Bucks New University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Bizim geçmişimiz

Bucks New University aslen 1891'de Fen Edebiyat Fakültesi olarak kuruldu. O zamanlar okul, bölgedeki insanlara akşam dersleri verdi - ve başlangıçta bira ve alkollü içkiler vergisi ile finanse edildi!

20. yüzyılda, Okul mobilya yapımı ve kabine gibi yerel el sanatları ile güçlü bağlantılar geliştirmeye başladı. Mobilya tasarımı ve üretimi ile olan uzun süren ortaklığımızın başlangıcıydı.

İkinci Dünya Savaşı'ndan sonra, okul genişledi ve High Wycombe Sanat ve Teknoloji Fakültesi olarak tanındı. High Wycombe, mobilya endüstrisi için bir merkez haline geldi ve tahminlere göre, 1960'lı yıllarda ülkenin bütün ahşap sandalyelerinin yaklaşık% 80'inin kasabada yapıldığı söyleniyor.

1999 yılında Hükümet tarafından Üniversite Koleji statüsüne layık görüldük ve Buckinghamshire Chilterns Üniversite Koleji olarak bilindik. 2007 yılına kadar, Buckinghamshire New University'nin snappier adını değiştirdik.

Bir gelişme dönemi

2000'li yıllara kadar Üniversite bir dizi alana bölünmüştü. 2009 yılında üç kampüs oluşturarak konsolide ettik. Kampüs genişledikçe ve yenilikçi Ağ Geçidi Binamız High Wycombe kampüsünde açıldığından, geç noughties birçok geliştirme çalışması gördü.

Şimdi 125 yıldan fazla bir süredir eğitim veriyoruz ve yılda yaklaşık 9.000 öğrenciyi kampüslerimize davet ediyoruz.

Bazı ünlü mezunlar

  • Noel Fielding - Noel tanınmış bir komedyen ve aslen The Mighty Boosh'da rol aldı. Şimdi onu Kanal 4'teki The Great British Bake Off'da bulacaksınız. Noel, burada iken Grafik Tasarım ve Reklamcılık okudu.
  • Naomi Riches - Naomi, 2008 Yaz Olimpiyatları'nda bronz madalya ve 2012 Yaz Olimpiyatları'nda altın madalya kazandı. Belki de çok uygun, Designed Metalwork okudu.
  • Chloe Rogers - Chloe, ülkenin en iyi hokey oyuncularından biri ve Londra 2012'de Olimpiyat bronz madalyası kazandı. İngiltere ve Büyük Britanya için 162 kez inanılmaz oynadı.

Bizim hediye

Günümüzde Bucks’ın üç ana kampüsü vardır, High Wycombe, Uxbridge ve Aylesbury. Yüksek Wycombe, kurslarımızın çoğunun dayandığı yerdir. Uxbridge kampüsü, çok çeşitli hemşirelik ve sağlık kurslarına ev sahipliği yaparken, Üniversite Kampüsü Aylesbury Vale, kariyer ve profesyonel programlara yönelik çeşitli kurslar sunmaktadır.

Son on yılda, çalışanlarımız ve öğrencilerimizin ihtiyaçlarını karşıladığından emin olmak için tesislerimize 100 milyon £ yatırım yaptık. Amiral gemimiz olan Gateway, medya prodüksiyon stüdyoları, kütüphane, spor tesisleri ve hepsi bir çatı altında bir spor salonuna ev sahipliği yapan son teknoloji ürünü bir komplekstir. Gateway böylesine yenilikçi bir alandı ve 2010'da coveted RIBA ödülü kazanmasına hayran kaldı.

2016 yılında premium spor ve egzersiz bilimleri için bir işaret olan multi-milyon pound'luk İnsan Performansı, Egzersiz ve Refah Merkezimizi açtık. Merkezde, 3D yaralanma yakalama teknolojisinin yanı sıra spor yaralanması ve fizyoterapi kliniği ile üç şeritli koşu parkuru bulunuyor. Zaten bölgede spor klima ve tedavi için bir merkez haline gelmiştir.

Ayrıca yakın zamanda kampüsümüzün güney kanadını, High Wycombe'daki Kraliçe Alexandra Yolu'ndaki öğrenciler için gayriresmi alanlarla birlikte özel ve özel öğrenme alanları oluşturmak için güncelledik.

Aynı zamanda, Hughenden Park Öğrenci Köyü'ne yaptığımız yatırım, öğrenciler için High Wycombe kampüsümüzden sadece kısa bir yürüyüş mesafesinde olan 400'den fazla banyolu oda olduğu anlamına geliyor.

Bazı öne çıkan kurslar

Öğrencilere profesyonel bir pilot lisansı için çalışma şansı verirken ve aynı zamanda üniversite çalışmaları yürütürken endüstri lideri seyahat ve havacılık kursları sunuyoruz.

Ayrıca film ve televizyon prodüksiyonu da sunmaktayız ve medyada bazı yüksek profilli endüstri isimleriyle ödüllendirici ortaklıklar kurduk.

Polislere bir derece sunan, mezunlara polis gücünde bir kariyere girme şansı veren çok az üniversiteden biriyiz .

Bucks aynı zamanda Güney-Doğu'da yetişkin, çocuk ve zihinsel sağlık ön eleme hemşireliği sunan önde gelen hemşirelik yeterlilik sağlayıcılarından biridir.

Geleceğimiz

Bucks'ta öğrenciler yaptığımız her şeyin kalbidir. Gelecekte, bizimle birlikte çalışan herkes için tesislerimizi ve hizmetlerimizi daha ilham verici ve ödüllendirici hale getirmek için heyecan verici planlarımız var.

Yerel, ulusal ve uluslararası topluluklara ulaşarak, öğrenme merkezi olarak rolümüzü genişletme konusundaki itibarımızı geliştireceğiz. Ayrıca, araştırma ve işletme konusundaki itibarımızı akademik ve profesyonel disiplinler arasında geliştirmek istiyoruz.

Vizyonumuz

Vizyonumuz basit. Profesyonel ve yaratıcı eğitim ve uygulamalı araştırma için lider bir üniversite olmak istiyoruz. Bu nedenle, öğrencilerin ihtiyaç duydukları şeyleri olduğundan emin olmak için kurs portföylerimizi dikkatle geliştiriyoruz ve onlara istihdamın sağlanmasında yardımcı olacağız.

Vizyonumuzda üç ana yol var: eğitim, araştırma ve insanlarımız.

  • Eğitim için , dünyayı değiştirmek için mezunlarımızdaki yaşamları dönüştürmek ve yeteneklerini beslemek için erişilebilir bir üniversite öğrenimi hazırlıyoruz. Öğrencilerimize başarılı olmaları için teşvik etmek istiyoruz ve öğrencilerimize eşi benzeri görülmemiş fırsatlar sunmak için güçlü ortaklıklar kuracağız.
  • Araştırmanın açısından, artırmak ve mükemmellik için daha da güçlü bir itibar kazanmak için personel araştırması miktarını artıracaktır. Araştırma ve işletme faaliyetlerimiz, öğrencilerin deneyimlerini zenginleştirecek ve artıracak ve yenilikçi düşünce oluşturmak için disiplinler arası araştırmalar geliştireceğiz.
  • Halkımız bu değişiklikleri sürücü yardımcı olacaktır. Çalışanlarımızın rollerini ve sorumluluklarını net bir şekilde anlamalarını sağlayacağız. Yeni ve gelişmiş çalışma yöntemlerini teşvik etmek için gelişmiş bir dijital altyapıya yatırım yapacağız. Tüm çalışanlarımızın sürekli bağlılığı sayesinde, öğrencilerimizin yaşamlarında gerçek bir fark yaratacağız.

Konumlar

Yüksek Wycombe

Bucks New University

Address
Queen Alexandra Road
HP11 2JZ Yüksek Wycombe, İngiltere, Birleşik Krallık

Uxbridge

Address
106 Oxford Road
UB8 1NA Uxbridge, İngiltere, Birleşik Krallık

Aylesbury

Address
59 Walton Street
HP21 7QG Aylesbury, İngiltere, Birleşik Krallık