Resmi açıklamayı okuyun

En Yüksek Kalibre Eğitimi

Richmond, 1972'de kurulmuş ve Batı Londra'da Richmond Hill'de iki kampüs ve Kensington High Street'e yakın bir Amerikan Uluslararası Üniversitesi'dir. 1981'den beri, üniversite, Orta Devletler Yüksek Öğretim Komisyonu tarafından akredite edilmiş ABD Derecelerini ödüllendiriyor. Richmond’un duyurmaktan gurur duyduğu en son başarılardan biri, son olarak Ağustos 2018’den başlayarak, Birleşik Krallık’a Özel Yetkilendirme Konseyi’nce Kazanılan Derece Diplomasını Verme Yetkisi (TDAP )’nin tanınması sonucunda, kendi Birleşik Krallık derecelerine sahip olma yetkisi kazandı.

Üniversite, İngiltere'de çift diploma dereceleri verme yetkisine sahip ilk ve tek üniversitedir. Bu da, öğrencilerin iş fırsatlarını ararken büyük ölçüde mezunlarımızı etkileyecek ve onları öne çıkaracak bir İngiltere ve ABD derecesi alacağı anlamına gelir. kalabalıktan.

1978'deki açılışından bu yana St Albans Grove ve Ansdell Street'teki Kensington kampüs binaları üçüncü ve dördüncü sınıf lisans öğrencilerine ve tüm lisansüstü öğrencilere ev sahipliği yapar. 1988 yılının Mart ayında, Kensington kampüsü, Young Street ve daha yakın zamanda, Kensington High Street'te daha da genişledi.

Üniversite, Amerikan Liberal Sanat sistemini Birleşik Krallık yüksek eğitim standartlarıyla birleştiren öğretim yaklaşımında, özel kurumların akademik standartları ile benzersizdir. Bu, mezunlarımıza rekabet avantajı sağlar ve İngiltere'de ya da İngiltere'de istihdam bulmak için daha fazla fırsat sunar. Birleşik Devletler

Lisans derecesine sahip programlar, geniş tabanlı bir eğitim sağlayan geniş bir yelpazedeki konuları ve programları keşfetmeyi teklif ederken, lisansüstü programlarda derece / majör tanımlayacak özel seçmeli dersleri seçme seçeneği bulunmaktadır. Bu özel üniversitenin, diğerlerinin yanı sıra, daha fazla akademik mentorluk ve öğretim süresi (ortalamada haftada 15 saat), diğer İngiltere Üniversitelerine kıyasla, çok çeşitli kredi tabanlı uluslararası fırsatların teşvik edilmesine yönelik güçlü bir odak noktasıdır. ve entegre stajlar, ve İtalya'daki (Roma ve Floransa) öğretim merkezlerimizde yurtdışı eğitim programları.

Başarıyı sağlamak için ABD ve İngiltere Burslar'ımızla mükemmel bir eğitim ve mükemmeliyet sağlıyoruz ve kısa bir süre sonra, öğrencilerin yüksek öğrenim ücretini tamamladıktan sonra öğrenim ücreti borçlarını azaltmaya katkıda bulunan yeni bir Başbakanlık artı Sonbahar 2018 Bursunu tanıttık. Burslarımız, diğer İngiltere ve ABD finansmanı ile birleştirilebilir ve mevcut seçenekler sunabilir, öğrencilerimize giriş şartlarını yerine getirmeleri için başvuruda bulunmalarını tavsiye ederiz.

Brooke Cagle / Unsplash

Richmond'u seçmek için en iyi 5 neden

  1. Dually Akredite Birleşik Krallık
  2. Öğrenci borcunu azaltabilecek burslar
  3. Esnek Amerikan Liberal Sanatlar sistemi, kapsamlı iletişim saatleri ve rehberlik (haftada ortalama 15 saat)
  4. Entegre Stajlar (İngiltere'de ve yurt dışında)
  5. İki Londra kampüsü deneyimi (Richmond'da

Uluslararası Perspektif

Birlikte yaşamak ve birlikte çalışmak, 100'den fazla ülkeden öğrencilerimiz, ulusal ve kültürel sınırlar içinde etkili iletişim kurma becerisinin geleneksel bir akademik başarı kadar değerli olduğu bir dünyaya hazırdır. Richmond eğitimi, çeşitliliği, takım çalışmasını ve liderliği teşvik eden küresel bir bakış açısı ve etkileşimli bir çalışma ortamı sunar. Amerikan uluslararası bir üniversitesi olan liberal olmak, öğrencilerin kültürlerarası yönlerini dikkate alarak uluslararası bir ortamda çalışma deneyimini zenginleştirmeye odaklanmaktadır. Öğrencileri kendi fikirlerini oluşturmaya ve karar alırken veya ders projeleri üzerinde çalışırken diğerlerine karşı düşünmeye ve gelecekteki uluslararası takım liderleri olarak bireysel güçlerini ve mesleki becerilerini geliştirmeye teşvik eder.

Becca Tapert / Unsplash

Londra'da iki kampüs deneyimi

Dünyanın en canlı ve kozmopolit şehirlerinden birinde yaşamanın heyecanı kadar, Londra da sınıf dışında öğrenim için muhteşem kaynaklar ve fırsatlar sunuyor. Bununla birlikte, Richmond kursları aynı zamanda şehrin yaşamını - insanlarını, kurumlarını, siyasetini, sorunlarını ve tarihini derslere ve ders projelerine dönüştürür. Tüm bu destekleyici uluslararası fakülteye, Londra'nın en güzel iki mahallesindeki ana uzmanlık alanınız, küçük sınıflar ve kampüsler dışındaki konuları keşfetmenize olanak tanıyan esnek bir müfredat ekleyin ve Richmond'u iki lisans veya yüksek lisans derecesi almak için harika bir yer olarak bulacaksınız. İngiltere'de ve ABD'de tanındı

Richmond Hill Kampüsü

Birinci ve ikinci sınıf öğrencileri Richmond Hill kampüsümüze katılıyor. Kampüs, Londra'nın en çok rağbet gören bölgelerinden biri olan Richmond Tepesi'nin tepesinde bulunan muhteşem altı dönümlük bir bölgede yer almaktadır. 1843'te inşa edilmiş etkileyici neo-Gotik bir bina ve beş katlı modern bir kütüphane, ev derslikleri, bilgisayar ve bilim laboratuvarları, sanat ve fotoğraf stüdyoları ve bir oditoryum.

Kampüste ayrıca öğrenci yurtları, yemekhane, öğrenci ortak odası, fakülte ve idari ofisler bulunmaktadır. Ayrıca tenis, voleybol, basketbol ve mini futbol (futbol) çok amaçlı bir spor sahası bulunmaktadır. Richmond Hill kampüsümüzde iki yılını tamamladıktan sonra, öğrenciler son iki yıllık çalışmalarından dolayı Kensington'daki Londra kampüsüne yerleştiler.

Kensington Kampüsü

Üçüncü yıl, dördüncü sınıf ve lisansüstü öğrenciler Londra'nın en güzel yerleşim bölgelerinden biri olan Kensington'daki Central London kampüsümüze katılıyor. St Albans Caddesi'ndeki ana Atlantik Evi'ne 2 dakikalık yürüme mesafesindeki birkaç bina, ev sınıfları, bilgisayar laboratuarları, kütüphane, yemek salonu ve üniversite ofislerinden gerekli tüm olanaklara sahiptir.

