantajı sağlar ve İngiltere'de ya da İngiltere'de istihdam bulmak için daha fazla fırsat sunar. Birleşik Devletler

Lisans derecesine sahip programlar, geniş tabanlı bir eğitim sağlayan geniş bir yelpazedeki konuları ve programları keşfetmeyi teklif ederken, lisansüstü programlarda derece / majör tanımlayacak özel seçmeli dersleri seçme seçeneği bulunmaktadır. Bu özel üniversitenin, diğerlerinin yanı sıra, daha fazla akademik mentorluk ve öğretim süresi (ortalamada haftada 15 saat), diğer İngiltere Üniversitelerine kıyasla, çok çeşitli kredi tabanlı uluslararası fırsatların teşvik edilmesine yönelik güçlü bir odak noktasıdır. ve entegre stajlar, ve İtalya'daki (Roma ve Floransa) öğretim merkezlerimizde yurtdışı eğitim programları.

Başarıyı sağlamak için ABD ve İngiltere Burslar'ımızla mükemmel bir eğitim ve mükemmeliyet sağlıyoruz ve kısa bir süre sonra, öğrencilerin yüksek öğrenim ücretini tamamladıktan sonra öğrenim ücreti borçlarını azaltmaya katkıda bulunan yeni bir Başbakanlık artı Sonbahar 2018 Bursunu tanıttık. Burslarımız, diğer İngiltere ve ABD finansmanı ile birleştirilebilir ve mevcut seçenekler sunabilir, öğrencilerimize giriş şartlarını yerine getirmeleri için başvuruda bulunmalarını tavsiye ederiz.

Brooke Cagle / Unsplash

Richmond'u seçmek için en iyi 5 neden

  1. Dually Akredite Birleşik Krallık
  2. Öğrenci borcunu azaltabilecek burslar
  3. Esnek Amerikan Liberal Sanatlar sistemi, kapsamlı iletişim saatleri ve rehberlik (haftada ortalama 15 saat)
  4. Entegre Stajlar (İngiltere'de ve yurt dışında)
  5. İki Londra kampüsü deneyimi (Richmond'da

Uluslararası Perspektif

Birlikte yaşamak ve birlikte çalışmak, 100'den fazla ülkeden öğrencilerimiz, ulusal ve kültürel sınırlar içinde etkili iletişim kurma becerisinin geleneksel bir akademik başarı kadar değerli olduğu bir dünyaya hazırdır. Richmond eğitimi, çeşitliliği, takım çalışmasını ve liderliği teşvik eden küresel bir bakış açısı ve etkileşimli bir çalışma ortamı sunar. Amerikan uluslararası bir üniversitesi olan liberal olmak, öğrencilerin kültürlerarası yönlerini dikkate alarak uluslararası bir ortamda çalışma deneyimini zenginleştirmeye odaklanmaktadır. Öğrencileri kendi fikirlerini oluşturmaya ve karar alırken veya ders projeleri üzerinde çalışırken diğerlerine karşı düşünmeye ve gelecekteki uluslararası takım liderleri olarak bireysel güçlerini ve mesleki becerilerini geliştirmeye teşvik eder.

Becca Tapert / Unsplash

Londra'da iki kampüs deneyimi

Dünyanın en canlı ve kozmopolit şehirlerinden birinde yaşamanın heyecanı kadar, Londra da sınıf dışında öğrenim için muhteşem kaynaklar ve fırsatlar sunuyor. Bununla birlikte, Richmond kursları aynı zamanda şehrin yaşamını - insanlarını, kurumlarını, siyasetini, sorunlarını ve tarihini derslere ve ders projelerine dönüştürür. Tüm bu destekleyici uluslararası fakülteye, Londra'nın en güzel iki mahallesindeki ana uzmanlık alanınız, küçük sınıflar ve kampüsler dışındaki konuları keşfetmenize olanak tanıyan esnek bir müfredat ekleyin ve Richmond'u iki lisans veya yüksek lisans derecesi almak için harika bir yer olarak bulacaksınız. İngiltere'de ve ABD'de tanındı

Richmond Hill Kampüsü

Birinci ve ikinci sınıf öğrencileri Richmond Hill kampüsümüze katılıyor. Kampüs, Londra'nın en çok rağbet gören bölgelerinden biri olan Richmond Tepesi'nin tepesinde bulunan muhteşem altı dönümlük bir bölgede yer almaktadır. 1843'te inşa edilmiş etkileyici neo-Gotik bir bina ve beş katlı modern bir kütüphane, ev derslikleri, bilgisayar ve bilim laboratuvarları, sanat ve fotoğraf stüdyoları ve bir oditoryum.

Kampüste ayrıca öğrenci yurtları, yemekhane, öğrenci ortak odası, fakülte ve idari ofisler bulunmaktadır. Ayrıca tenis, voleybol, basketbol ve mini futbol (futbol) çok amaçlı bir spor sahası bulunmaktadır. Richmond Hill kampüsümüzde iki yılını tamamladıktan sonra, öğrenciler son iki yıllık çalışmalarından dolayı Kensington'daki Londra kampüsüne yerleştiler.

Kensington Kampüsü

Üçüncü yıl, dördüncü sınıf ve lisansüstü öğrenciler Londra'nın en güzel yerleşim bölgelerinden biri olan Kensington'daki Central London kampüsümüze katılıyor. St Albans Caddesi'ndeki ana Atlantik Evi'ne 2 dakikalık yürüme mesafesindeki birkaç bina, ev sınıfları, bilgisayar laboratuarları, kütüphane, yemek salonu ve üniversite ofislerinden gerekli tüm olanaklara sahiptir.

Kensington kampüsü ayrıca, Amerika Birleşik Devletleri ve Londra'da bir sömestir veya bir yıl geçiren diğer ülkelerden gelen pek çok ziyaretçiyi ağırlamaktadır. Öğrenciler Üniversite binalarında veya kendi seçtikleri kampüs içi konutlarında yaşamayı tercih edebilirler. Konserleriyle ünlü Royal Albert Hall, Kraliyet Müzik ve Sanat Kolejleri, Imperial Science of Science ve Teknoloji, Victoria ve Albert Müzesi, Doğal Tarih Müzesi, Jeoloji Müzesi ve birçok sinema, ikonik mekanlarla ünlüdür. Hyde Park ve birçok kafe, restoran, kulüp ve alışveriş merkezi bulunan kalabalık bir cadde.

Bölge ve Piccadilly yeraltı, şehrin geri kalanı ile Richmond veya Kensington'u birbirine bağlamaktadır. Victoria, Paddington ve Waterloo istasyonlarına sık tren servisi sizi İngiltere'nin geri kalanına ve Avrupa'ya bağlar. Hem Heathrow hem de Gatwick Havaalanlarına kolayca erişilebilir.

Konumlar

Kensington

Kensington Campus

Richmond

Richmond Hill Campus