Resmi açıklamayı okuyun

Nottingham Trent Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi psikoloji, kriminoloji, sosyoloji, gençlik, sağlık ve sosyal bakım, siyaset, uluslararası ilişkiler, eğitim ve sosyal hizmetler gibi farklı disiplinlerde niteliklerin geniş bir yelpazede sunan geniş ve canlı bir akademik topluluk. Biz Psikoloji veya Kriminoloji toplumlar katılmadan araştırma seminerleri katılıyor, Okul hayatında yer alabilirim birçok yolu ile yakın örme topluluk vardır.

Üstün öğretim

Amacımız en kaliteli eğitimi sağlamak ve size kariyer bir başarı yapmak için yardımcı olacak becerileri ile donatmaktır. Öğrencilerimiz yenilikçi araştırma katılan veya kendi uzmanlık alanlarında yayınlanmış yazarlar birçok kim arasında coşkulu yapan ve uzman personel tarafından verilmektedir. Geleneksel dersler ve grup seminerleri bir kombinasyonu yoluyla öğreneceksiniz; ve derse bağlı olarak da tartışmalara, sunumlar ve grup tartışmalara katılmak için fırsat olabilir. Biz de düzenli olarak gelip bizim öğrenciler konuşmak için ilgili alanlarda tanınmış uzmanlar ve profesyoneller davet ediyoruz.

Araştırmamız size avantaj sağlar

Biz yüksek kalite ve sosyal ilgili araştırma için kurulmuş bir üne sahiptir. Araştırma kurslarımızın içeriği bilgilendirir ve up-to-date ve öğrencinin gelecekteki kariyerleri ile ilgili olmasını sağlar.

Profesyonelce tanınan dersler

Bizim derslerin çoğu, akredite doğrulanmış veya bunlarla ilişkili meslek kuruluşu tarafından tanınır. Bizim City Campus öğretilen bizim lisans Psikoloji güvenen ve yetenekli mezunları ile tanınan bir derecesi ve gelecekteki işverenlerin sunmak, Sağlık ve Bakım Meslekleri Konseyi tarafından onaylanan İngiliz Psikolojik Derneği (BPS), ve bizim Sosyal Araştırmalar ders tarafından akredite edilmiştir.

fantastik tesisleri

excel yardımcı olmak için tasarlanmış tesislerin geniş bir yelpazede, NTU en City Campus merkezinde bulunan Sosyal Bilimler Fakültesi. Bizim açık erişim PC'ler dersler arasında çalışmak için kullanılabilir ve seyrine göre de medyamız paketi ve Hukuk mahkemelerinin yararlanmak mümkün olabilir. Bizim özel Psikoloji laboratuarları lisans öğretim laboratuvarı ve göz izci, hareket yakalama laboratuarları ve bir £ 80,000 EEG sistemi dahil olmak üzere uzman araştırma laboratuarları bulunmaktadır.

Yurtdışında Eğitim

Biz öğrencilerimizin yurtdışında eğitim ve değerli uluslararası deneyim kazanmak, onların yaşam becerilerini geliştirmek, ve gerçekten potansiyel işverenler için öne için çeşitli olanaklar sağlamaktadır. Avrupa'da ve daha uzak hem uzunluğu değişir uluslararası programlar sunmaktadır.

Sosyal Bilimler ile başarılı

Mezunlarımız başarılı bir kariyere ulaşmak için devam kıskanılacak bir sicili var ve biz NTU onların süre boyunca öğrencilerimize uzman kariyer tavsiyelerde. Biz onların istihdam becerilerini geliştirmek için öğrencilere destek ve potansiyellerini en üst düzeye çıkarmak ve kariyer hedeflerinize ulaşmak için bir sonraki adımlar planlıyoruz.

Neden Sosyal Bilimler incelemek için Nottingham seçmelisiniz?

Nottingham gerçekten bir öğrenci şehridir; iki büyük üniversite ve onların ev yapmak için tercih 60,000 öğrenci ile. müzeler, kafeler, spor, müzik yerleri ve alışverişten gece hayatına; Nottingham herkes için bir şey sunuyor.

