Resmi açıklamayı okuyun

London School of Mosaic , İngiltere'de türünün ilk örneği olan Mosaic Studies'de Diploma ve BA eğitimi veren bağımsız bir sanat okulu.

Okul mozaik sanatını öğretme konusunda 15 yıldan fazla deneyime sahiptir ve sadece mozaikler üzerine uzmanlaşmıştır.

Eğitmenlerimiz ve öğretim elemanlarımız hiçbiri ikinci sıradadır ve Cambridge Üniversitesi, Kings Colleg, Londra ve dünyaca ünlü Spilimbergo mozaik okulu, İtalya gibi birinci sınıf kurumlardan gelmektedir.

117775_Daughtersofalbion_S.jpg

Sosyal tanıtım, programın ayrılmaz bir parçasıdır ve kurs boyunca, yalnızca çevrenizi dönüştürmekle kalmayacak, aynı zamanda savunmasız insanların yaşam kalitesini de artıracaksınız.

117778_Keystone3.jpg

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BA

London School of Mosaic

Üç yıllık diploma kursumuz, mozaiğin uygulandığı bağlamlarda profesyonel mozaik sanatçıları olarak çalışmak için sanatsal, teknik ve teorik becerileri öğrencilere kazandı ... [+]

Öğrenme Amaçları ve Çıktıları

Üç yıllık diploma kursumuz, mozaiğin uygulandığı bağlamlarda profesyonel mozaik sanatçıları olarak çalışmak için sanatsal, teknik ve teorik becerileri öğrencilere kazandırmayı amaçlamaktadır (komisyonlar için kamu ve özel işler, sosyal olarak meşgul sanat, sanat terapisi, restorasyon ve koruma). Mozaik yapımın temel tekniklerinin yanı sıra iç mekândaki uygulamalarını öğreneceklerdir. Mozaik tarihi ile ilgili bir bilgi birikimine sahip olacaklar ve mozaiğe yönelik konsept ve tasarımla eleştirel bir şekilde ilgilenebilme yeteneğini kazanacaklar. Profesyonel uygulama eğitimimiz, öğrencilerin kendi işlerini kurma ve yönetme becerilerini kazanmalarını sağlayacaktır.... [-]

Birleşik Krallık Londra
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 - 6 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Address
NW5 4SF Londra, İngiltere, Birleşik Krallık