Vatel Hotel & Tourism Business School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Suzhou, Çin'deki Vatel Okulu'nda otel işletmeciliği okuyunuz

Çin'de benzersiz olan Vatel Suzhou, otel, restoranlar, tatil köyleri ve diğer ortak kurumlarda teorik kurs ve uygulamaların bir karışımını sunar

Vatel Suzhou iki derece (üç yılda bir lisans ve iki yılda bir MBA) ve yöneticiler ve yöneticiler için özel kısa süreli programlar sunmaktadır. Tüm kurslar, öğrencilerimize her zaman daha talepkar olan ağırlama endüstrisinde yapmaları gereken uluslararası maruziyeti sağlamak için İngilizce olarak verilmektedir. Vatel Suzhou, Fransız “art de Vivre” adlı konukseverlik sanatlarından birini Çin'e getirecek. Vatel Suzhou, öğrencilerin alternatif olarak mutfakta çalışacakları profesyonel uygulamaları organize etmek için kampüsten 30 dakikadan daha az üç 5 yıldızlı otelle ortaklık kuruyor.

Öğretim kadrosu gelecekteki başarınızda çok önemli bir rol oynamaktadır. Vatel'de, öğretmenler bildiklerini · sana nasıl ve tutkularından geçer. Otelcilik alanının gerçeğine yakın etkileşimli eğitim yöntemleri sayesinde. Teknik, kavramsal ve analitik becerilerinizi gelecekteki yöneticiler olarak geliştirmek için araçlar sağlar. Vatel'in öğretim kadrosunun üniversite öğretmenleri veya kendi alanlarındaki mükemmellikleri için seçilmiş misafir öğretim görevlileri olmaları konusundaki uzun süren taahhüdü, başarınıza katkıda bulunur.

Vatel Suzhou seç

Mesleki ve kişiselleştirilmiş eğitimi nedeniyle

Küresel ve rekabet gücü yüksek bir ekonomide, sadece bir dereceye sahip olmak artık yeterli değil. Son Vatel mezunları, insan ve mesleki nitelikleri nedeniyle diğerlerine tercih edilir.

Sorumluluk ve dayanışma değerleri nedeniyle

Vatel Ruhu, köklerini öğretim ekibi ve öğrenciler tarafından paylaşılan değerlerden alır: Vatel'de herkesin haklarının yanı sıra sorumlulukları da vardır, ancak hepsi gelecekteki Vatel mezunlarının mesleki başarısına katılma konusunda yetkilendirilir.

Marco Polo değişim programı nedeniyle

Adaylar, Vatel'deki çalışmalarına devam ederken farklı bir kültüre daldırılıyor, farklı bir dil, başkalarına karşı daha açık fikirli, uluslararası bir kariyere sahip olmak için daha hazırlıklı.

Yeniliklerinden dolayı

Yıllık Uluslararası Sözleşmede, tüm Vatel Okul Yöneticileri, okullarındaki öğretim yeniliklerini tartışmak için buluşabilirler. Bu yeniliklerden en iyisi Vatel öğretim programlarına entegre edilmiştir.

35.000 mezunu nedeniyle güvenebileceğiniz bir ağ

Ev sahibi okulunun bulunduğu her yerde 7.000 öğrenciden her biri, Vatel Grubu'ndaki herkese ve dünyadaki en güzel otellerde çalışan 35.000 mezununa güvenebilir. Bu ağ, hayalleriniz ve isteklerinizle eşleşen bir iş bulmanıza yardımcı olmak için diğerlerinden daha güçlüdür.

JHM otellerinden destek nedeniyle

JHM Grubu bünyesinde, öğrencilerimiz ve mezunlarımız için staj ve resmi işler sağlayan çok sayıda otel bulunmaktadır. JHM, ağırlama endüstrisinde öğrencilerin başarılı bir kariyere dönüşmelerine yardımcı olur.

126351_JHM.png

Join.ln Hospitality Management Co., Ltd. (JHM), uluslararası standartlarda küresel bir yönetim perspektifine sahip yüksek düzeyde bir kurumsal kültür ve sıkı bir kurumsal yönetim sistemi sunmaktadır. Üst düzey konukseverlik yönetimi yeteneğinden oluşan uluslararası bir ekip, tesislerimizi ziyaret eden her misafirin en yüksek kalitede deneyimin tadını çıkarmasını sağlayacak bir yerdedir.

JHM'nin marka portföyünde üst sınıf Tonino Lamborghini Hotels yer alıyor

Hızlı büyümeyi desteklemek ve artan mülkiyeti için yeteri kadar yetenek imkanı sağlamak için, Vatel Hotel

Bir Ağırlama Okulu sunan Devlet-of-the-Sanat Etkinlikleri

3.500 metrekarelik çevre dostu yepyeni bir kampüs | Video projektörü ve wifi ile 14 modern donanımlı derslik | Kokteyllerinizi ve barista becerilerinizi geliştirmek için Vatel cafe | temizlik ve ayar becerilerinizi geliştirmek için sahte bir otel odası.

Uygulamaları ve Stajları Suzhou ve Çin'deki En İyi Otellerde Bulunmaktadır

Mesleki uygulamalar ve stajlar için öğrencilerimiz için toplam 7 oteldeki 7 otelin 2376 odası mevcuttur:

 • Suzhou Crowne Plaza: 354 oda
 • Suzhou Tonino Lamborghini: 91 oda
 • Suzhou Kempinski: 458 oda
 • Suzhou Hyatt: 355 oda
 • Suzhou Nikko: 469 oda
 • Kunshan Tonino Lamborghini: 289 oda
 • Huangshi Tonino Lamborghini: 360 oda

Öğrencilerimizin Becerilerini Uygulamalarına Vatel Cafe ve Vatel Restaurant

 • Kampüste yer alan Vatel Cafe, öğrencilerimize kafe yönetimi uygulamaları için en iyi fırsatı sunar.
 • Suzhou Tonino Lamborghini'de bulunan Vatel Restaurant, yerel müşterilere otantik Fransız mutfağı sunar; bu arada, öğrencilerimiz için yüksek kaliteli bir eğitim tesisi sağlar.

125682_125677_1Fduogongnengquxueshenggonggonghuodongquyufu.jpg

Suzhou Yaşam Tarzı'nın Tadını Çıkarın, Gelenek Modernle Buluştu

Şehrin dört bir yanındaki ünlü kanalları ve gölleriyle Suzhou, “Doğu'nun Venedik'i” olarak adlandırılmıştır. Yangtze Nehri deltasında yer alan ve 2.500 yıldan fazla bir tarihe sahip Çin'in en eski şehirlerinden biridir.

Marco Polo Suzhou'yu ziyaret etti ve çeşitli kültürleri ve başarılı endüstrileri tarafından hayran kaldı.

Bir turizm kenti olarak Suzhou, tarihi, turistik cazibe merkezleri ve ekonomik gelişimi ile ünlüdür.

Cennette cennet, yeryüzünde Suzhou

Chino'daki en iyi yaşayan şehir olarak bilinen Suzhou, doğal kaynaklar ve hassas el işlerinin "balık ve pirinç ülkesi" olarak adlandırılıyor. Ünlü özellikleri Suzhou ipek, Suzhou nakış, fons, geleneksel Çin müzik aletleri, fenerler, mobilya, yeşim oymacılığı, ipek goblen, Biluochun Çayı, göl yengeçleri vb.

Ulaşım merkezi

Suzhou Endüstri Parkı, 3.000 'den fazla işletme, onlarca üst düzey otel ve tatil köyü ve Asya Suzhou Merkezindeki en büyük alışveriş merkezinin bulunduğu Çin'deki en dinamik ve hayati endüstri parkıdır. En önemli ulaşım merkezinde bulunan Suzhou, Şanghay'a hızlı trenle 30 dakika uzaklıktadır.

Tarihsel ve kültürel mücevher

Bu şehir, Humble Administrator Garden, Lingering Garden gibi Dünya Kültürel Mirası olarak listelenen 60'tan fazla korunmuş klasik bahçeye sahiptir. Ayrıca, ünlü Kunqu Opera ve Pingtan (Suzhou'da aranan şarkılar) da var. Eski şehir bölgesindeki sokaklar ve şeritler, Song hanedanlığı tarzındadır. Zaman ayırın ve Suzhou'da en geleneksel kültürle tanışın.

Vater, Global Otelcilik ve Okullar Ağı Mezunları

Vatel'in Avrupa'da, Amerika'da, Asya'da ve Afrika'da bulunan 50 otelcilik okulu bulunmaktadır. Aynı görevi paylaşıyorlar: genç nesiller için profesyonel geleceklerini uluslararası misafirperverlik ve turizm işletmeciliği endüstrilerinde kurmaya hazırlanıyorlar.

Vatel karar verdi:

 • Konaklama endüstrisinde iki yüzyıllık tarihi temel alan, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini esas alan yönetim teknikleri. Bu, otelin içinde bulunduğu ülkeden, içinde çalışan personele, müşterilerin tüm kültürel yönlerini içerir.
 • Tüm dünyada kalite, iyi tat ve mükemmelliğin işareti olarak kabul edilen Fransız misafirperverlik sanatını yansıtın.
 • Grubumuzun faaliyet gösterdiği Fransızca konuşamayan tüm ülkelerde Fransızca öğretin.

Artık dünya çapında çalışan ve kendilerini Vateliens olarak adlandırmaktan ve dünyanın en güzel otellerinde çalışmaktan gurur duyan 35.000 mezunumuz var.

Vatel uluslararasılaşıyor

21. yüzyılın başlarında, Fransa'da açılan ilk Vatel okulundan 20 yıl sonra, tüm uluslararası kalkınma faktörleri gitmeye hazırdı: teorik ve mesleki deneyimin ilerici ve kontrollü karışımına dayanan eğitim anlayışımız; sürdürülebilir ve yurt dışına çıkarılmaya hazır. O zamandan beri, Avrupa, Asya, Amerika ve Afrika'da yeni kampüsler açıldı.

Dört kıtada bulunan Vatel okulları ağı, Profesyoneller tarafından En İyi Otelcilik Yönetimi Okulu olarak seçilen Konaklama ve Turizm İşletmeciliği alanında 1. Dünya Çapında İşletme Okulu Grubunu oluşturmaktadır.

Vatel Ruhu, yaşam boyu değerler

Vatel'in başarısı beş sütuna dayanıyor. Tüm dünyada, öğretim üyelerimiz şunları öğrenmiştir:

 • öğrencileriyle derin bağları var.
 • Dinamik öğrenme koşulları yaratır.
 • Bilgi ve becerilerini aktarır.
 • Her durumda uygun davranış kavramını tanıtmak.
 • Otel ve turizm işletmeciliği pozisyonlarında çalışan profesyonellerle yakın ilişki içerisindedir.

Vatel Grubu'nun öğretim ekipleri, üniversitelerin profesörlerinden ve kendi alanlarında bir isim yapmış profesyonellerden eşit olarak oluşur.

Konumlar

Suzhou

Address
No 1. Renai Road Suzhou Industrial Park
Suzhou, Jiangsu, Çin Halk Cumhuriyeti