Biz ve Nottingham çevresinde gruplar ve örgütler ile zevk güçlü ilişkiler gurur duyuyoruz; HMP Whatton dan Çerçeve Konut Derneği'ne, bu tür çocuklar için Nottingham Centre, Gençler ve aileler olarak kendi araştırma merkezlerinde yanında. Sadece bu bağlantılar öğrenme deneyimi zenginleştirecek, onlar da yer almak ve yerel toplumdaki bireylerin ve grupların hayatlarında bir fark yaratmak için fırsat verin.

Akademik bölümler:

Siyaset ve Uluslararası İlişkiler Siyaset ve Uluslararası İlişkiler, bizim Bölümü'nde personel araştırma faaliyetleri, medya katkı ve danışmanlık çalışmaları için ulusal ve uluslararası alanda tanınan ve sınıfa bu uzmanlık tercüme konusunda kararlıyız vardır.

Psikoloji Ayrıca güçlü bir ulusal ve uluslararası araştırma profiline sahip olurken Psikoloji, kendi öğretim mükemmelliği kabul edilmiştir.

City Campus, lisansüstü psikoloji dönüşüm kursları ve Yüksek Lisans Adli Psikoloji öğretilen bizim lisans dersleri, tüm İngiliz Psikolojik Derneği tarafından akredite edilmiştir.

Sosyal Çalışma ve Sağlık Sosyal Çalışma ve Sağlık Bakanlığı sosyal çalışma, kamu sağlığı ve sosyal bakım alanlarında akademik ve profesyonel geçmişleri bir dizi personeli bir ekip bir araya getiriyor.

Kuruluşlar ile yakın çalışma ilişkileri koruyarak ekip, öğretim ve araştırma hem de mükemmellik için çabalamaktadır.

sosyoloji Sosyoloji Bölümü sosyoloji, kriminoloji, gençlik ve kariyer rehberliği alanlarında dersler vermektedir.

Bu konu alanları içinde yaşadığımız sosyal dünya hakkında eleştirel düşünen ve destekleyici insanları ve genelinde ve karmaşık ve farklı bağlamlarda çevrenin korunması ile ilgili tüm vardır.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BA

Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

Gençlik Adalet bütün rahatsız ya da suç işleme riski taşıyan gençlerle çalışma ile ilgili. Bu ders yerleşimler, ziyaretler ve misafir konuşmacılar aracılığıyla çağdaş uyg ... [+]

BA (Hons) Gençlik Adalet

Öğrenci memnuniyeti ve istihdam edilebilirliği yüksek olan bir kursa katılacaksınız! BA (Hons) Gençlik Çalışmaları ve BA (Hons) Gençlik Adayı öğrencilerinin% 100'ü kursun genelinden memnun ve bu derslerin her ikisi de mezunlarının% 100'ü NTU'dan ayrıldıktan altı ay sonra istihdam edilmektedir veya daha fazla çalışmaktadır. (Ulusal Öğrenci Anketi 2017 ve DLHE 2015/16 Tam Zamanlı, İngiltere, Birinci derece, lisans)

Gençlik Adalet bütün rahatsız ya da suç işleme riski taşıyan gençlerle çalışma ile ilgili. Bu ders yerleşimler, ziyaretler ve misafir konuşmacılar aracılığıyla çağdaş uygulama akademik teori bağlar.... [-]

Birleşik Krallık Nottingham
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

Bu ayırt edici ders gençlerin doğa ve gençler ve toplum arasındaki karmaşık ilişkinin derinlemesine bir anlayış sağlar. ... [+]

ba (hons) gençlik çalışmaları

Öğrenci memnuniyeti ve istihdam edilebilirliği yüksek olan bir kursa katılacaksınız! BA (Hons) Gençlik Çalışmaları ve BA (Hons) Gençlik Adayı öğrencilerinin% 100'ü kursun genelinden memnun ve bu derslerin her ikisi de mezunlarının% 100'ü NTU'dan ayrıldıktan altı ay sonra istihdam edilmektedir veya daha fazla çalışmaktadır. (Ulusal Öğrenci Anketi 2017 ve DLHE 2015/16 Tam Zamanlı, İngiltere, Birinci dönem, lisans) Bu ayırdedici Gençlik Etütleri derecesi, gençlerin doğasını ve gençler ile toplum arasındaki karmaşık ilişkiyi derinlemesine anlamayı sağlar. Genç insanların öğrenme, kişisel ve sosyal gelişim ve kariyer ilerlemesini destekleyen hizmetler keşfetmek ve aynı zamanda gençlerle çalışan olanların beklenen bilgi ve becerileri elde edersiniz.... [-]

