The Manchester College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Biz Avrupa'da bizim türünün en büyük organizasyonlardan biridir. Biz yaklaşık 5.000 çalışanı üzerinde 80.000 öğrenci ve İngiltere genelinde 3.000 işverenler için öğrenme ve becerileri sağlayarak 20'den fazla yerle genelinde çalışma var.

Kalite bizim bir numaralı önceliğimiz ve biz kalite iyileştirme önemli bir program öğrenciler ve işverenlerin tüm destek ve Stratejik Planda ortaya konulan büyüme fırsatları için temel sağlamak için kararlıyız.

Önemle öğrenen yaptığımız her şeyin merkezinde olması gerektiğine inanıyoruz. Biz, onlara ne olursa olsun arka iyi eğitim, eğitim ve istihdam fırsatlarına erişim sağlayarak, tüm bireylerin hayatını, istihdam ve ekonomik durumun iyileştirilmesi için çalışıyoruz. Böylece yerel ve ulusal ekonomik büyümeye katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

Biz zaten önemli çıraklık teklif artan ediyoruz ve istihdam öğrenenler için çalışma yüksek düzeyde hayati bir iş tabanlı ilerlemesi rotayı sağlayacak yüksek seviye çıraklık geliştiriyoruz.

Biz işsiz programları ve eğitim, istihdam veya eğitim (NEET) olanlar değil sunmak ve okul terkleri ödül sayesinde bazı gençler için mali destek sağlamak. Bizim önceliğimiz beceri programlar öğrenenlerin istihdama ilerleme için gerekli becerileri elde emin olun.

Biz iş performansını ve verimliliğini artırmak için çalışanların becerilerini geliştirmek için küçük işletmeler ve büyük uluslararası şirketlerle çalışmak. Biz de ulusal makam ve yasal organları, üniversiteler ve Manchester şehir ortakları ile yakın işbirliği içinde çalışır.

Bizim büyüyen yüksek eğitim ve lisans programları daha bakmaksızın arka için geçerli olmalıdır yüksek seviyede eğitim ve öğretim erişmek bizim görüşümüzü desteklemektedir. Ayrıca bizim MOL markası altında profesyonel öğrenme ve niteliklerin ulusal bir profile sahip.

Ulusal, biz de failin öğrenme pazar lideriyiz. Biz öğretmek ve İngiltere'de birçok bölgelerde cezaevleri ve genç suçlu kurumlarında suçluları eğitmek.

Bizim boyutu tesisler, kaynaklar açısından öğrenciler ve işverenler için değerli avantajlar sunuyor, müfredatın genişliği sunduğumuz ve ilerleme fırsatları. Ancak, büyüklüğü ve kapsamı daha sunmak, onlara misyonuna, kendi değerleri ve insanları hakkında tutkuyla umurunda bir örgüte aidiyet duygusu sunuyoruz.

Öğrenenin ihtiyaçları odak Manchester College. Biz Manchester ve ötesinde sakinleri için öğrenme ve eğitim mükemmelliği sağlamak. Biz tüm öğrencilerimize açık seçimler ve rehberlik, kurs benzeri görülmemiş bir yelpazesi sunuyoruz.

Manchester College Manchester birçok siteye de dayanır. Biz kuzey, güney ve şehir merkezinde kampüsü var. Her site kenar olanakları ve samimi, destekleyici bir atmosfer kesim, kendi uzmanı vardır.

Kolej ideal her yaştan öğrenciler için fırsatlar büyük bir yelpazesi sunmak için yerleştirilir.

Kolej tutar Investors in People (IIP) Gümüş akreditasyon. Investors in People insanlar aracılığıyla iş geliştirme için bir çerçevedir.

Misyonumuz

Öğrenme ve becerileri ile yaşamlarını ve ekonomik başarısını artırmak için.

Bizim vizyonlar

  • İleri Eğitim: 'Ilerlemesi ve istihdam için lider üniversite.' - Yükseköğretim: 'Esnek, ekonomik, kariyer ilgili, üniversite eğitiminin bir lider sağlayıcısı.' - Suçlu Öğrenme: 'Fail öğrenme, beceri ve istihdam yılında İngiltere lideri ve yenilikçi.' - Çıraklık ve İşveren Eğitim: 'Bölgesel ve ulusal işveren eğitim bir lider sağlayıcısı.' - MOL: 'Mesleki niteliklerin esnek sunumunda, UK lideri.'

Değerlerimiz

Bir organizasyon olarak, yaptığımız her genelinde ortak bir değerler kümesini paylaşır. Bunlar kim tanımlamak için yardımcı olur ve biz nasıl davranırlar.

  • Bütünlük - Biz, dürüst, güvenilir ve açık. - Bir takım - Biz işbirliği, birbirimize saygı ve hedefleri ekip katkıda bulunmaktadır. - Her zaman iyileştirilmesi - Biz ileri görüşlü, biz yenilik ve sahipliğini almak. - Yapabilirsiniz - Biz olumlu, kapsamlı, esnek ve proaktif. - Sürdürülebilir - Biz mali ve sosyal, çevresel, uzun vadeli bir görünüm alır.

Konumlar

Manchester

Address
The Manchester College
Ashton Old Road
Openshaw

M11 2WH Manchester, İngiltere, Birleşik Krallık