Resmi açıklamayı okuyun

Hakkımızda

Hikayemiz 2002 yılında, ideal bir film kursu arayışımızın, Londra'daki Fulham Broadway'de dönüştürülmüş bir kilisede kendi butik film okulumuzu yaratmamıza yol açmasıyla başladı.

Uzun yıllar boyunca, London Film Academy , kendi ağırlığının üstesinden gelen yenilikçi bir film okulu olarak, uluslararası alanda tanınmış bir üründür; çok yetenekli, dünya çapında sinemacılar, elle tutulur, endüstriyle alakalı ve en yüksek standartta eğitimler üretmektedir.

Çok disiplinli yaklaşımımız, film ve TV endüstrilerinin zorlu gerçeklerini taklit eder ve işbirliğine dayalı ve besleyici bir ortamda, küçük gruplar halinde zanaatlarınızı bilen ve sorumlu bir film yapımcısı haline gelmenizi sağlar.

Hedeflerimizin merkezinde film eğitimini erişilebilir kılmak. Kâr amacı gütmeyen bir kurum olarak, her şey dahil kurs ücretleri, ödüllü eğitmenler ve en yeni ekipman, teknoloji ve tesislere erişim ile maddi yardımlı yerler sunuyoruz. Dünyanın her yerinden gelen başvuru sahiplerini herhangi bir deneyim seviyesine sahip olarak davet ediyoruz, ancak proaktif, yaratıcı ve özel takım oyuncuları arıyoruz.

İster lisans, yüksek lisans veya ister profesyonel bir kısa kurs arayan profesyonel olun, her film yapım disiplini kurgudan belgesel yapımına kadar uzanırız. Bir mükemmellik merkezi olarak kabul edilen, Yüksek Öğrenim için Kalite Güvence Ajansı tarafından gözden geçirilmekte ve günümüzün yaratıcı endüstrisindeki en özgün ve ileri görüşlü seslerin bazılarıyla birlikte çalışılmaktadır.

En başarılı başarımız, öğrencilerimizin devam eden başarısıdır. Diploma mezunlarımızın% 95'inden fazlasının sektörde üç ay içinde çalıştığını söylemekten memnuniyet duyuyoruz. Mezunlarımıza, film yapımcıları Kulübümüzün üyeliğini, ağ etkinliklerine erişim, özel iş listelerini ve dünyanın en iyi film yapımcılarının tavsiyelerini sunarak devam eden yapımlarını besleyebilmenin eşsiz bir yolu.

LFA sadece bir sinema okulundan başka bir şey değildir. Film başkanınız varsa ve tutkulu, esin kaynağı olup kendi sesinizi bulmak istiyorsanız; bugünün rekabetçi endüstrisinde başarılı olmak için bizi beceri, bilgi ve sürekli destek ile donattığınızdan emin olabilirsiniz.

Seni LFA'ya davet etmeyi umuyoruz.

Daisy Gili ve Anna MacDonald
Eş Kurucular

Kalite güvencesi

LFA, QAA, Yüksek Öğretim Kalite Güvence Ajansı tarafından incelenir. QAA inceleme ekibi, London Film Academy yüksek öğrenim karşılığı hakkında aşağıdaki kararları oluşturdu:

 • Ödüllerin akademik standartlarının belirlenmesi ve bakımı İngiltere'nin beklentilerini karşılamaktadır.
 • Öğrencilerin öğrenme imkânlarının kalitesi İngiltere'nin beklentilerini karşılamaktadır.
 • Öğrenme fırsatları hakkındaki bilgilerin kalitesi İngiltere'nin beklentilerini karşılamaktadır.
 • Öğrenci öğrenme fırsatlarının geliştirilmesi İngiltere'nin beklentilerini karşılamaktadır.

QAA inceleme ekibi, London Film Academy aşağıdaki iyi uygulama özelliklerini tespit etti:

 • öğrencilerin ders için çok uygun ve başarılı olmasını sağlayan kapsamlı ve ayrıntılı kabul işlemleri (Beklenti B2)
 • öğrencilerin tam kişisel, akademik ve mesleki potansiyellerine erişmelerini sağlayan, besleyici, gömülü ve kariyer odaklı destek (Beklenti B4).

LFA Tercih neden?

London Film Academy bir yapımcı olun

 • Film ve TV endüstrisi uygulayıcıları tarafından çok disiplinli eğitim
 • Profesyonel üretim ekipmanları, post prodüksiyon tesisleri, kurum içi stüdyolar ve gösterim tiyatrosu.
 • Yer ses kaydıyla Super 16mm ve güncel dijital formatlar
 • Filmlerin tam HD kalitesinde görüntüsünü tamamladı (1080p)
 • İlgili, pratik ve uygun fiyatlı film eğitimi
 • Gizli maliyet yok (ders ücretlerine film bütçeleri dahil)
 • Film festivallerinde ve dijital platformlarda vitrinler
 • Özel iş listeleri ve yerleşimler
 • Mükemmellik merkezi
 • Yükseköğretim için Kalite Güvence Ajansı
 • Üniversite ilerleme rotaları:
  • LFA Filmcilik Diploması, Anglia Ruskin Üniversitesi tarafından, MA Film ve Televizyon Prodüksiyonu'na 90 milyon kredili kredi transferi ve MA Filmmaking'e ilerlemek üzere University of Hertfordshire tarafından tanınması için tanınmaktadır.
  • LFA Filmcilik Diploması, aynı zamanda, Hertfordshire Üniversitesi tarafından BA Film ve Televizyon üzerine ilerlemek için de kabul edilmektedir.
  • LFA Senaryo Yazarlığı Diploma, Anglia Ruskin Üniversitesi tarafından MA Yaratıcı Yazarlığı ve University of Hertfordshire'ın MA Senaryoları üzerine ilerlemesi için ilerlemesi için tanınmaktadır.

Yaşam becerileri

 • İşbirlikçi, samimi ve kapsayıcı öğrenme ortamı
 • Uyarlanabilir ve yaratıcı film yapımcıları için takım çalışması ve insanlar becerileri
 • Kar amacı güden organizasyon için değil
 • Mali destek ve finansman tavsiyesi
 • Filmdeki temasların kalıcı profesyonel iletişim ağı
 • Kariyer Rehberi
 • Yaşadığımız değerler kalite, yenilik, devam eden öğrenci ve lisansüstü destek, işbirlikçi
 • Bireysel yetenek ve yaratıcılık beslenir

tesisler

London Film Academy aslında Metodik bir kilise olan listelenmiş bir binada yer almaktadır. LFA, Londra Hammersmith Belediyesi'nde

ODALAR

 • Sinema / Tarama odamız
  Tiyatromuz dijital projeksiyon, temel ses kayıt olanakları sunmaktadır. Kapsamlı bir ses FX kütüphanemiz var. Prova ve kayıt stüdyoları, tüm çalıştaylar ve alıştırmalar için LFA'nın üst ve bodrum katlarında kullanılır.
 • Stüdyolarımız
  Sahne takımları ve sahne seti bulunan iki prova ve çekim stüdyosu, binanın üst ve bodrum katlarında yer alır ve tüm atölye çalışmaları ve alıştırmalar için kullanılır.
 • Kütüphanemiz
  LFA kütüphanesinde bir DVD film koleksiyonu ve kitap kütüphanesi bulunur. Bu oda, Internet erişimi olan bir Apple bilgisayar kümesi ile de donatılmıştır. Yazılım Neo Office, EP Bütçeleme içerir
 • Sınıflarımız
  Tüm sınıflarımız, plazma TV'ler ve / veya projektörler vasıtasıyla video, DVD ve bilgisayar oynatma ile donatılmıştır.

EKİPMAN

LFA şu an süper 16mm Arri SR3 ve Mat kutu kiti, filtreler ve lensler, CP2 Objektifli bir ARRI Alexa kiti, bir Sony FS7a Sony EX3 ve bir Z1, çeşitli Sony HDV'ler ve bir Chameleon dollayıcısı ve pisti içeren 416 kamera setine sahip. Ronford, Cartoni ve O'Connor başlıklar, jibli bir bukalemun dolly ve harici yapımlar için bir kapı dolly gibi çok çeşitli tutma dişlisine sahibiz. Ayrıca, açık yüzlü kızıl saçlı ve sarışınlarla birlikte kapsamlı bir Fresnel Arri ışık yelpazesine sahibiz. Ayrıca 2.5K HMI, Kinoflo, Dedo Işık setleri ve 1x1 Işık Panelleri ile birlikte bayraklar, ağlar ve diğer tutma dişlilerinin geniş bir seçim yelpazesine sahibiz.

 • bebek
  Stüdyomuzda jambonlu kollu bir Bukalemun dolly ve 50 feet'lik değişen yolla tamamlanmış bir konum dolly vardır.
 • ışıklar
  Aydınlatma kitleri, 300 watt'dan 2,5 kw'a kadar bir dizi Arri Fresnel Işık, standart kırmızı kafa ve sarışın setler, stüdyo yumuşak ışıkları, bayraklar, stantlar ve sihirli kollar, pelikan kelepçeler ve poli bordür tutucular gibi tutamak aksesuarlarının iyi bir seçimini içerir.
 • Ses
  Sennheiser 8050 ve AKG mikrofonları, Sennheiser ve Micron Explorer radyo mikrofonlu bir Sound Device 664 ve SQN mikserlerimiz var.
 • Post prodüksiyon
  Apple düzenleme takımlarımız, Sony HDV güverte, taşınabilir sabit diskler ve CD / DVD güverte seçenekleri ile birlikte AVID Media Composer ve Final Cut Pro ile donatılmıştır. Tüm gösteri reelleri veya tamamlanmış işler, yayın kalitesi standartlarına göre DVD'ye aktarılabilir.
Program dili:
 • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BA

London Film Academy

Film yapımında BA (Hons) kazanmanın yoğun ve pratik bir 2 yıllık yolu. ... [+]

İki yıllık kurs 6 dönem boyunca teslim edilir ve toplam 360 akademik kredi. Programın etiği, endüstri standardı bir ortamda yaratıcı, akademik, teknik ve profesyonel becerileri entegre bir şekilde öğretmektir. Bu amaçla, öğretim ilk önce etkileşimli konferanslar, seminerler, atölye çalışmaları ve gösterimler yoluyla gerçekleştirilir ve daha sonra ortak film yapımları, şirket içi işe yerleştirmeler ve bağımsız çalışma yoluyla pratik bir ortamda sürdürülür.

Terimler 1 ve 2 anahtar film yapımı disiplinleri hakkında bilgi edinmek için harcanmaktadır: senaryo yazımı, yönetmenlik, prodüksiyon, sinematografi, kurgu, ses ve yapım tasarımı. Kursun bu aşaması , verilen film yapımcılığı disiplinleri içerisinde birden fazla açık ve kapalı rol oynadığınız bir dizi ortak proje olan Film Project 1 ile sonuçlanıyor.3. dönem boyunca, biraz daha uzun süren işbirlikçi birkaç film projesinin yapımı ile belirli film yapımı alanlarında bağımsızlık kazanmaya ve kilit beceriler geliştirmeye başladınız, Film Project 2Dördüncü dönemde, kursta daha fazla özerklik ve deneyim kazanmaya başladığınızda modül seçimleriniz üzerinde daha fazla kontrol sahibi olursunuz. Bu, bir işe yerleştirme modülü veya bir anlatım dışı kurgu disiplini, örneğin bir belgesel, reklam filmi veya deneysel bir filmi araştıran işbirlikçi bir özel proje arasında seçim yapmanızı sağlarBeşinci dönem boyunca, normal olarak bir tez yazarsınız - ya söylemsel bir tez ya da akademik yorumlu bir proje. Alternatif olarak, sunumla birlikte başka bir işe yerleştirme için başvuruda bulunabilirsiniz. Kursun son ve altıncı döneminde , ikinci, daha uzun ve daha karmaşık, işbirliğine dayalı bir film projesi olan Film Project 3'te çalışıyorsunuz .... [-]
Birleşik Krallık Londra
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku