Central Film School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Merkez Film Okulu çalışan profesyoneller tarafından son derece kişisel ve pratik eğitim sunmak amacıyla 2008 yılında kurulmuştur.

Merkez Film Okulu, destekleyici işbirlikçi ve yaratıcı bir ortamda ilgili, uygulamalı eğitim sunar. Küçük ve samimi, okul öğretmenler sürekli erişim sağlar ve İngiltere'de herhangi bir okulun en yüksek öğrenci ekipman oranları birine sahiptir.

Okul Bertha Vakfı, şampiyonlar değişim meydana getirmek aktivizm biçimlerini bir hayır kurumu bir ortağıdır. Vakfın hedefleri doğrultusunda, Merkez Film Okulu yetenek yetiştirme ve sosyal etki belgesel ve yönetmenlik kurgu yeni MA kursları sunduk nedenle dünyamızda, şeyleri değiştirebilirsiniz içerik oluşturma desteklemeyi amaçlamaktadır.

Bizim öğretmenler tüm film endüstrisi çalışan profesyoneller ve yeni ve gelişen teknolojilerin ön planda olanlar içerir.

Film okulda önemli öğretilerinden biri film yapımı teknik yeterlilik gerekli ise, bu meşgul ve hikaye gerçek bir odak olmadan bir izleyici eğlendirmek değil ki.

anlatı taze ve yenilikçi yaklaşımları kışkırtmak için bir 'fikir üretim' sürecini inceleyerek - Biz orijinal, görsel anlatım ayrıntılı ve sağlam takdir öğrencilere geliştirmek istiyoruz.

okul öğretmenler ile maksimum etkileşim sağlamak için, ve tüm ekipman ve tesisleri büyük erişim vermek, samimi ve dostça sınıflar tutmak için tüm programlar genelinde yüz öğrenci her yıl maksimum kabul ediyor.

Merkez Film School Yükseköğretim Kalite Güvence Ajansı (QAA) tarafından bir eğitim gözetim izleme ziyareti uğramıştır ve tam mevcuttur nihai raporunu, aldık: www.qaa.ac.uk/reviews-and-reports/provider ? UKPRN = 10.024.024.

izleme ziyareti aşağıdaki sonuçlanmıştır: QAA izleme ekibi Merkez Film Okulu Eğitim Gözetim için Review eylem planının uygulanmasında övgüye ilerleme kaydettiğini sonucuna varmıştır.

Konumlar

Londra

Central Film School London

Address
Central Film School London
3rd Floor, Universal House, 88-94 Wentworth Street

E1 7SA Londra, İngiltere, Birleşik Krallık
Telefon
+44 20 7377 6060