Kensington kampüsü ayrıca, Amerika Birleşik Devletleri ve Londra'da bir sömestir veya bir yıl geçiren diğer ülkelerden gelen pek çok ziyaretçiyi ağırlamaktadır. Öğrenciler Üniversite binalarında veya kendi seçtikleri kampüs içi konutlarında yaşamayı tercih edebilirler. Konserleriyle ünlü Royal Albert Hall, Kraliyet Müzik ve Sanat Kolejleri, Imperial Science of Science ve Teknoloji, Victoria ve Albert Müzesi, Doğal Tarih Müzesi, Jeoloji Müzesi ve birçok sinema, ikonik mekanlarla ünlüdür. Hyde Park ve birçok kafe, restoran, kulüp ve alışveriş merkezi bulunan kalabalık bir cadde.

Bölge ve Piccadilly yeraltı, şehrin geri kalanı ile Richmond veya Kensington'u birbirine bağlamaktadır. Victoria, Paddington ve Waterloo istasyonlarına sık tren servisi sizi İngiltere'nin geri kalanına ve Avrupa'ya bağlar. Hem Heathrow hem de Gatwick Havaalanlarına kolayca erişilebilir.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BA

Richmond The American International University in London

International Business, insan kaynaklarını yönetmek, iş zorluklarını analiz etmek ve üstesinden gelmek ve iş modelini rekabetçi bir küresel pazara uyarlamak için pratik i ... [+]

International Business, insan kaynaklarını yönetmek, iş zorluklarını analiz etmek ve üstesinden gelmek ve iş modelini rekabetçi bir küresel pazara uyarlamak için pratik iş becerileri geliştirmeye odaklanmaktadır. Uluslararası organizasyonlarda kariyeriniz için stratejik yaklaşım ve liderlik konusunda uzmanlaşmaya hazır olacaksınız.

Finans, sosyoekonomik faktörler, siyaset, coğrafya, dil ve kültür, tüm işleri şekillendirmekte ve etkilemektedir, tüm bu yönleri göz önünde bulundurarak bilgi ve beceriler edinecek ve uluslararası bir pazarda doğru iş stratejisini uygulayabileceksiniz.

Bu programı incelemek için en iyi 5 nedenUluslararası ortaklarla iş yapmanın tüm yönleri hakkında bilgi edinin.Derecenizin tamamlanmasına kadar tanınacak uluslararası bir organizasyonda staj yaparak iş tecrübesi kazanınİşyerinde insan organizasyonu davranışları, küresel finans piyasaları, uluslararası pazarlama, girişimcilik, sosyal sorumluluk ve çok uluslu yönetim stratejisi hakkında bilgi sahibi olmakBir işletmeyi ve çok kültürlü bir geçmişe sahip insanları ve küresel işletmelerin temelindeki felsefeleri yönetme becerilerini geliştirmekİngiltere ve ABD'deki önde gelen yüksek lisans okullarına erişim kazanınMezun olduktan sonra... [-]
Birleşik Krallık Richmond
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
3 - 4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Richmond The American International University in London

İngiliz Psikoloji Derneği (BPS) tarafından akredite edilmiş, Psikoloji alanındaki lisans derecemiz, gelişim, dil, fenomenoloji, kişilik teorisi gibi psikolojik disiplinle ... [+]

İngiliz Psikoloji Derneği (BPS) tarafından akredite edilmiş, Psikoloji alanındaki lisans derecemiz, gelişim, dil, fenomenoloji, kişilik teorisi gibi psikolojik disiplinlerin temel alanlarında kavramsal bilgi ve pratiğin kazanılmasını desteklemektedir.

Psikoloji öğrencileri teorik perspektifleri ampirik bulgularla bütünleştirebilecek, çeşitli araştırma yöntemlerini kullanabilecek ve psikolojik prensipleri eğitim, klinik, danışmanlık ve yasal gibi profesyonel ortamlarda uygulayabilecektir.

Bu programı incelemek için en iyi 5 nedenBPS akreditasyonu, Richmond Psikoloji mezunlarına Topluluğun Lisansüstü ve / veya Yeminli Üyelik kazanma ve en geniş eğitim, gelişim ve istihdam olanakları yelpazesine erişim fırsatı verir.Teoriyi aşağıdaki mesleki uzmanlık alanlarından birinde uygulamaya geçirme yeteneği ile donatır: danışmanlık, klinik, yasal, adli bilimler.Sinirbilim, Hukuk, Yönetim, İK ve Pazarlama Araştırması gibi alanlara aktarılabilecek insani ve örgütsel davranışlara bilimsel bakış açısı sağlar.Yeni Psikoloji Laboratuvarında deneysel araştırma projeleri yürütmek, hem nitel hem de nicel araştırma yürütmek.Öğrencileri daha ileri çalışmaları ve / veya mesleki eğitimi uygulamak için gerekli becerilerle donatmak.Mezun olduktan sonra... [-]
Birleşik Krallık Richmond
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
3 - 4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Richmond The American International University in London

Uluslararası İlişkiler Lisans derecesi, uluslararası organizasyonlar, iş, finans, devlet kurumları, ajanslar ve medya alanında kariyer için hazırlar. Stratejik bir yaklaş ... [+]

Uluslararası İlişkiler Lisans derecesi, uluslararası organizasyonlar, iş, finans, devlet kurumları, ajanslar ve medya alanında kariyer için hazırlar. Stratejik bir yaklaşımla ve çağdaş politik meselelerle ilgili güçlü bir farkındalığa sahip olan kozmopolit bireyler, geniş beceri kümelerini genişletme fırsatına sahiptir.

Bu derece, üç temel alan hakkında özel bilgi sağlar: Uluslararası ilişkiler teorisi ve kavramları, küresel kurumlar ve uluslararası ilişkilerde güncel konular. Öğrenciler, ulusal, bölgesel ve küresel bağlamda bir dizi konuyu kapsayan çeşitli seçmeli derslerden birini seçebilirler. Programımız, ana ilgi alanınıza göre derece ile ilerlerken size bir uzmanlık sunmak için tasarlanmıştır.... [-]

Birleşik Krallık Richmond
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
3 - 4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Richmond The American International University in London

İktisat Lisansı, öğrencilerin ekonomik sorunları analiz etmek ve hem ulusal hem de uluslararası öneme sahip zorluklarla başa çıkma becerilerini geliştirmek için oluşturul ... [+]

İktisat Lisansı, öğrencilerin ekonomik sorunları analiz etmek ve hem ulusal hem de uluslararası öneme sahip zorluklarla başa çıkma becerilerini geliştirmek için oluşturulmuştur. Program, öğrencilere sosyal ve politik çevrenin daha geniş çerçevesindeki ekonomik ilkeleri, kavramları ve fikirleri net ve bütüncül bir şekilde anlamalarını sağlar.

Program, öğrencilerin materyalin organizasyonu, analizi ve sunumu dahil olmak üzere veri ve kanıt toplama sürecini anlamalarını ve uygulamalarını sağlar. Aynı zamanda öğrencilere ekonomik sistemlerin açık bir şekilde anlaşılmasını sağlar, böylece bazıları ekonomik politika meselelerini içeren gerçek problemlere soyut kavramlardır.... [-]

Birleşik Krallık Richmond
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
3 - 4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Richmond The American International University in London

Film Çalışmaları derecesi, televizyon ve yeni medya dahil olmak üzere, film çalışmalarına tarihsel, eleştirel ve teorik yaklaşımlara odaklanan, disiplinler arası, canlı b ... [+]

Film Çalışmaları derecesi, televizyon ve yeni medya dahil olmak üzere, film çalışmalarına tarihsel, eleştirel ve teorik yaklaşımlara odaklanan, disiplinler arası, canlı bir programdır. Belli ulusal ve uluslararası örneklerin yakından incelenmesi ve film tarihi, üçüncü dünya / postkolonyal sinema ve özel temalar (cinsiyet, korku, fantazi ve bilim kurgu dahil) üzerine özel bir vurgu yaparak, derece tarihsel, politik, sinema yapımına giden sanatsal ve kültürel özellikler. Derecenin güçlü bir teknik ve pratik unsuru, video prodüksiyon, oyunculuk ve senaryo yazımı ve belgesel film prodüksiyonu gibi konularda teorik bileşeni tamamlar. Bu nedenle, derece pratik eğitimin güçlü unsurları ile teorik bilgi veren, disiplinlerarası ve multimedya yaklaşımı sağlar. Seçmeli dersleri, öğrencilere, liberal sanat geleneği çerçevesinde, film ve ilgili medya hakkında küresel bir farkındalık geliştirmelerini sağlar. Medya Prodüksiyonunda bir minör seçiminize göre derinlik katabilir.... [-]

