Resmi açıklamayı okuyun

Ne zaman seçim Leeds Trinity University, Sen mükemmelliği, yüksek istihdam mezunları ve yüksek öğrenci memnuniyeti öğretimi için ünlü bir üniversite seçin. Biz gelişmek sağlayacak bir dost ve destekleyici bir ortamda, kişiselleştirilmiş öğrenci deneyimi sunmayı taahhüt ediyoruz. Bizim boyutu biz sizin geldiğiniz andan itibaren evde hissediyorum yardımcı adıyla uluslararası öğrencilerin her biliyoruz demektir.

Henüz toplantı zevk vardı değil mi? Bizler Leeds Trinity UniversityÖğrenci memnuniyeti ve istihdam için İngiltere'nin en iyi üniversitelerinden biri. Biz yaklaşık 50 yıldır üstün, öğrenci merkezli yüksek öğrenim veren oldum. İngiltere'nin en iyi öğrenci şehirlerinden birinde - Sen sadece altı mil Leeds şehir merkezine güzel bir kampüs bizi bulacaksınız.

Biz onların ilk lisansüstü iş için yarışırken gerçek baş başlatmak öğrencilere vererek, her derece profesyonel işe yerleştirme dahil öncülük etmiştir. Sonuçlar kendileri için konuşmak - öğrencilerimizin% 95'i istihdam edilen veya daha fazla istihdam için İngiltere'deki tüm üniversitelerin üst% 25 bizi koyar, mezun olduktan sonra altı ay çalışma vardır.

Bizim öğretim elemanlarının kendi alanlarında geniş profesyonel deneyime sahip ve birçok katkı da aktif araştırmacı Leeds Trinity'Araştırma ex cellence için itibar artan s. Biz ağır her yıl tam olarak finanse doktora studentships geniş bir yelpazede araştırmacıların yeni nesil gelişiminde yatırım ediyoruz. Biz gurur duyuyoruz gerçekleştirmek için her öğrenciye destek veren kişiselleştirilmiş ve kapsayıcı üniversitelerde ty deneyimi sunmak için potansiyellerini. Eğer gerçekten bir isim değil, Leeds Trinity Üniversitesi'nde bir dizi vardır - öğrencilerimizin (Ulusal Öğrenci Anketi sonuçlarına göre) son derece memnun ve hepsi hemfikir nedeni budur.

Ne fark 50 yıl yapar. 1966 iki Katolik öğretmen okullarının kurulan Leeds Trinity University öğretim mükemmellik, öğrenci memnuniyeti ve emp loyability ünlü bir beğeni toplayan Üniversitesi dönüşmüştür. Bu dönüşüm yaptığımız her şeyin merkezinde yer alır, bizim vizyon ve değerler tarafından yönlendirilen edilmiştir.

Vizyon

Vizyonumuz öncü, araştırma liderliğindeki öğrenme ve öğretme yoluyla sosyal etkili, yüksek istihdam bireyler geliştirmek için ünlü olmaktır.

Değerler

Onurlu, saygı, sosyal adalet ve eşitlik Bizim val ues yaşamış ve kanıtladığı edilir:

Yaptığımız her işte mükemmellik için çaba çeşitliliği kucaklayan bir, şefkatli, saygılı ve kapsayıcı toplum olma dürüstlük ve şeffaflık ile hareket cesaret diyalog ve işbirliği

Misyon

Misyonumuz Katolik kimliğine ve inanç vakıf tarafından yönlendirilir, biz farklı bir toplumda olağanüstü bir eğitim deneyimi sağlamak. Biz olumlu sosyal ve ekonomik etkilerini sunmak için onurlu, saygı, sosyal adalet ve eşitlik tanıtımına kararlıyız.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BA

Leeds Trinity University

Programın amacı giriş seviyesi yönetim pozisyonlarında uluslararası iş ve yönetim ortamında yetkin ve etkin bir şekilde işlemesi için başlamak için mezunları için gerekli ... [+]

Programın amacı giriş seviyesi yönetim pozisyonlarında uluslararası iş ve yönetim ortamında yetkin ve etkin bir şekilde işlemesi için başlamak için mezunları için gerekli temel bilgi, anlayış ve becerilerini sağlamaktır. Bu 3 yıllık tam zamanlı bir program (6 yıl part-time), fakat, ilgi alanlarınıza bağlı olarak, işe dayalı uluslararası iş araştırma projeleri ve bir yurtdışı seçeneği içerebilir. Tabii bir parçası olarak, ayrıca iki altı haftalık profesyonel iş yerleşimleri (İngiltere diğeri uluslararası bir ortamda bir) üstlenecektir.