Birleşik Krallık Nottingham
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

Bizim heyecan verici Kriminoloji derecesi İngiltere'de öğretilecek türünün ilk lisans derecesi biriydi. Sen, davetli konuşmacıların duymak uygulayıcı deneyimlerinden öğre ... [+]

BA (Hons) Kriminoloji

Bizim heyecan verici Kriminoloji derecesi İngiltere'de öğretilecek türünün ilk lisans derecesi biriydi. Davet edilen konuşmacıları dinleyecek, uygulayıcı deneyiminden öğreneceksiniz ve özel bir görevli olma şansını elde edebilirsiniz.

BA (Hons) Kriminoloji kursu, kriminoloji ve ceza adaleti araştırmaları teorisi, politikası ve uygulamasıyla heyecan verici bir kombinasyon sunar. Polis, gözetimli hizmet ve diğer ceza adaleti kurumlarıyla yapılan en ileri araştırma ve güçlü ilişkilerle desteklenen bir dizi modül almaya fırsatınız olacak.

Neden bu dersi tercih? Onların konularında uzmanlar tarafından teslim ayırt edici isteğe bağlı modüller, seçme yoluyla uzmanlaşma şansına sahip olacaksınız. Tüm modüller, ek gerçek dünya perspektifleri sağlamak için dış uygulayıcıların deneyimlerine ve bilgilerine dayanmaktadır. Sen kuruluşların bir dizi akredite iş tecrübesi olanakları ile kriminoloji pratik boyutları içine benzersiz bilgiler elde edebilirsiniz. Ayrıca, Erasmus + programımız aracılığıyla yurtdışında eğitim imkânının yanı sıra, yerel bir kuruluşun topluluk içindeki çalışmalarında fark yaratacak bir araştırma projesi seçme olanağı da bulunmaktadır. Eğer çalışma olacak? ... [-]
Birleşik Krallık Nottingham
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

Çekirdek modüller Ayrıca aşağıdaki modüllerden birini seçme seçeneği de bulacaksınız: Cinsel şiddet Modül esas olarak iki kısma ayrılmıştır; ilk bölüm, cinsel ve şiddet i ... [+]

Çekirdek modüller

Ayrıca aşağıdaki modüllerden birini seçme seçeneği de bulacaksınız:

Cinsel şiddet

Modül esas olarak iki kısma ayrılmıştır; ilk bölüm, cinsel ve şiddet içeren suçlamaları teorik bir bağlamda araştırırken, modülün ikinci kısmı cinsel ve şiddet içeren suçlara verilen cevaplara odaklanmaktadır.

Uyuşturucu, Suç ve Toplum

Yapılandırılmış öğretim, geleneksel konferanslar, seminerler, çalıştaylar ve polis tarafından teslim edilen eğitim oturumlarının birleşimi yoluyla sağlanacaktır.

NTU'ya başvuru hakkında Uygulama Sayfanıza daha fazla bilgi ve tavsiye alabilirsiniz. Başvuruda bol şans dilerim.... [-]

Birleşik Krallık Nottingham
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

Bu farklı derece ulusal hem de uluslararası perspektifler entegre, teori ve siyaset yapma inceler. Sen Giderek küreselleşen bir siyasi ortamın önemi hakkında bilgi edinme ... [+]

BA (Hons) Siyaseti

Öğrencilerimiz bizi öneriyor! BA (Hons) Politika öğrencilerinin% 94'ü NTU'da okumayı önerir (Ulusal Öğrenci Anketi 2017).

Bu ayırıcı Poltik derecesi, hem ulusal hem de uluslararası perspektifleri birleştiren siyasetin teorisini ve uygulamasını inceler. Sen Giderek küreselleşen bir siyasi ortamın önemi hakkında bilgi edinmek ve bir insan etkinliği olarak siyasetin önemini anlayacaksınız.

Eğer güncel meseleler ve uluslararası trendleri bir ilgi varsa, NTU BA (Hons) Politika derecesi sizin için idealdir. Bu kurs sizin seçtiğiniz bir konuda nihai bir yıl tez üretiminde sonuçlanan, kendi bağımsız araştırma yaparak bir siyaset bilimci veya kuramcısı olarak doğrudan meşgul için teşvik eder.... [-]

Birleşik Krallık Nottingham
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

Bu yenilikçi derecesi, hayatımızı şekillendiren siyasi ve uluslararası süreçler ve teoriler karmaşıklığı ve bağlılık daha büyük bir farkındalık geliştirmeye olanak sağlar ... [+]

BA (Hons) Siyaset ve Uluslararası İlişkiler

Bu yenilikçi Siyaset ve Uluslararası İlişkiler derecesi, hayatımızı şekillendiren politik ve uluslararası süreçlerin ve teorilerin karmaşıklığı ve bağlılığı hakkında daha fazla farkındalık geliştirmenize olanak tanır. Sen biz yerel, ulusal ve küresel düzeyde yaşadığımız çağdaş dünyayı inceleyeceğiz.

Eğer içinde yaşadığımız güncel olaylar, uluslararası trendleri ve değişen dünyayı anlamakta bir ilgi varsa, NTU Siyaset ve Uluslararası İlişkiler ders sizin için idealdir.

Politika temel konular küresel toplumu etkileyen fırsatlar, çünkü Uluslararası İlişkiler ile ideal bir kombinasyon heyecan verici, uyarıcı ve ilgili kurs oluşturmak için yapar.... [-]

Birleşik Krallık Nottingham
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

Bu Sağlık ve Bakım Meslek Konseyi (HCPC) onaylı lisans sosyal hizmet uzmanının rolü için hazırlayacak. Istihdama ilerleme sağlamak üzere tasarlanmış ve hem akademik hem d ... [+]

Bu Sağlık ve Bakım Meslek Konseyi (HCPC) onaylı lisans sosyal hizmet uzmanının rolü için hazırlayacak. Istihdama ilerleme sağlamak üzere tasarlanmış ve hem akademik hem de pratik çalışma tabanlı modülleri entegre edilmiştir.

İnsanların hayatlarında bir fark yaratmak ister misiniz? Sonra bizim Sosyal Araştırmalar derecesi tam size göre. Gerçekten kimsenin hayatını değiştirecek bilgi ve becerileri kazanacaktır.

Neden bu dersi tercih? Biz ders içeriği hizmetlerini kullanma hakkına insanlar üzerinde bir odak korur sağlamak için yasal ve bağımsız sektörlerde işverenler ile yakın bir çalışma. Ayrıca hak zaman profesyonel uygulama için hazır olmasını sağlamak için yardımcı olur. Öğretim profesyonel geçmişleri bir dizi personel tarafından yürütülür ve akademik ve uygulamalı eğitim deneyimleri arasında büyük bir denge sağlayarak, araştırma tarafından desteklenmektedir. Kurs boyunca, profesyonellik, değerler ve sosyal hizmet teorisi ile uygulama arasındaki bağlantılara güçlü bir ağırlık veriyoruz. Size farklı işyerlerinin aralığında bir tam zamanlı sosyal hizmet uzmanı olmanın değerli deneyim kazanmak için fırsat verecektir değerlendirilen yerleşimleri, tamamlamak gerekir. uzmanlarımızdan bilgi edinin ... [-]
Birleşik Krallık Nottingham
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

Bu heyecan verici derece çağdaş Sosyoloji uzmanlık alanları inceler ve toplum, kültür ve gündelik deneyimlerini yaşadı keşfetmek sağlar. ... [+]

ba (hons) sosyoloji

Öğrencilerimiz bizi öneriyor! Son Ulusal Öğrenci Araştırması son BA (Hons) Sosyoloji öğrencilerinin% 97'si NTU'da okumayı önerirdi. (Ulusal Öğrenci Anketi 2017).

Bu heyecan verici Sosyoloji derecesi çağdaş sosyolojinin uzmanlık alanlarını inceler ve toplumu, kültürü ve günlük yaşanan deneyimleri keşfetmenizi sağlar. Kurs boyunca harici hoparlörlerden duyarsınız ve bir öz-yönelimli işe yerleştirme yurtdışında eğitim ve yapma imkanı olabilir.

Eğer bir toplum, kültür yoğun ilgi ve içinde yaşadığımız sosyal dünyanın yapma duygusu varsa, o zaman bizim Sosyoloji ders sizin için idealdir.

Neden bu dersi tercih? İlk yıldan itibaren bu ders istihdam için becerilerini geliştirmek için size yardımcı olacaktır. Yerel, ulusal veya uluslararası bir organizasyon için proje çalışmalarını tamamlama şansı bulacaksınız ve işe yerleştirme girişiminde bulunarak değerli bir deneyim kazanacaksınız. Onların öğretim bilgilendirmek için kendi kimlikleri üzerinde önde gelen araştırma, sosyal içerme ve kültür çeşitliliği kullanmak beceri ve akademik personelin uzmanlık faydalarını göreceksiniz. Sosyoloji mezunlarımız iş bulurlar - BA (Hons) Sosyoloji mezunlarımızın% 88'i NTU'dan ayrıldıktan altı ay sonra istihdam edilir veya daha fazla çalışmaktadırlar. (DLHE 2015/16 Tam Zamanlı ve Sandviç, İngiltere, Birinci derece, lisans) ... [-]
Birleşik Krallık Nottingham
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

Bu yenilikçi kurs devletler, halklar, toplumsal hareketler ve kültürel ve dini topluluklar arasındaki ilişkiler de dahil olmak üzere uluslararası konuları ve olayları ara ... [+]

ba (hons) uluslararası ilişkiler

Bu yenilikçi Uluslararası İlişkiler derecesi, devletler, halklar, sosyal hareketler ve kültürel ve dini cemaatler arasındaki ilişkileri de içeren uluslararası konuları ve olayları keşfetmenize olanak tanır. Halen dünyamızı şekillendiren konular ve süreçlerden öğreneceksiniz ve yerel, ulusal ve küresel seviyelerde etkili olan bilinçli seçimler yapmanın bir yolunu bulacaksınız.

Eğer içinde yaşadığımız küresel meselelerde ve değişen dünyada bir ilgi varsa, bu Uluslararası İlişkiler kurs sizin için idealdir.

Neden bu dersi tercih? Bir iş yerleştirme ile deneyim kazanmak için fırsat olabilir, ve Erasmus + döviz düzeninin bir parçası olarak ikinci yılında bir dönem yurtdışında eğitim şansına sahip olabilir. Öğretim Asya, Orta Doğu, Kuzey Afrika, Hint yarımadasındaki ve Avrupa'da bölgesel hizalanmış araştırma güçlü tarafından bilgilendirilir. Bu araştırma size dünyaca ünlü uzmanların son konular hakkında öğrenme anlamına gelir elbette, doğrudan beslenir. Bu kurs dünyamızı şekillendiren karmaşıklığı ve süreçlerin bağlantılılık daha büyük bir farkındalık geliştirmeye yardımcı olacaktır. Uluslararası İlişkiler alanındaki araştırmalar, mezunlarımızın Birleşik Krallık hükümet birimlerinde, uluslararası yardım kuruluşlarında ve çok çeşitli sivil toplum kuruluşlarında çalışmaya devam etmeleri ile kamu ve özel sektörde geniş bir yelpazede kariyer imkanları yaratıyor. Nottingham Trent Üniversitesi'ndeki siyaset (Uluslararası İlişkiler dahil), öğretim görevlileri tarafından derslere geri bildirim ve değerlendirme ile memnun olan son sınıf öğrencilerinin sayısı için 77'den 4'üncü sırada yer alıyor (The Guardian üniversite lig tablosu 2016). Eğer çalışma olacak? ... [-]
Birleşik Krallık Nottingham
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

BSc

Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

Bu ilgi çekici İngiliz Psikoloji Derneği (BPS) akredite kurs suç davranışı, suç ve ceza adalet sisteminin bilgi türlerinin çalışma ile Psikoloji kapsamlı bir eğitimi birl ... [+]

kriminoloji ile bsc (hons) psikoloji

Öğrencilerimiz bizi öneriyor! Son Ulusal Öğrenci Araştırması son BSc (Hons) Psikolojisi öğrencilerinin% 94'ü NTU'da okumayı önerirdi. (Ulusal Öğrenci Anketi 2017).

