Resmi açıklamayı okuyun

Merkez Film Okulu çalışan profesyoneller tarafından son derece kişisel ve pratik eğitim sunmak amacıyla 2008 yılında kurulmuştur.

Merkez Film Okulu, destekleyici işbirlikçi ve yaratıcı bir ortamda ilgili, uygulamalı eğitim sunar. Küçük ve samimi, okul öğretmenler sürekli erişim sağlar ve İngiltere'de herhangi bir okulun en yüksek öğrenci ekipman oranları birine sahiptir.

Okul Bertha Vakfı, şampiyonlar değişim meydana getirmek aktivizm biçimlerini bir hayır kurumu bir ortağıdır. Vakfın hedefleri doğrultusunda, Merkez Film Okulu yetenek yetiştirme ve sosyal etki belgesel ve yönetmenlik kurgu yeni MA kursları sunduk nedenle dünyamızda, şeyleri değiştirebilirsiniz içerik oluşturma desteklemeyi amaçlamaktadır.

Bizim öğretmenler tüm film endüstrisi çalışan profesyoneller ve yeni ve gelişen teknolojilerin ön planda olanlar içerir.

Film okulda önemli öğretilerinden biri film yapımı teknik yeterlilik gerekli ise, bu meşgul ve hikaye gerçek bir odak olmadan bir izleyici eğlendirmek değil ki.

anlatı taze ve yenilikçi yaklaşımları kışkırtmak için bir 'fikir üretim' sürecini inceleyerek - Biz orijinal, görsel anlatım ayrıntılı ve sağlam takdir öğrencilere geliştirmek istiyoruz.

okul öğretmenler ile maksimum etkileşim sağlamak için, ve tüm ekipman ve tesisleri büyük erişim vermek, samimi ve dostça sınıflar tutmak için tüm programlar genelinde yüz öğrenci her yıl maksimum kabul ediyor.

Merkez Film School Yükseköğretim Kalite Güvence Ajansı (QAA) tarafından bir eğitim gözetim izleme ziyareti uğramıştır ve tam mevcuttur nihai raporunu, aldık: www.qaa.ac.uk/reviews-and-reports/provider ? UKPRN = 10.024.024.

izleme ziyareti aşağıdaki sonuçlanmıştır: QAA izleme ekibi Merkez Film Okulu Eğitim Gözetim için Review eylem planının uygulanmasında övgüye ilerleme kaydettiğini sonucuna varmıştır.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BA

Central Film School

Bu BA Şeref derecesi ders ekran sektörlerde işverenler tarafından gerekli beceri setleri ile size sunarak istihdam için mezun hazırlamak BA programları için talebe cevap ... [+]

Bu BA Şeref derecesi ders ekran sektörlerde işverenler tarafından gerekli beceri setleri ile size sunarak istihdam için mezun hazırlamak BA programları için talebe cevap vermek için tasarlanmıştır. Bizim odak noktası mesleki uygulama ve istihdam için hazırlık üzerindedir.

Tabii film yapımı standart derece kursları daha pratik öğretim çok daha yüksek miktarda bulunmaktadır. Öğrenciler ders, seminer ve sette öğrenme pratik uygulaması takip atölye eğitimi gördüğü kurs modeli ile mesleki standartlara yönelik işbirliği çalışmayı öğrenirler.

Dersin son aşamasında öğrenciler daha sonra Curzon, Soho Londra Merkez Gala Eleme almak büyük mezuniyet film projeleri yoluyla öğrenme zirvesi göstermektedir.... [-]

Birleşik Krallık Londra
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Central Film School

BA onur derecesi Senaryo hızlandırılmış bir tempoda sanat ve senaryo zanaat öğrenme fırsatı sağlayan benzersiz bir fast track yazma programıdır. ... [+]

BA onur derecesi Senaryo hızlandırılmış bir tempoda sanat ve senaryo zanaat öğrenme fırsatı sağlayan benzersiz bir fast track yazma programıdır.

Bu iki yıl boyunca lisans öğrencileri sanayi senaristler çalışan uzman öğretim almak ve aynı zamanda prova ediliyor yazılı olan iş ve atış bakın.

Egzersizleri, sahneleri ve kısa film üzerine çalışarak senaryo becerilerini geliştirme sonra öğrenciler daha sonra İngiltere edebi ajanlarla özel toplantılarda yunuslama önce profesyonel senaryo geliştirme desteği aldığınız metrajlı yazmaya odaklanmak için gidin.

Full-time derecesi ders 2 yıl Şu anda Şubat 2016 için başvuruları alarak Gloucestershire Üniversitesi tarafından akredite edilmiş BA (Hons) Senaryo ... [-]
Birleşik Krallık Londra
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

BA Show Reel

We Play War

Central Film School London - The Birds Fly South For The Winter - 35mm Alexa Workshop

Central Film School London - Iwo Jima (16mm Film Workshop)

Central Film School London - Patch Film

Central Film School London - Noose

Industry Filmmaking Diploma - Graduation Film Promo - 2014

Central Film School London 2014