Derecesi, alan gezileri ve Yorkshire zanaat bira ve gıda üreticilerine ASD / Wal-Mart gibi uluslararası devlerin ekonominin çeşitli sektörleri konuk konuşmacılar bir araya gelecek, sadece sınıf-temelli değildir.... [-]

Birleşik Krallık Leeds
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 - 6 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Leeds Trinity University

Bizim Muhasebe ve İşletme derecesi size kendi başarılı geleceğini şekillendirecek esneklik vermek için tasarlanmıştır. Size bir muhasebe ve finansal yönetim ortamında ile ... [+]

Bu derece size bir muhasebe ve finansal yönetim ortamında ilerleme için gereken temel bilgi ve becerileri verecektir. Bizim Muhasebe ve İşletme derecesi size kendi başarılı geleceğini şekillendirecek esneklik sağlamak üzere tasarlanmıştır. Size bir muhasebe ve finansal yönetim ortamında ilerleme için gereken temel bilgi ve becerileri vereceğiz. Buna ek olarak, çekirdek yönetim fonksiyonları, operasyonlar, ekonomi, pazarlama, yasal konular ve dış iş ortamında bir bakış içeren temel iş ilkeleri, güçlü bir topraklama alacak.

Eğer bir profesyonel muhasebeci olma ayarlanmış sizin manzaraları var ise, biz derecesi ile bitmiyor okuyan biliyorum. Sen gibi kuruluşlar ile bir mesleki yeterlilik tamamlamanız gerekir Chartered Sertifikalı Muhasebeciler Derneği (ACCA), Muhasebe meslek mensupları için küresel gövde. Biz daha hızlı kariyer olsun yardım etmek istiyorum, bu yüzden çalışma yaparken size profesyonel sınavları karşı maksimum muafiyetler vererek, ACCA yeterlilik doğru kredi edinebilirler yüzden ACCA doğrultusunda bizim modülleri tasarladık. * Muhasebe ve İşletme incelenmesi Leeds Trinity University sizin kariyer seçenekleri genişletecek. Nitelikli muhasebeci? Geleneksel yönetim kariyeri? seçim sizin olacak.... [-]

Birleşik Krallık Leeds
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

BSc

Leeds Trinity University

Bir Spor ve Egzersiz Bilimleri derecesi akredite Spor ve Egzersiz Scientist olmak için gerekli lisans bilgi ve becerileri sağlar. ... [+]

A Spor ve Egzersiz Bilimleri derecesi akredite Spor ve Egzersiz Scientist olmak için gerekli lisans bilgi ve becerileri sağlar.

Tabii spor ve egzersiz bilimleri üç alanı karışımları; Ayrıca psikoloji, fizyoloji ve biyomekanik araştırma ve profesyonel yerleşimleri için. Ayrıca üç spor bilimi disiplinleri bir araya çizmek için programa eklemek için disiplinler arası spor bilimleri modülleri ele alacağız.

At Seviye 4, Ilk akademik yıl boyunca kazanılan becerilerin bir araya getirecek olan, tam zamanlı bir işe yerleştirme yapacağız. At Seviye 5, 20-kredi modülleri deneyim ve istihdam geliştirme, her ikisi de altı haftalık tam zamanlı yerleştirme ya da gönüllülük arasında seçim yapabilirsiniz.... [-]

Birleşik Krallık Leeds
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Leeds Trinity University welcomes international students

Leeds Trinity University: Business, Management and Marketing courses

Leeds Trinity University: Placements

Your guide to Accommodation choices at Leeds Trinity

Leeds Trinity University
Address
Leeds Trinity University Horsforth
LS18 5HD Leeds, İngiltere, Birleşik Krallık
web sitesi
Telefon
+44 113 283 7100