Leeds Trinity University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Ne zaman seçim Leeds Trinity University, Sen mükemmelliği, yüksek istihdam mezunları ve yüksek öğrenci memnuniyeti öğretimi için ünlü bir üniversite seçin. Biz gelişmek sağlayacak bir dost ve destekleyici bir ortamda, kişiselleştirilmiş öğrenci deneyimi sunmayı taahhüt ediyoruz. Bizim boyutu biz sizin geldiğiniz andan itibaren evde hissediyorum yardımcı adıyla uluslararası öğrencilerin her biliyoruz demektir.

Henüz toplantı zevk vardı değil mi? Bizler Leeds Trinity UniversityÖğrenci memnuniyeti ve istihdam için İngiltere'nin en iyi üniversitelerinden biri. Biz yaklaşık 50 yıldır üstün, öğrenci merkezli yüksek öğrenim veren oldum. İngiltere'nin en iyi öğrenci şehirlerinden birinde - Sen sadece altı mil Leeds şehir merkezine güzel bir kampüs bizi bulacaksınız.

Biz onların ilk lisansüstü iş için yarışırken gerçek baş başlatmak öğrencilere vererek, her derece profesyonel işe yerleştirme dahil öncülük etmiştir. Sonuçlar kendileri için konuşmak - öğrencilerimizin% 95'i istihdam edilen veya daha fazla istihdam için İngiltere'deki tüm üniversitelerin üst% 25 bizi koyar, mezun olduktan sonra altı ay çalışma vardır.

Bizim öğretim elemanlarının kendi alanlarında geniş profesyonel deneyime sahip ve birçok katkı da aktif araştırmacı Leeds Trinity'Araştırma ex cellence için itibar artan s. Biz ağır her yıl tam olarak finanse doktora studentships geniş bir yelpazede araştırmacıların yeni nesil gelişiminde yatırım ediyoruz. Biz gurur duyuyoruz gerçekleştirmek için her öğrenciye destek veren kişiselleştirilmiş ve kapsayıcı üniversitelerde ty deneyimi sunmak için potansiyellerini. Eğer gerçekten bir isim değil, Leeds Trinity Üniversitesi'nde bir dizi vardır - öğrencilerimizin (Ulusal Öğrenci Anketi sonuçlarına göre) son derece memnun ve hepsi hemfikir nedeni budur.

Ne fark 50 yıl yapar. 1966 iki Katolik öğretmen okullarının kurulan Leeds Trinity University öğretim mükemmellik, öğrenci memnuniyeti ve emp loyability ünlü bir beğeni toplayan Üniversitesi dönüşmüştür. Bu dönüşüm yaptığımız her şeyin merkezinde yer alır, bizim vizyon ve değerler tarafından yönlendirilen edilmiştir.

Vizyon

Vizyonumuz öncü, araştırma liderliğindeki öğrenme ve öğretme yoluyla sosyal etkili, yüksek istihdam bireyler geliştirmek için ünlü olmaktır.

Değerler

Onurlu, saygı, sosyal adalet ve eşitlik Bizim val ues yaşamış ve kanıtladığı edilir:

Yaptığımız her işte mükemmellik için çaba çeşitliliği kucaklayan bir, şefkatli, saygılı ve kapsayıcı toplum olma dürüstlük ve şeffaflık ile hareket cesaret diyalog ve işbirliği

Misyon

Misyonumuz Katolik kimliğine ve inanç vakıf tarafından yönlendirilir, biz farklı bir toplumda olağanüstü bir eğitim deneyimi sağlamak. Biz olumlu sosyal ve ekonomik etkilerini sunmak için onurlu, saygı, sosyal adalet ve eşitlik tanıtımına kararlıyız.

Konumlar

Leeds

Leeds Trinity University

Address
Leeds Trinity University
Horsforth

LS18 5HD Leeds, İngiltere, Birleşik Krallık
Telefon
+44 113 283 7100