Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Nottingham Trent Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi psikoloji, kriminoloji, sosyoloji, gençlik, sağlık ve sosyal bakım, siyaset, uluslararası ilişkiler, eğitim ve sosyal hizmetler gibi farklı disiplinlerde niteliklerin geniş bir yelpazede sunan geniş ve canlı bir akademik topluluk. Biz Psikoloji veya Kriminoloji toplumlar katılmadan araştırma seminerleri katılıyor, Okul hayatında yer alabilirim birçok yolu ile yakın örme topluluk vardır.

Üstün öğretim

Amacımız en kaliteli eğitimi sağlamak ve size kariyer bir başarı yapmak için yardımcı olacak becerileri ile donatmaktır. Öğrencilerimiz yenilikçi araştırma katılan veya kendi uzmanlık alanlarında yayınlanmış yazarlar birçok kim arasında coşkulu yapan ve uzman personel tarafından verilmektedir. Geleneksel dersler ve grup seminerleri bir kombinasyonu yoluyla öğreneceksiniz; ve derse bağlı olarak da tartışmalara, sunumlar ve grup tartışmalara katılmak için fırsat olabilir. Biz de düzenli olarak gelip bizim öğrenciler konuşmak için ilgili alanlarda tanınmış uzmanlar ve profesyoneller davet ediyoruz.

Araştırmamız size avantaj sağlar

Biz yüksek kalite ve sosyal ilgili araştırma için kurulmuş bir üne sahiptir. Araştırma kurslarımızın içeriği bilgilendirir ve up-to-date ve öğrencinin gelecekteki kariyerleri ile ilgili olmasını sağlar.

Profesyonelce tanınan dersler

Bizim derslerin çoğu, akredite doğrulanmış veya bunlarla ilişkili meslek kuruluşu tarafından tanınır. Bizim City Campus öğretilen bizim lisans Psikoloji güvenen ve yetenekli mezunları ile tanınan bir derecesi ve gelecekteki işverenlerin sunmak, Sağlık ve Bakım Meslekleri Konseyi tarafından onaylanan İngiliz Psikolojik Derneği (BPS), ve bizim Sosyal Araştırmalar ders tarafından akredite edilmiştir.

fantastik tesisleri

excel yardımcı olmak için tasarlanmış tesislerin geniş bir yelpazede, NTU en City Campus merkezinde bulunan Sosyal Bilimler Fakültesi. Bizim açık erişim PC'ler dersler arasında çalışmak için kullanılabilir ve seyrine göre de medyamız paketi ve Hukuk mahkemelerinin yararlanmak mümkün olabilir. Bizim özel Psikoloji laboratuarları lisans öğretim laboratuvarı ve göz izci, hareket yakalama laboratuarları ve bir £ 80,000 EEG sistemi dahil olmak üzere uzman araştırma laboratuarları bulunmaktadır.

Yurtdışında Eğitim

Biz öğrencilerimizin yurtdışında eğitim ve değerli uluslararası deneyim kazanmak, onların yaşam becerilerini geliştirmek, ve gerçekten potansiyel işverenler için öne için çeşitli olanaklar sağlamaktadır. Avrupa'da ve daha uzak hem uzunluğu değişir uluslararası programlar sunmaktadır.

Sosyal Bilimler ile başarılı

Mezunlarımız başarılı bir kariyere ulaşmak için devam kıskanılacak bir sicili var ve biz NTU onların süre boyunca öğrencilerimize uzman kariyer tavsiyelerde. Biz onların istihdam becerilerini geliştirmek için öğrencilere destek ve potansiyellerini en üst düzeye çıkarmak ve kariyer hedeflerinize ulaşmak için bir sonraki adımlar planlıyoruz.

Neden Sosyal Bilimler incelemek için Nottingham seçmelisiniz?

Nottingham gerçekten bir öğrenci şehridir; iki büyük üniversite ve onların ev yapmak için tercih 60,000 öğrenci ile. müzeler, kafeler, spor, müzik yerleri ve alışverişten gece hayatına; Nottingham herkes için bir şey sunuyor.

Biz ve Nottingham çevresinde gruplar ve örgütler ile zevk güçlü ilişkiler gurur duyuyoruz; HMP Whatton dan Çerçeve Konut Derneği'ne, bu tür çocuklar için Nottingham Centre, Gençler ve aileler olarak kendi araştırma merkezlerinde yanında. Sadece bu bağlantılar öğrenme deneyimi zenginleştirecek, onlar da yer almak ve yerel toplumdaki bireylerin ve grupların hayatlarında bir fark yaratmak için fırsat verin.

Akademik bölümler:

Siyaset ve Uluslararası İlişkiler Siyaset ve Uluslararası İlişkiler, bizim Bölümü'nde personel araştırma faaliyetleri, medya katkı ve danışmanlık çalışmaları için ulusal ve uluslararası alanda tanınan ve sınıfa bu uzmanlık tercüme konusunda kararlıyız vardır.

Psikoloji Ayrıca güçlü bir ulusal ve uluslararası araştırma profiline sahip olurken Psikoloji, kendi öğretim mükemmelliği kabul edilmiştir.

City Campus, lisansüstü psikoloji dönüşüm kursları ve Yüksek Lisans Adli Psikoloji öğretilen bizim lisans dersleri, tüm İngiliz Psikolojik Derneği tarafından akredite edilmiştir.

Sosyal Çalışma ve Sağlık Sosyal Çalışma ve Sağlık Bakanlığı sosyal çalışma, kamu sağlığı ve sosyal bakım alanlarında akademik ve profesyonel geçmişleri bir dizi personeli bir ekip bir araya getiriyor.

Kuruluşlar ile yakın çalışma ilişkileri koruyarak ekip, öğretim ve araştırma hem de mükemmellik için çabalamaktadır.

sosyoloji Sosyoloji Bölümü sosyoloji, kriminoloji, gençlik ve kariyer rehberliği alanlarında dersler vermektedir.

Bu konu alanları içinde yaşadığımız sosyal dünya hakkında eleştirel düşünen ve destekleyici insanları ve genelinde ve karmaşık ve farklı bağlamlarda çevrenin korunması ile ilgili tüm vardır.

Konumlar

Nottingham

Address
Nottingham Trent University
50 Shakespeare Street

NG1 4FQ Nottingham, İngiltere, Birleşik Krallık