Westminster International University in Tashkent

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

HAKKIMIZDA

Westminster International University in Tashkent , uluslararası öğrencilerin dinamik ve farklı bir öğrenim ortamında çalışabilmeleri için mükemmel bir fırsattır. Westminster Üniversitesi (UoW) ile seçkin bir Ulusaşırı Eğitim ortağı olan WUIT size Küresel Tanınmış İngiliz Yeterliliklerine erişim sağlar. İlham veren ve kalifiye öğretmenlerin yol gösterici gelişmekte olan iddialı topluluğumuza katılın. WIUT , kalite, kariyer odaklı kurslar sunarak öğrenme beklentilerinizi karşılamak bizim ana önceliğimizdir.

Bizimle zamanınızı en iyi şekilde geçirmek için, size destek vermenin ve ihtiyacınız olanın size yardımcı olmanın birçok yolu var. Havalimanı Karşılama ve Greet servis ekibimiz, Taşkent Uluslararası Havaalanı'na gelen yeni uluslararası öğrencilere sıcak bir karşılama imkânı sunuyor ve 1. yılda ücretsiz konaklama imkânı sağlanıyor. Öğrenci Destek Ekibi, uluslararası öğrencilerin yerleşip evde hissetmelerini sağlamaya adamıştır.

Kabul

WIUT kurslara kabul, Westminster Üniversitesi (İngiltere Londra) için kabul edilen kabul kriterlerine dayanacaktır. Başvuru kararlarının dayandığı öncelikli ilke, başvuru sahiplerinin kurstan fayda görmesi ve başarılı olması muhtemeldir. İsteyen öğrenciler yaş, ingilizce, matematik, eğitim durumu ve diğer şartları yerine getirmek zorunda kalacaklardır.

Konumlar

Taşkent

Westminster International University in Tashkent

Address
Westminster International University in Tashkent
12 Istiqbol St.

100047 Taşkent, Taşkent Bölgesi, Özbekistan
Telefon
+998 71 238 74 00