Resmi açıklamayı okuyun

Hakkımızda

1885 yılında uzman bir kurum olarak kurulan Arts University Bournemouth , yaratıcı endüstrilerde sanat, tasarım, medya ve performans alanlarında yüksek kalitede uzman eğitimi sunan lider bir üniversitedir.

Öğrettiğimiz yaratıcı konular hakkında tutkuluyuz ve konu bilgisini ve sınırlarını araştırmak ve itmek için merak, risk alma ve macerayı teşvik etmeye devam ediyoruz.

Neden AUB?

 • Sınırların zorlandığı ve yaratıcı ittifakların oluşturulduğu özgün düşünürler ve yaratıcı inovasyoncular için yaratıcı bir topluluk.
 • Sözleşmenin test edildiği bir yer, manzara değişti ve yaratıcı kariyer başladı. Yaratıcılık için yaşayan, nefes alan, bağlantılı bir akademik ortam.
 • Yaratıcı endüstriler için önde gelen bir sanat üniversitesiyiz. Bizler, yaratıcı yetenekleri kariyer haline getirecek şekilde acımasızca yenilik yapar, işbirliği yapar ve bağlantı kurarız.

AUB'da çalışmanın beş nedeni

 • Mükemmel öğretim
 • Diğerleri gibi bir kampüs
 • Yaratıcılığı kariyerlere dönüştürmek
 • Her köşede işbirliği
 • AUB insan

AUB'ın Sorumlulukları

Kurs boyunca şunları bekleyebilirsiniz:

 • adil ve saygılı davranılmalıdır
 • şikayetler ve itiraz prosedürleri de dahil olmak üzere, kurs ve AUB politikaları hakkında doğru bilgilere erişme
 • Uygun kalifiye elemanlardan yüksek bir öğretim, değerlendirme, tavsiye ve rehberlik standardı alırsınız.
 • Akademik ilerlemeleri uygun kurs personeli ile tartışabilecektir
 • çalışmalarınızı desteklemek için ihtiyaç duyduğunuz öğrenme kaynaklarına erişebilirsiniz
 • Uygunsa, kişisel rehberliğe ve AUB hizmetlerinden desteğe erişebilir
 • Çalışma seti için bir zaman çizelgesi ve çerçeve verilecek
 • Düzgün olarak belirlenen değerlendirmeler, ödevler ve kursları açık bir şekilde tanımladıktan ve kabul edilen bir zaman dilimi içerisinde uygun yorumlarla geri döndü
 • Başarılı bir çalışma için gerekli becerilerin geliştirilmesinde ve seçtiğiniz mesleğinizdeki işe devam eden ilerlemede yardım ve destek alın
 • öğretim, hizmet ve tesislerin kalitesi hakkında görüş bildirme fırsatına sahip olmak
 • kariyer ve gelecekteki ilerleme rotaları hakkında rehberlik

AUB Öğrencinin Birlik Sorumlulukları

Kurs boyunca AUBSU’nun şunları bekleyebilirsiniz:

 • AUB, yerel ve ulusal çapta öğrencilerin ilgi alanlarını temsil eder.
 • Öğrencilerin haklarının farkında olmalarını sağlamak
 • Üniversite tarafından sunulan fırsatlara katılarak öğrencileri desteklemek
 • kulüpler ve toplumlar dahil sosyal etkinlikler sağlamak
 • AUBSU memurlarının, Öğrenci Birliği anayasasına uygun olarak adil ve demokratik bir şekilde seçilmesini sağlamak

Öğrenci sorumlulukları

Kurs boyunca sizden beklenenler:

 • iş ve eylemlerinizin sorumluluğunu üstlenmek
 • düzenli ve zamanında katılmak
 • Kendinizi çalışmaya ve resmi öğretim süresinin dışında öğrenmeye adaletin
 • Görevlerinizi belirlenen zaman çizelgesinde tamamlayın
 • devam edenler ve öğrenci davranışları da dahil olmak üzere Üniversite yönetmeliklerine ve politikalarına uymak
 • Kendinizi sorumlu bir şekilde davranın ve personele, diğer öğrencilere ve yerel topluluğun üyelerine karşı saygılı ve saygılı davranın.
 • Üniversite ortamı, ekipman ve tesisleri için dikkat ve özen gösterme

Öğrencilerin sorumluluklarının elektronik ve sosyal ağlar dahil olmak üzere tüm iletişim yöntemleriyle ilişkili olduğu hatırlatılır.

Bu Öğrenci Şartı, Üniversite'nin beklentilerini ve beklentilerini özetler. Yasal olarak bağlayıcı bir sözleşme olarak ya da Üniversitenin, AUB Öğrenci Birliği'nin ve her öğrencinin yasal haklarını ve sorumluluklarını tanımlamak veya sınırlamak amaçlanmamıştır. Tüm öğrenciler, Üniversite ve AUB Öğrenci Birliği tarafından yayınlanan tüm politikaların, prosedürlerin, yönetmeliklerin ve kılavuzların farkında olduklarından emin olmalıdırlar. Tüm belgelerin kopyaları AUB intranetinde veya AUB Öğrenci Birliği'nde mevcuttur .

sanayi

uzman bir eğitim enstitüsü olan AUB, sanat, tasarım, medya ve performans boyunca becerilere dayalı yetenekler sunmada güçlü bir üne sahiptir. Öğrenciler için 'Canlı Özetler', personel liderliğindeki araştırma projeleri, personel endüstrisi ikincisi, öğrenci stajı ve AB tarafından finanse edilen inovasyon projeleri dahil olmak üzere birçok katılım seviyesine sahibiz.

AUB, yakın zamanda Dorset Endüstri ile araştırma ve inovasyon projelerini desteklemek için Bölgesel Kalkınma Fonu'ndan 1.2 milyon sterlinlik yatırım çekmeyi ve bölgedeki start-up'ları desteklemek için bir İnovasyon Stüdyosu geliştirmek için Dorset Growth Deal'den 1,4 milyon sterlin çekmeyi başardı.

Daha fazla bilgi edinmek için lütfen AUB İnovasyon Ekibi Daniel Cox ve Lucy Devall ile iletişime geçin .

Program dili:
Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BA

Arts University Bournemouth

Pixar, Lucasarts ve Aardman'daki şahane mezunlarımız Creative Skillset onaylı müfredat ve üretim tabanlı stüdyo ortamımızın başarısına tanıklık ediyor. ... [+]

genel bakış

Pixar, Lucasarts ve Aardman'daki şahane mezunlarımız Creative Skillset onaylı müfredat ve üretim tabanlı stüdyo ortamımızın başarısına tanıklık ediyor.

Aşağıdaki isimlerden birinde derecenizi tamamlamayı seçebilirsiniz:

BA (Hons) Animasyon Üretimi (2D Animasyon)BA (Hons) Animasyon Üretimi (CG Animasyon)BA (Hons) Animasyon Üretimi (Stop Motion Animation)BA (Hons) Animasyon Üretimi (Animasyon için Görsel Geliştirme)

Tüm program özelliklerini buradan indirebilirsiniz.

AUB'de EğitimAUB'da öğrenme ve öğretme hakkında daha fazla bilgi edinin ve zaman çizelgenizi buradan ne zaman alacağınızı öğreninKonaklama hakkında bilgi edininParanızı öğrenci olarak yönetme hakkında bilgi edinin ve herhangi bir kurs ücreti hakkında daha fazla bilgi edinin.Kabul Politikamızı okuyunSeviye 4 (İlk yıl)... [-]
Birleşik Krallık Bournemouth
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Arts University Bournemouth

Bu ders, güzel sanatı en geniş anlamıyla ele alır; bu da birçok farklı yaklaşımı test edebileceğiniz veya bir tanesinde uzmanlaşmayı seçebileceğiniz anlamına gelir. Resim ... [+]

genel bakış

Bu ders, güzel sanatı en geniş anlamıyla ele alır; bu da birçok farklı yaklaşımı test edebileceğiniz veya bir tanesinde uzmanlaşmayı seçebileceğiniz anlamına gelir. Resim, çizim, baskı, heykel, video, dijital medya ve sonik sanatlardaki deneysel atölyeler, daha sonra geliştirebileceğiniz malzemelerin fiziksel ve kavramsal potansiyellerini test etmede sağlam bir temel sağlar.

Tüm program özelliklerini buradan indirebilirsiniz.

AUB'de EğitimAUB'da öğrenme ve öğretme hakkında daha fazla bilgi edinin ve zaman çizelgenizi buradan ne zaman alacağınızı öğreninKonaklama hakkında bilgi edininParanızı öğrenci olarak yönetme hakkında bilgi edinin ve kurs ücretleri hakkında daha fazla bilgi edinin.Kabul Politikamızı okuyunSeviye 4 (İlk yıl)... [-]
Birleşik Krallık Bournemouth
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Arts University Bournemouth

İllüstrasyon dünyayı görmenin ve anlamanın bir yoludur. Bir dizi platformda farklı kitlelerle nasıl bağlantı kurup iletişim kuracağınızı keşfedeceksiniz. ... [+]

genel bakış

İllüstrasyon dünyayı görmenin ve anlamanın bir yoludur. Bir dizi platformda farklı kitlelerle nasıl bağlantı kurup iletişim kuracağınızı keşfedeceksiniz.

Giriş koşulları

BA kurslarımız için giriş şartları hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz.

Ayrıca bu kurslar için İngilizce Dil gereksinimlerine de bakabilirsiniz.

UCAS uygulamanız

Kurum kodumuz A66'dır. Tüm kurslarımız bir sitede gerçekleşir, dolayısıyla kampüs kodumuz yoktur.

Başvurunuzla ilgili karar almak için tamamlanmış UCAS formunuzu kullanacağız. Sahip olduğunuz ve aldığınız tüm nitelikleri dahil ettiğinizden emin olun. Bize yaptığınız herhangi bir iş tecrübesinden de bahsedebilirsiniz.... [-]

Birleşik Krallık Bournemouth
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Arts University Bournemouth

Bu heyecan verici kursta nasıl yeni dünyalar yaratacağınızı keşfedeceksiniz. Teknik becerinin yanı sıra, harika tasarımın fikirleri yorumlama yeteneğinize bağlı olduğunu ... [+]

genel bakış

Bu heyecan verici kursta nasıl yeni dünyalar yaratacağınızı keşfedeceksiniz. Teknik becerinin yanı sıra, harika tasarımın fikirleri yorumlama yeteneğinize bağlı olduğunu ve kavramsal çalışmaya gerçek bir vurgu yaptığımızı öğreneceksiniz.

BA (Hons) Film Prodüksiyonu , Medya ve Performans için Makyaj ve sahne ve film yapımlarında Oyunculuk kursları ile birlikte çalışacaksınız.

Derecenizi aşağıdaki isimlerden birinde tamamlamayı seçebilirsiniz:

BA (Hons) Kostüm ve Performans Tasarımı (Ekran İçin Kostüm Tasarımı)BA (Hons) Kostüm ve Performans Tasarımı (Scenography)BA (Hons) Kostüm ve Performans Tasarımı (Kostüm Denetimi)BA (Hons) Kostüm ve Performans Tasarımı (Kostüm Yorumlama)... [-]
Birleşik Krallık Bournemouth
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Arts University Bournemouth

Tasarımdan vitrine ya da moda podyumlarına yolculuk büyüleyici. Satın alma, satış ve promosyonun karmaşıklığını ve girişimci olma ihtiyacını keşfedeceksiniz. Bu dersin ön ... [+]

genel bakış

Tasarımdan vitrine ya da moda podyumlarına yolculuk büyüleyici. Satın alma, satış ve promosyonun karmaşıklığını ve girişimci olma ihtiyacını keşfedeceksiniz. Bu dersin önemli bir gücü, diğer sanat ve kültür disiplinleri ile birlikte çalışma potansiyeliniz olan uzman sanat, tasarım ve medya kurumu içindeki yeridir.

Kurs boyunca bireysel pratiğin gelişimini destekleyen uygun bir beceri portföyü oluşturacak ve bir uzman isminin seçilmesi ile ilgili kararınızı bildireceksiniz.

Tüm program özelliklerini buradan indirebilirsiniz.

AUB'de EğitimAUB'da öğrenme ve öğretme hakkında daha fazla bilgi edinin ve zaman çizelgenizi buradan ne zaman alacağınızı öğreninKonaklama hakkında bilgi edininParanızı öğrenci olarak yönetme hakkında bilgi edinin ve herhangi bir kurs ücreti hakkında daha fazla bilgi edinin.Kabul Politikamızı okuyunSeviye 4 (İlk yıl)... [-]
Birleşik Krallık Bournemouth
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Arts University Bournemouth

Bu görsel liderliğindeki rotada denemeyi ve risk almayı teşvik ediyoruz. Fotoğrafçılığın genişleyen alanlarının olanaklarına açık fikirli bir yaklaşımla, çeşitli bağlamla ... [+]

genel bakış

Bu görsel liderliğindeki rotada denemeyi ve risk almayı teşvik ediyoruz. Fotoğrafçılığın genişleyen alanlarının olanaklarına açık fikirli bir yaklaşımla, çeşitli bağlamlarda fotoğraf çekeceksiniz. Teori ve araştırmayı, fotoğrafın ve kültürdeki yerinin yuvarlak görüntüsünü elde etmek için pratik çalışmalarla birleştireceksiniz.

Tüm program özelliklerini buradan indirebilirsiniz.

AUB'de EğitimAUB'da öğrenme ve öğretme hakkında daha fazla bilgi edinin ve zaman çizelgenizi buradan ne zaman alacağınızı öğreninKonaklama hakkında bilgi edininParanızı öğrenci olarak yönetme hakkında bilgi edinin ve herhangi bir kurs ücreti hakkında daha fazla bilgi edinin.Kabul Politikamızı okuyunSeviye 4 (İlk yıl)... [-]
Birleşik Krallık Bournemouth
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Arts University Bournemouth

Bar ve restoranlardan yat tasarımına, afet yardımı ve sığınağa kadar öğrencilerimiz çok çeşitli projeler üzerinde çalışıyor. ... [+]

genel bakış

Bu ders size en dinamik, yaratıcı, ekonomik olarak değerli ve farklı tasarım alanlarından birinde lider olmak için ihtiyaç duyduğunuz beceri, bilgi ve iş deneyimini sunacaktır. Stüdyo tabanlı ve profesyonel odaklı bir öğrenme ortamında gerçek tasarım projeleri üzerinde gerçek müşterilerle çalışma şansınız olacak.