Bizim İngiliz Psikolojik Derneği (BPS) akredite derece hayatta olmak demektir ve biz şekilde davranmaya neden biz ne bizi insan kılan sırlarını araştırıyor.

Bu ders, İngiliz Psikolojik Derneği (BPS) müfredat öngördüğü Psikoloji tüm temel alanları kapsamaktadır. Sen insan, beyninin işleyişini, süreçler ve insan düşünme, hissetme ve davranış ve nasıl psikologlar, psikolojik araştırma ve tedavi insanların yaşamlarına ve topluma somut ve olumlu bir fark yaratabilir mekanizmaları ele alacağız.... [-]

Birleşik Krallık Nottingham
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 - 4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

Bizim İngiliz Psikolojik Derneği (BPS) akredite derece hayatta olmak demektir ve biz şekilde davranmaya neden biz ne bizi insan kılan sırlarını araştırıyor. Bu ders, İngi ... [+]

bsc (hons) psikoloji

Öğrencilerimiz bizi öneriyor! Son Ulusal Öğrenci Araştırması son BSc (Hons) Psikolojisi öğrencilerinin% 94'ü NTU'da okumayı önerirdi. (Ulusal Öğrenci Anketi 2017).

Bizim İngiliz Psikolojik Derneği (BPS) akredite derece hayatta olmak demektir ve biz şekilde davranmaya neden biz ne bizi insan kılan sırlarını araştırıyor.

Bu ders, İngiliz Psikolojik Derneği (BPS) müfredat öngördüğü Psikoloji tüm temel alanları kapsamaktadır. Sen insan, beyninin işleyişini, süreçler ve insan düşünme, hissetme ve davranış ve nasıl psikologlar, psikolojik araştırma ve tedavi insanların yaşamlarına ve topluma somut ve olumlu bir fark yaratabilir mekanizmaları ele alacağız.... [-]

Birleşik Krallık Nottingham
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 - 4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

Bizim psikoloji öğrencileri son derece memnun. Sosyoloji tam zamanlı öğrenciler ile BSc (Hons) Psikoloji% 100 genel kurs memnun. ... [+]

sosyoloji ile bsc (hons) psikoloji

Öğrencilerimiz bizi öneriyor! Son Ulusal Öğrenci Araştırması son BSc (Hons) Sosyoloji Psikolojisi öğrencilerinin% 95'i NTU'da okumayı önerir. (Ulusal Öğrenci Anketi 2017).

BSc (Hons) Sosyoloji ile Psikoloji derecesi, psikoloji alanındaki kapsamlı eğitimi, sosyal sistemlerin ve toplumun dinamikleri ve bir bütün olarak incelenmesi ile birleştiren bir İngiliz Psikolojik Toplumu (BPS) akredite edilmiş bir derstir. Öğrencilerimiz, haftalık araştırma seminerlerinden, 80'in üzerinde akademik uzmanından faydalanıyor ve birinci sınıf laboratuar takımlarına erişebiliyorlar.

Tabii BPS müfredat öngördüğü Psikoloji tüm temel alanları kapsamaktadır. Bu, kursun üçte ikisini oluşturur ve beynin işleyişini içerir; insan düşüncesinin süreçleri ve mekanizmaları, duygu ve davranış; psikolojik araştırmalar ve terapi insanların yaşamlarına ve toplumuna nasıl somut ve olumlu bir fark yaratabilir. Müfredatın kalan üçüncüsü toplumun toplumsal yapılarını, suç, cinsiyet ve yoksulluk gibi konulardaki sosyolojik bakış açılarını ele alır.... [-]

Birleşik Krallık Nottingham
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 - 4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku