University of Kent, School of European Culture and Languages

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Avrupa Kültür ve Diller Okulu (SECL), Klasik Üniversitede derece programları sunan, Kent Üniversitesi'ndeki multidisipliner bir okuldur

Akademik mükemmellik için güçlü bir üne sahibiz: en son Araştırma Mükemmelliği Çerçevesinde - tüm üniversitelerin İngiltere çapında bir değerlendirmesi - Modern Diller (Dilbilim dahil) İngiltere'de 3. sırada yer aldı. Kent'teki dilbilim 2019 yılında The Complete University Guide 2019'da da 5. sırada yer aldı. Üniversitemiz, öğrencilerimiz için sürekli olarak üstün eğitim ve öğretim sağladığına karar veren İngiltere Hükümeti Öğretim Mükemmeliyet Çerçevesi ile, öğretimimiz İngiltere'de bulunan en yüksek kalitede.

Kent, uluslararası öğrenciler arasında, dünyaca tanınan dereceleri, kozmopolit ortamı ve çalışmalarınız sırasında ve sonrasında heyecan verici çalışma olanakları nedeniyle gözde bir destinasyondur. Üniversite, uluslararası öğrenci memnuniyeti anketlerinde İngiltere'deki en iyi üniversitelerden biri olarak seçildi ve öğrenciler, kent deneyimlerini vurgulamak için konuksever sosyal çevreyi işaret etti.

Okulumuz konuksever bir ortam ve sıkı sıkıya bağlı bir öğrenci topluluğu sağlayan Kent Üniversitesi Canterbury kampüsündedir. Kampüs hayatı altı kolejin yanı sıra Templeman Kütüphanesi, Gulbenkian sanat merkezi ve Mandela Binası (Kent Birliği'nin evi) de dahil olmak üzere - tümü yeşil ve sakin açık alanların arasında yer alan özel tesisler etrafında dönüyor.

Canterbury Şehri sıcak ve dostane bir atmosfere sahiptir. Kampüsten sadece 25 dakikalık yürüme mesafesinde ortaçağ binalarını, hareketli restoranları ve çok çeşitli dükkanları keşfedin. Londra hızlı trenle bir saat uzaklıktadır ve aynı zamanda anakara Avrupa’ya en yakın İngiltere şehriyiz, bu nedenle iki saat içinde Paris, Brüksel veya Lille’de olabilirsiniz. Canterbury, Londra'nın merkezine yüksek hızlı trenle bir saatten az bir mesafededir.

Yüksek Lisans programlarımızdan bazıları, Üniversitenin Paris ve Roma'daki yüksek lisans merkezlerinde eğitim alma fırsatı sunar ve aynı zamanda Kent'in Atina Merkezinde, Yunan başkentinin eteklerinde bulunan Miras Yönetimi alanında bir yüksek lisans derecesi sunarız.

Çok disiplinli bir okul olan SECL, aktif bir araştırma kültüründen ve mükemmel olanaklardan yararlanmaktadır. 3D tarama ve analiz için son teknoloji ürünü donanıma sahip yepyeni bir Arkeoloji Laboratuvarı ve konuşma ve ses çalışmaları için bir Dilbilim Laboratuvarı var. Dil öğrenen öğrenciler, kayıt ve oynatma için ekipman ve yazılım içeren dil laboratuarlarından da yararlanırlar.

Okul, hem lisans hem de yüksek lisans eğitiminin yanı sıra doktora programları için araştırma danışmanlığı sunar ve Nobel Ödüllü yazar Sir Kazuo Ishiguro da dahil olmak üzere dünya çapında aktif bir mezunlar ağına sahiptir.

Konumlar

Canterbury

The University of Kent, School of European Culture and Languages, Cornwallis North West

Address
School of European Culture and Languages
Cornwallis North West
University of Kent

CT2 7NF Canterbury, İngiltere, Birleşik Krallık
Telefon
+44 1227 764000

Paris

University of Kent at Paris

Address
4 rue de Chevreuse
75006 Paris, Île-de-France, Fransa
Telefon
+44 1227 764000