Tüm program özelliklerini buradan indirebilirsiniz.

AUB'de EğitimAUB'da öğrenme ve öğretme hakkında daha fazla bilgi edinin ve zaman çizelgenizi buradan ne zaman alacağınızı öğreninKonaklama hakkında bilgi edininParanızı öğrenci olarak yönetme hakkında bilgi edinin ve herhangi bir kurs ücreti hakkında daha fazla bilgi edinin.Kabul Politikamızı okuyunSeviye 4 (İlk yıl)... [-]
Birleşik Krallık Bournemouth
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Arts University Bournemouth

Medya ve Performans için BA (Hons) Makyaj kursumuz, performans, moda, film veya televizyonda önemli bir yaratıcı rol oynamanız için gereken becerileri size sunar. Makyaj ... [+]

genel bakış

Medya ve Performans için BA (Hons) Makyaj kursumuz, performans, moda, film veya televizyonda önemli bir yaratıcı rol oynamanız için gereken becerileri size sunar. Makyaj sanatçısı herhangi bir üretim ekibinin önemli bir üyesidir ve 'canlı' işbirlikçi projeler oluşturmak için oyunculuk, film prodüksiyonu, kostüm ve moda eğitimi alan öğrencilerle çalışacaksınız.

Tüm program özelliklerini buradan indirebilirsiniz.

AUB'de Eğitim

AUB'da öğrenme ve öğretme hakkında daha fazla bilgi edinin ve zaman çizelgenizi buradan ne zaman alacağınızı öğreninKonaklama hakkında bilgi edininParanızı öğrenci olarak yönetme hakkında bilgi edinin ve herhangi bir kurs ücreti hakkında daha fazla bilgi edinin.Seviye 4 (İlk yıl)... [-]
Birleşik Krallık Bournemouth
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Lisans

Arts University Bournemouth

Deneme ve keşif bu dersin önemli değerleridir. 'Doğru cevap' yoktur ve daha fazla beceri öğrenirken kendi yolunuzu bulmak için destekleneceksiniz. ... [+]

genel bakış

Tüm BA (Hons) Grafik Tasarım program özelliklerini buradan indirebilirsiniz .

AUB'de Eğitim

AUB'da öğrenme ve öğretme hakkında daha fazla bilgi edinin ve zaman çizelgenizi buradan ne zaman alacağınızı öğreninKonaklama hakkında bilgi edininParanızı öğrenci olarak yönetme hakkında bilgi edinin ve herhangi bir kurs ücreti hakkında daha fazla bilgi edinin.Kabul Politikamızı okuyunDerecenizi aşağıdaki isimlerden birinde tamamlamayı seçebilirsiniz.BA (Hons) Grafik Tasarımı (Motion Graphics)BA (Hons) Grafik Tasarımı (Marka)BA (Hons) Grafik Tasarımı (Bilgi Grafikleri)BA (Hons) Grafik Tasarımı (Editoryal Tasarım)

Öğretim kadromuz olağanüstü. Son olarak, öğretimin kalitesini değerlendiren TEF (Öğretim Mükemmellik Çerçevesi) tarafından Altın ödülüne layık görüldük.... [-]

Birleşik Krallık Bournemouth
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Arts University Bournemouth

Görsel İletişim, grafik tasarım, görüntü oluşturma, tipografi ve ekran tabanlı tasarım gibi geniş bir disiplindir. Kurs boyunca, endüstri bilginiz bağımsız araştırmalar i ... [+]

genel bakış

Görsel İletişim, grafik tasarım, görüntü oluşturma, tipografi ve ekran tabanlı tasarım gibi geniş bir disiplindir. Kurs boyunca, endüstri bilginiz bağımsız araştırmalar ile güçlendirilecek, aynı zamanda “canlı” ve prestijli yarışma brieflerinde işbirlikçi ve bireysel katılım,

Programın tamamını burada da indirebilirsiniz.

AUB'de EğitimAUB'da öğrenme ve öğretme hakkında daha fazla bilgi edinin ve zaman çizelgenizi buradan ne zaman alacağınızı öğreninKonaklama hakkında bilgi edininParanızı öğrenci olarak yönetme hakkında bilgi edinin ve herhangi bir kurs ücreti hakkında daha fazla bilgi edinin.Kabul Politikamızı okuyunSeviye 4 (İlk yıl)... [-]
Birleşik Krallık Bournemouth
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Arts University Bournemouth
web sitesi