Birleşik Krallık Richmond
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
3 - 4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Richmond The American International University in London

BA Finance and Investments programı, Bankacılık, Kurumsal Finansman, Fon Yönetimi ve Uluslararası Finans alanlarında bir dizi heyecan verici kariyer için öğrencilerin bil ... [+]

BA Finance and Investments programı, Bankacılık, Kurumsal Finansman, Fon Yönetimi ve Uluslararası Finans alanlarında bir dizi heyecan verici kariyer için öğrencilerin bilgi ve becerilerini donatmaktadır. Diploma yapısı, Mali Muhasebe, Kurumsal Finansman ve Yatırım Yönetimi'nin temel alanlarını kapsamaktadır. Bu diploma programı, öğrencilerimizin mezunlara yönelik taleplere, aile işletmelerinden küresel kuruluşlara veya finans ve bankacılık dünyasındaki istihdamı güvence altına almak için gerekli olan bilgi ve becerilere sahip olmalarını sağlar.

Öğrenciler, bilişim teknolojisiyle iş dünyasında, muhasebe ve ekonominin temelleri konusunda sağlam bir temel edinir ve küresel bir finansal ortamdaki finansal kavram ve düşünceler hakkında sağlam bir anlayış kazanırlar. Program, finans endüstrisi için hayati önem taşıyan kilit alanlar: birleşme, düzenleme ve türevleri kapsamaktadır. Derinlemesine odaklanma, risk ölçümü ve yönetimi, varlık fiyatlandırma, sermaye maliyeti, döviz kuru belirleme, finansal modelleme ve ekonometrik test gibi finans ve yatırım araçlarının uygulamalarına adanmıştır. Öğrenciler, derecelerini Türev, Uluslararası Finansman ve Servet Yönetimi alanındaki uzman seçenekleriyle terbiye edebilirler. Staj deneyimi kazanma seçeneğiyle birlikte, derece, bu rekabetçi sektördeki küresel işverenlerin ihtiyaç duyduğu güçlü becerilere ve anahtar araçlara sahip mezunlar oluşturmayı amaçlamaktadır.... [-]

Birleşik Krallık Richmond
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
3 - 4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Richmond The American International University in London

Moda Yönetimi ve Pazarlama Lisans Diploması, öğrencilerimize moda endüstrisi ve perakende işletmelerinden en yeni bilgileri sunmak için tasarlanmıştır. Bu program, öğrenc ... [+]

Moda Yönetimi ve Pazarlama Lisans Diploması, öğrencilerimize moda endüstrisi ve perakende işletmelerinden en yeni bilgileri sunmak için tasarlanmıştır. Bu program, öğrencilerin muhasebe, finans, pazarlama ve moda yönetimine uygulanan işlemler gibi diğer alanlarda güçlü bir bilgi ve uzmanlık kazanmalarını sağlar.

Diploma, öğrencilere ilgili pazar / tüketici araştırması ve tahmin eğilimlerini gerçekleştirme konusunda bilinç ve bilgi birikimi kazandırır. Aynı zamanda öğrencilere tüketici ve moda alıcı davranışlarına dair içgörüyü derlemek için gerekli araçları sağlar.

