Resmi açıklamayı okuyun

HAKKINDA

Öğrencilerimiz, özel eğitmenler ekibimiz tarafından desteklenen Müzik ve Ses Akademisi'nin kalbinde yer almaktadır. Modern müzik endüstrisinde tanınan müzik niteliklerine sahip bir kariyer için sizi hazırlayan, özel müzik performansı ve prodüksiyon eğitimi sunuyoruz.

1994 yılında kurulan Müzik ve Ses Akademisi, 16-19 yaşları arasında profesyonel müzisyenler tarafından Edinburgh, Exeter, Gateshead, Glasgow, Southampton, Swindon ve Online'da lisans ve yüksek lisans eğitimine kadar müzik eğitimi sunmaktadır.

Küresel müzik sahnesine hakim olan İngiliz sanatçıları ve festivallerin artan popülaritesi ve canlı müzik, İngiltere ekonomisine 4 milyar sterlin getirerek, bunun bir parçası olmak için heyecan verici bir endüstri. Şarkı yazım ve prodüksiyondan sahne yönetimine ve ses mühendisliğine kadar takip edebileceğiniz çok çeşitli kariyer yolları var. Kaynak: İngiltere Müzik, Burada Olsaydı.

AMS mezunları şimdi İngiltere ve küresel müzik endüstrisinde başarılı bir şekilde çalışmaktadır, önemli mezunlar şunlardır:

Vampirlerin Tristan Evans

Tristan Evans - Virgin EMI davulcusu The Vamps grubunu imzaladı. Ayrıca şarkılarının çoğunun yapımcısıdır. Kendi plaklarını çıkardılar ve dünyadaki stadyumlarda oynadılar.

Laurence Jones Blues Yılın Sanatçısı

Laurence Jones - 2014, 2015 ve 2016 yıllarında Genç Blues Sanatçısı'nı kazanan Songwriter, gitarist ve vokalist. Van Morrison, James Bay, Jools Holland ve Buddy Guy'ı destekledi.

Mezunları Josh Kumra

Josh Kumra - Sony RCA'ya imza attı, Wretch 32 ile 1 numara “Don't Go” yazdı. Albümünü yayınlamak için Naughty Boy ve Emeli Sandé gibi isimlerle işbirliği yaptı.

Atlantik daha düşük için Eddy Thrower davul

Eddy Thrower - Aşağı Atlantis'teki Davulcu, 6 İngiltere turunun yanı sıra 2 Top 40 albümüne sahip. Tony Hawk ve Guitar Hero gibi oyunlarda müzikleri var.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisans

Academy of Music & Sound Online

Derecenin 3. yılına eşdeğer olan bu 1 yıllık kurs, müzikle ilgili bir vakıf derecesi, HND veya yeterliliklerle tanınmış bir endüstri deneyimini incelemek üzere tasarlanac ... [+]

Derecenin 3. yılına eşdeğer olan bu 1 yıllık kurs, müzikle ilgili bir vakıf derecesi, HND veya yeterliliklerle tanınmış bir endüstri deneyimini incelemek üzere tasarlanacaktır. Wolverhampton Üniversitesi tarafından doğrulanmış, ana kariyer yansıtmak için geliştirilen Pathways performansı, üretim ve işletme dahil endüstrisinde.

BA (HONS) MESLEKİ MÜZİK İŞLETMECİLİĞİKurs ayrıntılarıkursEndüstri danışmanlarından öğrenim, tavsiye ve rehberlikAğ ve diğer müzisyenlerle ve benzer düşünen insanlarla işbirliği yapınİşletme ve müziğin nasıl çalıştığı konusunda derinlemesine bir bilgi edinmeKendi müzik ürünlerinizi yönetin ve pazarlayınÖzgeçmişinizi ve portföyünüzü gerçek yaşam deneyimi ve ürünleri ile genişletinBA (Hons) Profesyonel Müzik BirimleriMESLEKİ PROJE... [-]
Birleşik Krallık Edinburgh Exeter Glasgow Southampton  + 1 Daha fazla
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku