Resmi açıklamayı okuyun

LCCM 17 Ağustos'ta Açık Günleri düzenliyor

Hakkımızda

LCCM, yaratıcı insanlar için uzman bir yüksek öğretim kolejidir. İngiltere'de müzik eğitimi, kelimeler ve yaratıcı girişimcilik üzerine yüksek lisans derecesi veren tek bağımsız kolejiz.

Bizim hikayemiz

LCCM hikayesi ilk olarak 2002'de, Darius Khwaja'nın Londra'nın merkezinde çağdaş popüler müzik için yeni bir kolej kurmaya karar vermesiyle başladı. Amaç, iyi üniversitelerin ve konservatuvarların en iyilerini bir sanat okulu ortamı ile birleştiren müzik öğretiminde yeni bir yaklaşım yaratmaktı. Ortaya çıkan kursu performansla birleştiren kurs, tüm öğrencilerin hem performans hem de prodüksiyonda ustalaştığı ilk müzik okulu olarak LCCM'yi kurmak; müzik endüstrisinde gittikçe daha belirgin hale gelen bir gelişme.

118022_118000_OurStory.png

Kampüsümüz

Müzik Kutusu - özellikle LCCM için özel olarak geliştirilmiş bir sanat eseri olan Müzik Kutusu, incelemek, oluşturmak, gerçekleştirmek, kaydetmek ve işbirliği yapmak için altı kat boyunca gerçekten etkileyici ve ilham verici bir alan sunar.

Tesislere 5 milyon £ 'a yakın yatırım yaptık. Bu yeni site size müzik, yazma ve girişimcilik için rakipsiz kaynaklar sunuyor.

Tesislerimiz şunları içerir:

 • Mekan, bizim kendi konser alanımız.
 • Bar
 • Kafe
 • Sessiz alan
 • Çalışma alanı ve kütüphane
 • Duşlar ve kilitli dolaplar
 • Toplantı odası
 • 2 düzenleme odası
 • 2 dijital piyano odası
 • 3 kayıt stüdyosu
 • 4 bilgisayar laboratuvarı
 • 7 derslik
 • 7 ses yalıtımlı performans odası
 • 10 bireysel stant kabini

360 sanal kampüs turumuzda kampüsümüzü kendiniz inceleyin.

111488_111430_LCCM_093.jpgLCCM Topluluğu

Müzik veya yazı alanında kariyer geliştirmek konusunda ciddi insanlar için tasarlanan LCCM, yetenek, hayal gücü ve yaratıcılığın geliştiği bir yerdir.

Küçük bir öğrenci nüfusuna sahip bir kolej olarak, her bireyi tanımaktan gurur duyuyoruz. Uzman kadromuzu, cesaretlendirici ve yaklaşılabilir ve öğrencilerimizi güler yüzlü ve destekleyici bulacaksınız.

LCCM'nin endüstri kökleri ve ilişkileri, yıllar boyunca yaratıcı kariyerinizi desteklemeniz için profesyonellerden oluşan bir ağa anında erişim sağlar.

118021_117999_LCCMCommunity.png

Program dili:
 • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BA

London College of Creative Media

İş dünyasında başarılı bir sanatçı veya yönetici olarak müzik endüstrisinde bir kariyer mi oluşturmak istiyorsunuz? Önde gelen endüstri profesyonelleri tarafından tasarla ... [+]

BA (Hons) Müzik Endüstrisi Yönetimi

İş dünyasında başarılı bir sanatçı veya yönetici olarak müzik endüstrisinde bir kariyer mi oluşturmak istiyorsunuz? Önde gelen endüstri profesyonelleri tarafından tasarlanan ve sunulan müzik eğitimi lisans kursumuz, bilginizi geliştirmenize yardımcı olacaktır.

BA (Hons) Müzik Endüstrisi Yönetimi derecemiz, meraklı bir kayıt sanatçısı veya geleceğe dönük bir müzik yöneticisi olarak kariyer yapmak için ihtiyaç duyduğunuz becerileri size sağlayacaktır.

LCCM'ye tüm dereceleri olduğu gibi, sizin özelleştirebilirsiniz Pathway müzik üretimi, canlı olaylar veya dijital pazarlama alanında uzmanlaşmış derecesi ile. Ayrıca, diğer tüm programlarımızda öğrencilerle işbirliği yapabilecek ve etkinlikleri tanıtma ve yönetme ya da sanatçılarla çalışma konusunda pratik bir deneyim sağlayabileceksiniz.... [-]

Birleşik Krallık London
Ekim 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
London College of Creative Media

Bir yazar olarak geçimini kazanmak ister misiniz? Bir TV, Film veya Video Oyunları Yazma Ekibinde olmayı hayal ediyor musunuz? Yaratıcı ve Profesyonel Yazma kursumuz size ... [+]

BA (Hons) Yaratıcı

Bir yazar olarak geçimini kazanmak ister misiniz? Bir TV, Film veya Video Oyunları Yazma Ekibinde olmayı hayal ediyor musunuz? Yaratıcı ve Profesyonel Yazma kursumuz size, yeni nesil yazarlara, hikayelerinizin nasıl anlatıldığı ve zevk alındığı konusunda yenilik için sınırsız fırsatlar sunar.

Endüstri liderleri tarafından tasarlanıp teslim edilen yazım derecemiz, yaratıcı fikirlerinizi yayına hazır olarak bitmiş satış ve profesyonel tekliflere dönüştürmenize yardımcı olacaktır. Tutkunuz ister kurgu, ister senaryo, ister oyun ve dijital medya hikayeleri olsun, kişisel, destekleyici yaklaşımımız olmak istediğiniz yazar olmanıza yardımcı olacaktır.... [-]

Birleşik Krallık London
Ekim 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Lisans

London College of Creative Media

Müzik Performansı ve Prodüksiyonu olan BMus Hons Derecemiz, müzik alanındaki modern bir kariyerin tüm yönleriyle ilgili size kapsamlı bir fikir verecektir. Enstrümanınızd ... [+]

BMus (Hons) Müzik Performansı

Müzik Performansı ve Prodüksiyonu olan BMus Hons Derecemiz , müzik alanındaki modern bir kariyerin tüm yönleriyle ilgili size kapsamlı bir fikir verecektir. Enstrümanınızda uzman olmak ya da bir dizi usta olmak isterseniz, BMus pratik, sürükleyici ve işbirlikçidir. Müzikteki hayatın burada başlıyor.

LCCM'deki BMus derecesi deneyimli müzisyenler tarafından tasarlandı ve öğretildi. Eğitmenlerimizin her biri sektörde profesyonel olarak çalışıyor. Bu, gerçek dünya deneyimini sınıfa getirmelerini sağlar. LCCM'de okumak sizi, son 100 yıldaki tüm tarzları kapsadığı için belirli bir müzik tarzıyla sınırlandırmaz. Çekirdek modüllerin yanı sıra, çalışmak istediklerinizi kendi çıkarlarınıza göre düzenleyebilirsiniz. Öğrenci olarak öğrendikleriniz kısmen size bağlıdır.... [-]

Birleşik Krallık London
Ekim 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

London College of Creative Media (LCCM)