Moda iletişimi, moda perakendeciliği gibi fonksiyonel alanlarda kurslar veriyoruz... [-]

Birleşik Krallık Richmond
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
3 - 4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Richmond The American International University in London

Pazarlama programı, küresel işletmelerde dinamik ve hızlı gelişen pazarlama alanıyla bağlantılı konular, teoriler ve çalışma uygulamaları hakkında kapsamlı bilgi sağlar. ... [+]

Pazarlama programı, küresel işletmelerde dinamik ve hızlı gelişen pazarlama alanıyla bağlantılı konular, teoriler ve çalışma uygulamaları hakkında kapsamlı bilgi sağlar.

Bu program, işletmeler ve kuruluşlar içindeki önemli değer önerilerini, şirketin büyümesi için sürücüleri, pazardaki pazarlama perspektifinden uzun ömürlü ve karlılığı ve müşterilerin talebini etkileyen temel unsurları tanımlamak için derinlemesine bilgi ve anahtar yetkinlikler edinmek isteyen öğrenciler için idealdir. ve zaman içinde sadakat. Uzun dönemli etkileyiciler daha sonra çalışılmış ve yorumlanmıştır, böylece şirketlerin (ürün ve hizmetleri) en iyi şekilde kullanılması maksimum kâr için en iyi şekilde kullanılabilir. Pazarlama ana bölümünün zorunlu unsurları; Reklamcılık, Yönetim, Markalaşma, E-Ticaret, Tüketici Davranışı, Pazar Araştırması ve Pazarlama Stratejisi ve kapsamlı bir bilgi ve uzman pazarlama uzmanlığını kapsayan sosyal medya yönetimi dersleridir.... [-]

Birleşik Krallık Richmond
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
3 - 4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Richmond The American International University in London

Pazarlama İletişimi ve Halkla İlişkiler alanındaki uzmanlaşmayı İletişim alanında lisans derecesi ile takip eden öğrenciler, farklı kanallarda, medyada izleyicileri nasıl ... [+]

Pazarlama İletişimi ve Halkla İlişkiler alanındaki uzmanlaşmayı İletişim alanında lisans derecesi ile takip eden öğrenciler, farklı kanallarda, medyada izleyicileri nasıl kullanacaklarını ve iş dünyası ve medya endüstrilerindeki pazarlama iletişimi ve halkla ilişkiler arasındaki ilişkiyi nasıl keşfedeceklerini öğrenecekler. Bu programın amacı, öğrencileri dünya çapında teknolojik odaklı ve tüketici odaklı işletmeler içinde çalışmaya hazırlamaktır.

Bu derece teori ve sonraki uygulama çalışmaları yoluyla iletişim çalışmalarına disiplinler arası, multimedya yaklaşımı sağlar. İletişim derecesinin ilk iki yılında, öğrenciler mevcut üç disiplinde aynı temel dersleri alırlar. Üçüncü ve dördüncü sınıf öğrencileri sırasında Pazarlama İletişimi konusunda uzmanlaşırlar.... [-]

Birleşik Krallık Richmond
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
3 - 4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Richmond The American International University in London

BA Sanat Tarihi ... [+]

BA Sanat Tarihi Programın üç temel amacı vardır:

Öğrencileri anahtar etkileyicilere, teorilere, yöntemlere ve çağdaş sanat akımlarına ve geniş sanat tarihine tanıtınGörsel sanatların ve kültürlerin rolünün, ilgili kavramsal çerçeveler aracılığıyla nasıl değerlendirileceğinin anlaşılması.Tarih öncesiden günümüze çeşitli Batı ve Batı dışı sanat ve görsel kültürleri keşfedin

Bu üç amaç, görsel sanatlar kurumlarında ve yaratıcı kültür endüstrilerindeki kariyerleri keşfetme fırsatları ile güçlü bir mesleki uygulama unsuru ile tamamlanmaktadır. Program kültürler arasında sanat ve görsel uygulamalara özel önem vermektedir. Bu derece devam eden öğrenciler ya lisansüstü öğrenimine devam etmek ya da staj programına katılmak, görsel sanatlar kurumlarında ve yaratıcı kültür endüstrilerinde kariyer yapabilmek için hazırlıklı olacaklardır.... [-]

Birleşik Krallık Richmond
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
3 - 4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Richmond The American International University in London

Siyaset Bilimi derecesi öğrencilere politik bilimin üç temel alanında bilgi sağlar: politik düşünce, politik sistemler ve kamu politikası. Siyaset Bilimi, gelişmekte olan ... [+]

Siyaset Bilimi derecesi öğrencilere politik bilimin üç temel alanında bilgi sağlar: politik düşünce, politik sistemler ve kamu politikası. Siyaset Bilimi, gelişmekte olan teknolojilerden en iyi şekilde yararlanırken, uluslararası öğrenci bedenini yansıtan bir dizi yöntem kullanarak öğretilir. Siyasal ideolojilerin, teorilerin ve fikirlerin incelenmesi, geniş bir yelpazedeki devletler ve bölgelerdeki çok çeşitli temalar ve konu alanları ve politik süreçler üzerindeki politika oluşturma üzerine pratik çalışmalara karşı dengelenmiştir. Öğrenciler, birçok farklı ulusal ve bölgesel ortamda bir dizi pratik politika konusuyla doğrudan ilgilenirken, politik düşünürlerin ve teorilerin geniş bir incelemesinden yararlanırlar. Örneğin, İngiliz Siyaset kursu Parlamento Evleri'nde kısmen öğretilmektedir. Diploma ayrıca politik, ekonomik ve politik süreçlerin uluslararası boyutunu da tanır ve öğrencilerin gelişmekte olan dünyanın siyasetine aşina olmasını sağlar. Öğrenciler, yeni teknolojilerin ve uygulamaların en iyi şekilde kullanılmasını sağlayarak sosyal bilimlerin metodolojik ve teknik becerilerini geliştirir. Kurslar, diğer bölümlerdeki öğrencilerin seçtikleri alanların politik boyutlarını kavramsallaştırmaya yardımcı olmak için yeterli bir Siyaset Bilimi anlayışı kazanmasını sağlar. Program, hükümet, uluslararası kuruluşlar, iş dünyası, finans ve medya çalışmalarını içeren ileri düzeydeki lisansüstü çalışma ve gelecekteki kariyer için bir arka plan sağlar. Öğrenciler ayrıca, ulusal, bölgesel ve küreselleşme çalışmalarında bir dizi seçmeli dersler alırlar ya da öğrencilerin ilgi alanına göre derece içinde uzmanlaşmaya izin veren güncel ilgi alanlarına hitap ederler.... [-]

Birleşik Krallık Richmond
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
3 - 4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

BSc

Richmond The American International University in London

BSc Muhasebe ve Finansman programı öncelikle muhasebe kariyeri ya da iş kariyerlerinin başlangıcında profesyonel muhasebe yeterliliklerini elde etmekle ilgilenen öğrencil ... [+]

BSc Muhasebe ve Finansman programı öncelikle muhasebe kariyeri ya da iş kariyerlerinin başlangıcında profesyonel muhasebe yeterliliklerini elde etmekle ilgilenen öğrenciler için tasarlanmıştır. Öğrenciler, muhasebe ve finans ile ilgili ileri düzeydeki kuramsal ve pratik bilgileri kazanacak ve uluslararası bir iş bağlamında yönetim kavramlarını anlayabileceklerdir.

Bu program muhasebe ve finans için temel olan teorik ve nicel tekniklerin ötesindedir. Alanı tam anlamıyla anlamak için istatistik, ekonomi, hukuk ve bilgi teknolojileri gibi çeşitli disiplinlerden yararlanır. Bir genel iş ve yönetim çekirdeği ile, bu derece sadece muhasebe ve finans alanında kariyer izlemenize değil, aynı zamanda ilgili yönetim alanlarına da izin verir.... [-]

Birleşik Krallık Richmond
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
3 - 4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Kensington Campus
Richmond Hill Campus