Alliance Manchester Business School - The University of Manchester (UG Programmes)

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

1965 yılında kurulan Alliance Manchester Business School, İngiltere'nin ilk işletme okullarından biriydi ve şu anda İngiltere'de kampüs temelli en büyük işletme ve yönetim okuludur.

Manchester orijinal düşünürleri ile tanınır - uzun ve gururlu araştırma mükemmelliği tarihimiz, şehrin ünlü olduğu inovasyon ve başarı ruhunu devam ettirir.

İş araştırma gücü için İngiltere'de 2. sıradayız (REF 2014) ve en son Financial Times anketinde İngiltere'de 7. ve Avrupa'da 15. sıradayız.

Tek başına dünya çapında araştırmaların yeterli olmadığını biliyoruz ve orijinal düşüncemizin iş ve yönetim, hükümet ve topluluklar üzerindeki etki için uygulandığını görüyoruz.

Bunu bir lisans öğrencisi olmak için dünyanın en iyi yerlerinden biri haline getirmeyi taahhüt ediyoruz; tesislerimize £ 85 milyonluk yatırımla desteklenen bir taahhüt.

Tüm lisans derecesi derslerimiz bir işe yerleştirme veya uluslararası bir değişim yılı içerir. Çalışın, çalışın, seyahat edin - size kalmış.

Kariyer hedeflerinize uygun 3 ve 4 yıllık işletme dereceleri sunuyoruz. Lisans işletme derecelerimiz muhasebe, ekonomi, girişimcilik, finans, İK, BT, pazarlama ve yönetim konularını kapsamaktadır.

Tam bir akademik yıl boyunca önemli miktarda iş deneyimi kazanma veya yurtdışında yaşama ve eğitim alma fırsatından yararlanın veya uluslararası bir ortamda bir işe yerleştirmeyi tamamlayarak ikisini birleştirin.

128301_Campusandcitymontage2016.jpg

Akreditasyon

İttifak MBS, AACSB International, AMBA ve EQUIS olmak üzere dünya çapında üç büyük kuruluş tarafından akredite edilmiş küçük ve seçkin bir 'üçlü taç' okul grubunun parçasıdır.

Uluslararası bir okul

  • Brezilya, Çin, Hong Kong, Singapur ve BAE'de yeryüzünde geniş bir küresel ağımız var.
  • Öğrenci topluluğumuza ve 400'den fazla uzman akademik ve araştırma ekibine katılmak, mezunların küresel iş ortamı ve bugünün iş piyasasına hazırlanmasına yardımcı olacaktır.

Konumlar

Manchester

Address
Alliance Manchester Business School
Booth Street West

Manchester, İngiltere, Birleşik Krallık

Akreditasyonlar