Middlesex Uni London - Undergraduate Programmes

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Biz Londra, Dubai, Mauritius ve Malta ve dünya çapında prestijli akademik ortakları ile kampüslerimizde Middlesex kurslarında 40.000 öğretmektir. Biz insanların hayatlarında bir fark ve personel potansiyeli geliştirmek ve iş konularında çözümler sunmak için işletmeler ile çalışan bir pratik, yenilikçi bir yaklaşım yapan kaliteli bir öğretim için itibar, araştırma var. Bizim uzmanlık geniş sanat ve tasarım, iş ve sağlık ve eğitim arasında değişen bir; hukuk, medya ve gösteri sanatları ve bilim ve teknoloji.

Neden buradayız Amacımız onlar yaşamak ve çalışmak ve iş için tercih edilen bir üniversite ortağı olmak hangi toplumların hayati katkıları başarılı Middlesex mezunlarının dünya çapındaki topluluk büyümek. Vizyonumuz, tüm uluslararası mükemmel olmaktır yaptığımız, öğretim, araştırma ve bilgi aktarımında. Biz araştırma mükemmelliği, üstün öğretim için kabul edilecek, öğrencilerimizin başarı ve yüksek kaliteli bir öğrenci deneyimi bağlılığımızı.

Ne yapıyoruz Biz ilk öğrencilerimizi koymak Öğrencilerimizin başarısı bizim ne kalbidir. Biz sanat öğrenme ve araştırma tesisleri uzman kadromuz ve devlet yatırım yaptık. Bizim araştırmacılar öğrenme sağlanması, pratik ve uygun olduğunu öğretmek ve sınıfa uluslararası puan araştırma ve gerçek hayat sorunları uygulayarak öğretmenlerimiz araştırma. Bizim mezunları tam rekabetçi iş piyasalarında rekabet için donatılmıştır sağlamak için müfredat uyarlanmış ettik. Hatta bizim öğrenciler gelecekteki istihdam onların rota planı yardımcı olmak için özel bir İstihdam hizmeti var. İnanılmaz kampüs ve eğitim tesisleri Mükemmel bir öğrenci deneyimi sağlayan bağlılığımızın bir parçası - Tesislerimiz Londra'nın en büyük ve en iyi kampüslerinden biri yaratma yatırım daha 200.000.000 £, her yerde en iyi arasındadır. Biz devlet-of-the-art laboratuvarlar, atölyeler ve modern konferans salonları da dahil olmak üzere eğitim ve araştırma için üstün öğrenme ortamları oluşturduk. Biz de size, dinlenmek içki ve arkadaşlarıyla yemek yepyeni alanlar ekledik. Bizim devlet-of-the-art kampüs yıllık Guardian Üniversite Ödüllerinde Üniversite Tesisleri Ödülü için aday olmuştur. Harici odaklı Araştırma Araştırmamız dünyasında gerçek bir fark yaratıyor. İşimiz kampüs sınırları durmuyor. Öğrenciler ve personel endüstri ortakları, meslek kuruluşları ve diğer kurumlarla işbirliği teşvik edilmektedir. Biz insan hakları ihlallerinin, insan davranışı ve yapay zeka soruşturmalarına kanser aşıları gelen alanlarda çeşitli bir yelpazede çalışan uzman araştırmacılar var.

Konumlar

Londra

Address
Middlesex University The Burroughs
NW4 4BT Londra, İngiltere, Birleşik Krallık

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: