Resmi açıklamayı okuyun

Bizim geçmişimiz

Bucks New University aslen 1891'de Fen Edebiyat Fakültesi olarak kuruldu. O zamanlar okul, bölgedeki insanlara akşam dersleri verdi - ve başlangıçta bira ve alkollü içkiler vergisi ile finanse edildi!

20. yüzyılda, Okul mobilya yapımı ve kabine gibi yerel el sanatları ile güçlü bağlantılar geliştirmeye başladı. Mobilya tasarımı ve üretimi ile olan uzun süren ortaklığımızın başlangıcıydı.

İkinci Dünya Savaşı'ndan sonra, okul genişledi ve High Wycombe Sanat ve Teknoloji Fakültesi olarak tanındı. High Wycombe, mobilya endüstrisi için bir merkez haline geldi ve tahminlere göre, 1960'lı yıllarda ülkenin bütün ahşap sandalyelerinin yaklaşık% 80'inin kasabada yapıldığı söyleniyor.

1999 yılında Hükümet tarafından Üniversite Koleji statüsüne layık görüldük ve Buckinghamshire Chilterns Üniversite Koleji olarak bilindik. 2007 yılına kadar, Buckinghamshire New University'nin snappier adını değiştirdik.

Bir gelişme dönemi

2000'li yıllara kadar Üniversite çok sayıda alana bölünmüştür. 2009'da, High Wycombe Kampüsü'ndeki ana tesislerle üç kampüs yaratarak konsolide ettik. Geç geceler kampüs genişledikçe ve yenilikçi Geçit Binamız açıldığında birçok geliştirme çalışması gördü. Bu son teknoloji ürünü entegre öğrenme kompleksi vaktinden önceydi ve 2010 yılında prestijli bir RIBA ödülü kazandı.

Şimdi 125 yıldan fazla bir süredir eğitim veriyoruz ve yılda yaklaşık 9.000 öğrenciyi kampüslerimize davet ediyoruz.

Bazı ünlü mezunlar

  • Noel Fielding - Noel tanınmış bir komedyen ve aslen The Mighty Boosh'da rol aldı. Şimdi onu Kanal 4'teki The Great British Bake Off'da bulacaksınız. Noel, burada iken Grafik Tasarım ve Reklamcılık okudu.
  • Naomi Riches - Naomi, 2008 Yaz Olimpiyatları'nda bronz madalya ve 2012 Yaz Olimpiyatları'nda altın madalya kazandı. Belki de çok uygun, Designed Metalwork okudu.
  • Chloe Rogers - Chloe, ülkenin en iyi hokey oyuncularından biri ve Londra 2012'de Olimpiyat bronz madalyası kazandı. İngiltere ve Büyük Britanya için 162 kez inanılmaz oynadı.

Bizim hediye

Günümüzde Bucks’ın üç ana kampüsü vardır, High Wycombe, Uxbridge ve Aylesbury. Yüksek Wycombe, kurslarımızın çoğunun dayandığı yerdir. Uxbridge kampüsü, çok çeşitli hemşirelik ve sağlık kurslarına ev sahipliği yaparken, Üniversite Kampüsü Aylesbury Vale, kariyer ve profesyonel programlara yönelik çeşitli kurslar sunmaktadır.

Son on yılda, çalışanlarımız ve öğrencilerimizin ihtiyaçlarını karşıladığından emin olmak için tesislerimize 100 milyon £ yatırım yaptık. Amiral gemimiz olan Gateway, medya prodüksiyon stüdyoları, kütüphane, spor tesisleri ve hepsi bir çatı altında bir spor salonuna ev sahipliği yapan son teknoloji ürünü bir komplekstir. Gateway böylesine yenilikçi bir alandı ve 2010'da coveted RIBA ödülü kazanmasına hayran kaldı.

2016 yılında premium spor ve egzersiz bilimleri için bir işaret olan multi-milyon pound'luk İnsan Performansı, Egzersiz ve Refah Merkezimizi açtık. Merkezde, 3D yaralanma yakalama teknolojisinin yanı sıra spor yaralanması ve fizyoterapi kliniği ile üç şeritli koşu parkuru bulunuyor. Zaten bölgede spor klima ve tedavi için bir merkez haline gelmiştir.

Ayrıca yakın zamanda kampüsümüzün güney kanadını, High Wycombe'daki Kraliçe Alexandra Yolu'ndaki öğrenciler için gayriresmi alanlarla birlikte özel ve özel öğrenme alanları oluşturmak için güncelledik.

Aynı zamanda, Hughenden Park Öğrenci Köyü'ne yaptığımız yatırım, öğrenciler için High Wycombe kampüsümüzden sadece kısa bir yürüyüş mesafesinde olan 400'den fazla banyolu oda olduğu anlamına geliyor.

Bazı öne çıkan kurslar

Öğrencilere profesyonel bir pilot lisansı için çalışma şansı verirken ve aynı zamanda üniversite çalışmaları yürütürken endüstri lideri seyahat ve havacılık kursları sunuyoruz.

İngiltere'deki tek müzik yönetimi kurslarından bazılarını burada bulabilirsiniz. Ayrıca film ve televizyon prodüksiyonu sunuyoruz ve medyadaki bazı yüksek profilli endüstri isimleriyle ödüllendirici ortaklıklar oluşturduk.

Polislere bir derece sunan, mezunlara polis gücünde bir kariyere girme şansı veren çok az üniversiteden biriyiz .

Bucks aynı zamanda Güney-Doğu'da yetişkin, çocuk ve zihinsel sağlık ön eleme hemşireliği sunan önde gelen hemşirelik yeterlilik sağlayıcılarından biridir.

Geleceğimiz

Bucks'ta öğrenciler yaptığımız her şeyin kalbidir. Gelecekte, bizimle birlikte çalışan herkes için tesislerimizi ve hizmetlerimizi daha ilham verici ve ödüllendirici hale getirmek için heyecan verici planlarımız var.

Yerel, ulusal ve uluslararası topluluklara ulaşarak, öğrenme merkezi olarak rolümüzü genişletme konusundaki itibarımızı geliştireceğiz. Ayrıca, araştırma ve işletme konusundaki itibarımızı akademik ve profesyonel disiplinler arasında geliştirmek istiyoruz.

Yeni bir dijital alan

Gençlere heyecan verici ve ödüllendirici kariyerlere girmeleri için ilham vermek için, dijital sektördeki başlangıç işlerini desteklemek üzere yeni bir merkez oluşturmak üzere Aylesbury College ile ortak çalışıyoruz. Tesisler bir siber güvenlik paketi ve sanal gerçeklik mühendisliği tasarım stüdyosu içerecektir. İşletmeler büyümek ve gelişmek için tavsiye, destek ve alan alabilecektir.

İnovasyon, yaratıcılık ve girişimciliğin geliştiği dönüştürücü bir kültür görmek istiyoruz. Mezunlarımız dünyayı değiştirecek. Heyecan verici bir geleceği olacak ve Bucks.

Vizyonumuz

Vizyonumuz basit. Profesyonel ve yaratıcı eğitim ve uygulamalı araştırma için lider bir üniversite olmak istiyoruz. Bu nedenle, öğrencilerin ihtiyaç duydukları şeyleri olduğundan emin olmak için kurs portföylerimizi dikkatle geliştiriyoruz ve onlara istihdamın sağlanmasında yardımcı olacağız.

Vizyonumuzda üç ana yol var: eğitim, araştırma ve insanlarımız.

  • Eğitim için , dünyayı değiştirmek için mezunlarımızdaki yaşamları dönüştürmek ve yeteneklerini beslemek için erişilebilir bir üniversite öğrenimi hazırlıyoruz. Öğrencilerimize başarılı olmaları için teşvik etmek istiyoruz ve öğrencilerimize eşi benzeri görülmemiş fırsatlar sunmak için güçlü ortaklıklar kuracağız.
  • Araştırmanın açısından, artırmak ve mükemmellik için daha da güçlü bir itibar kazanmak için personel araştırması miktarını artıracaktır. Araştırma ve işletme faaliyetlerimiz, öğrencilerin deneyimlerini zenginleştirecek ve artıracak ve yenilikçi düşünce oluşturmak için disiplinler arası araştırmalar geliştireceğiz.
  • Halkımız bu değişiklikleri sürücü yardımcı olacaktır. Çalışanlarımızın rollerini ve sorumluluklarını net bir şekilde anlamalarını sağlayacağız. Yeni ve gelişmiş çalışma yöntemlerini teşvik etmek için gelişmiş bir dijital altyapıya yatırım yapacağız. Tüm çalışanlarımızın sürekli bağlılığı sayesinde, öğrencilerimizin yaşamlarında gerçek bir fark yaratacağız.
Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BA

Bucks New University

Havacılık endüstrisi ilerici bir sektördür ve teknolojilerde, süreçlerde ve protokollerde sürekli gelişmektedir. Mantıklı bir yaklaşıma ve eleştirel bir akla sahip olan, ... [+]

Kursa Genel Bakış

Havacılık endüstrisi ilerici bir sektördür ve teknolojilerde, süreçlerde ve protokollerde sürekli gelişmektedir. Mantıklı bir yaklaşıma ve eleştirel bir akla sahip olan, uyarlanabilir, kendine güvenen bireyler arıyoruz. Bucks, havacılık dereceleri için uzun süredir devam eden bir üne sahiptir ve bu duyarlı kurs, bu heyecan verici sektördeki sürekli değişimleri yansıtmaktadır.

Bu program hava taşımacılığı endüstrisindeki sürekli değişikliklere ayak uydurarak, bu enerjik sektörün talep ettiği yeteneklerden mezun olmanızı sağlar.

Üniversite Kampüsü Aylesbury Vale, Uxbridge Kampüsü veya High Wycombe Kampüsü'nde Hazırlık Yılı ile Bucks BA (Hons) Havayolu ve Havaalanı Yönetimi'ni seçebilir, kursumuza devam etmeden önce becerilerinizi ve güveninizi geliştirmenize yardımcı olabilir Yüksek Wycombe Kampüsü.... [-]

Birleşik Krallık Yüksek Wycombe Uxbridge
Şubat 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Bucks New University

Çok sayıda modayı ve dönüşü, ayrıca heyecan verici ve yenilikçi moda üretmek için fikirlerin nasıl araştırılacağını ve geliştirileceğini keşfedeceksiniz. Tabii yeni düşün ... [+]

Kursa Genel Bakış

Bir BA (Hons) Moda Tasarımı ile kendi benzersiz tarzınızı geliştirin. El işçiliğine ve yenilikçiliğe odaklanarak, sizi tasarımdan, denemeden, kalıp kesiminden ve yapımdan kendi koleksiyonunuzu bir araya getirmeye kadar geniş bir moda bilgisiyle donatıyoruz. Moda sektörüne damgasını vurmak istiyorsanız, bu kursa başlayabilirsiniz.

Büyük, iyi donanımlı bir atölye ve endüstri ekipmanı ile mekanı bireysel tasarımlar oluşturmak için kullanacaksınız.

Moda anlamak

Çok sayıda modayı ve dönüşü, ayrıca heyecan verici ve yenilikçi moda üretmek için fikirlerin nasıl araştırılacağını ve geliştirileceğini keşfedeceksiniz. Tabii yeni düşünme ve düşünme biçimlerini geliştiriyor.... [-]

Birleşik Krallık Yüksek Wycombe
Şubat 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

BSc

Bucks New University

Rakamları kontrol etmekten gerçekten hoşlanıyorsanız, Muhasebe ve Finans sizin için mükemmel bir kariyer yoludur. Her kuruluş hayatta kalmak ve gelecekteki büyüme hakkınd ... [+]

Kursa Genel Bakış

Rakamları kontrol etmekten gerçekten hoşlanıyorsanız, Muhasebe ve Finans sizin için mükemmel bir kariyer yoludur. Her kuruluş hayatta kalmak ve gelecekteki büyüme hakkında kararlar almak için doğru finansal bilgilere ihtiyaç duyar. Trendlerin farkına varacak ve bir işletmenin ayakta tutulmasının yollarını keşfedebilecek, böylece karların ve harcamaların düşük kalmasını sağlayacaksınız.

Ortak bir derece olduğundan, bu kurs muhasebeci olmak isteyen veya finans dünyasında çalışanlara fayda sağlayacaktır. Yatırım ve ticari bankacılık, sigorta, danışmanlık ve finansal piyasalar üzerine kurulan becerileri içerir.

Birçok fırsatla güvenli bir kariyer başlatmak... [-]
Birleşik Krallık Yüksek Wycombe Uxbridge
Şubat 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Bucks New University

Birisinin zorluklarını aşmasında nasıl yardım edeceğini bilmek kolay değil. Bu kurs, size engellerin üstesinden gelmelerine yardımcı olacak içgörü ve bilgi sağlar. Çalışm ... [+]

Kursa Genel Bakış

'İnsan insanı' mısınız? İnsanlara gerçekten ilgi duyuyor musunuz? Sabır ve azim var mı? O zaman potansiyel olarak bir sosyal hizmet uzmanı olabilirsiniz. Profesyonel olarak kayıtlı bir sosyal hizmet uzmanı olarak, insanların yaşamlarında bir fark yaratacaksınız.

Hassas gruplarla çalışma konusunda deneyim kazanın

Birisinin zorluklarını aşmasında nasıl yardım edeceğini bilmek kolay değil. Bu kurs, size engellerin üstesinden gelmelerine yardımcı olacak içgörü ve bilgi sağlar. Çalışmanız, sınıf teorisini, bazıları mevcut sosyal hizmet uzmanlarıyla birlikte çalışmayı da içeren gerçek yaşam pratik deneyimiyle birleştirecektir. Ayrıca sosyal hizmetin İngiltere hükümet politikası ve mevzuatına nasıl uyduğunu da anlayacaksınız.... [-]

Birleşik Krallık Yüksek Wycombe Uxbridge
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Bucks New University

Bu program boyunca, küresel havacılık ve havaalanı işletmeciliği gibi daha geniş konuların yanı sıra hava hukuku, meteoroloji ve enstrümanlardaki temel modülleri inceleye ... [+]

Kursa Genel Bakış

Ticari pilot olarak kalifiye olmak istiyorsanız, bu dinamik kurs hava taşımacılığı yönetiminin birçok alanını kapsar ve sizi ticari bir pilot olarak başarılı bir kariyere hazırlar. Eğitiminizin son yılında kullanacağınız ve uçuş eğitiminizin son aşamasına hazırlanmanıza yardımcı olacak bir FNPT II Uçuş Simülatörüne sahip olmanız yalnızca İngiltere'deki üniversitelerden biridir.

İngiltere Yüksek Öğrenim sektörüne özgü olan Bucks New University programı, sadece üç yıllık tam zamanlı eğitimde üniversite diploması ve donmuş bir ATPL elde etmenizi sağlayacaktır - bunları ayrı ayrı yapmaktan daha düşük bir maliyetle.... [-]

Birleşik Krallık Yüksek Wycombe
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Bucks New University
Address
Queen Alexandra Road
HP11 2JZ Yüksek Wycombe, İngiltere, Birleşik Krallık
web sitesi
Address
106 Oxford Road
UB8 1NA Uxbridge, İngiltere, Birleşik Krallık
Address
59 Walton Street
HP21 7QG Aylesbury, İngiltere, Birleşik Krallık