Resmi açıklamayı okuyun

2017 yılında Turizm Araştırmaları Enstitüsü (IFT), İngiltere'nin Yüksek Öğrenim Kalite Güvence Ajansı (QAA) tarafından başarılı bir Uluslararası Kalite Değerlendirmesi (IQR) aldı ve IFT'yi bu uluslararası tanınmayı elde eden dünyanın ilk yüksek öğrenim kurumuna dönüştürdü. IFT, misafirperverlik ve boş zaman yönetimi alanında Asya'daki 2. en iyi yüksek öğretim kurumu ve dünyadaki bu alanda en iyi 18. yüksek öğretim kurumu olarak "QS Dünya Üniversitesi Sıralamaları 2017" tarafından sıralanmıştır.

Turizm Araştırmaları Enstitüsü, Makao (IFT), 1995 yılında kurulmuş, Sosyal İşler ve Macao Özel İdari Bölgesi Hükümeti, Çin Halk Cumhuriyeti Kültür Bakanı yönetim altında düşüyor yükseköğretim bir kamu kurumudur. IFT geniş bir derecesi ve mesleki programları sunar turizm ile ilgili disiplinler Böyle otelcilik, turizm iş, miras, olaylar, perakende ve pazarlama, eğlence ve eğlence, spor ve rekreasyon, yaratıcı ve kültürel çalışmalar, ve mutfak sanatları gibi. IFT aynı zamanda dünyanın önde gelen turizm okulları ile işbirliği içinde yönetici düzeyinde çeşitli programlar sunar. Enstitü turizm planlama ve geliştirme ile ilgili politika düzeyinde araştırma yapmak için yerel yetkililer tarafından görevlendirilmiştir.

A misyon IFT turizm ve hizmet sektöründe çalışmalar için tercih uluslararası bir yükseköğretim kurumu olmaktır. Sadece Macao yararları için değil, aynı zamanda Asya Pasifik bölgesi için, bu sektörde gelecekteki liderlik sorumluluklarını hazırlık olarak mesleki bilgi ve teknik yeterlilik kazandırmak olacaktır. Yukarıdaki misyonu yerine getirmek amacıyla, Enstitü aşağıdaki üç özelliği vardır:

  1. Benzersiz Kimlik - Enstitüsü turizm ve hizmet sektöründe yönetiminde yüksek öğretim ve mesleki eğitim sağlama konusunda uzmanlaşmış, bağımsız olarak çalışır.
  2. Entegrasyon - Akademik gelişim ve mesleki eğitim iyi yaklaşımların karıştırır.
  3. Uluslararasılaşma - Bu aktif öğretim üyeleri ve öğrenciler arasında uluslararası bir öğrenme deneyimi teşvik, yurt dışında benzer kurumlarla karşılıklı yararlı işbirliği istiyor.

1997 yılında, Turizm Asya-Pasifik Eğitim ve Eğitim Enstitüleri (Afiyet) ve Ağ, bir vücut tamamen Asya ve Pasifik (UNESCAP) "eğitmen eğitimi merkezi" sunu olarak seçilen IFT için Birleşmiş Milletler Ekonomik ve Sosyal Komisyonu tarafından desteklenen Asya Pasifik bölgesinde Afiyet üyelerine yönelik eğitim ve danışmanlık hizmetleri. Aynı yıl, IFT IFT programlarının içeriğini ve kalitesini kabul "Eğitim ve Öğretim" de Pasifik Asya Seyahat Birliği (PATA) Altın Ödülü, alınan. 2002 yılında, IFT Avrupa Birliği (AB) ile işbirliği içinde, yerel turizm ve hizmet sektörü için "Macao Mesleki Beceri Tanıma Sistemi" (MORS) kurmak zorunda için aynı ödülü ile tekrar sunuldu.

1999 yılında, AB, İleri Turizm Araştırmaları Macao-Avrupa Merkezi (ME-CATS) işbirliği ile Asya Pasifik bölgesinde turizm gelişme içine turizm ve hizmet sektörü yönetiminin yeni Avrupa kavramlarını birleştiren Enstitüsü kurulmuştur. Bu merkez Asya Pasifik bölgesinde eğitim ve öğretim için bir üs olmayı hedefliyor. Avrupa'da ve bölgede yüksek öğrenim kurumları arasında bilgi ve deneyim alışverişini teşvik etmektedir.

2000 yılında, IFT verilecek ilk eğitim kurumu oldu Birleşmiş Milletler Dünya Turizm Örgütü (UNWTO) tarafından TedQual Sertifikasyon. Bu eğitim ve öğretim yılında IFT'nin elde uluslararası standart ve kaliteyi doğruladı. 2003 yılında, IFT Miras Yönetimi Asya Akademisi (AAHM kurucu üye olmak için Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Örgütü (UNESCO) ve Uluslararası Merkezi Koruma Çalışmaları ve Kültürel Mülkiyet (ICCROM) Restorasyon tarafından davet edildi .) Kültürel mirasın korunması ve kültürel kurum yönetimi araştırma ve öğretim yapan Asya-Pasifik bölgesi genelinde yüksek öğrenim Bu konsorsiyum ağları enstitüleri.

"Madalya ve Macao SAR Hükümeti Şeref Başlıklar 2008 Ödül Töreni, Çin Halk Cumhuriyeti" 16 Ocak 2009 tarihinde gerçekleştirildi. Kırk kişi ve kuruluşlar kendi kişisel başarıları, Macao SAR için önemli katkıları ve özverili kamu ve toplum hizmeti için onur ve ödül tanınan edildi. Turizm Araştırmaları Enstitüsü, yerel turizm gelişimi ilerleyen onun önemli katkıları tanınması Turizm Liyakat Madalyası ile ödüllendirildi.

IFT öğrenme ve eğitim yenilik, profesyonelleri teşvik ve Macao turizm gelişimine ve Asya Pasifik bölgesinde katkılarını yapma arayışında önde çaba devam edecektir.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisans

Institute for Tourism Studies, Macau

Program 42 ders, staj (üçüncü yıl) ve tez yazma içerir. ... [+]

Program 42 ders, staj (üçüncü yıl) ve tez yazma içerir.

[-]
Çin Halk Cumhuriyeti Makao
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Institute for Tourism Studies, Macau

Bu dersi tamamlayan öğrenci bir etkinliğin başarısını sağlamak, bir olay için uygun bir vizyon ve misyon oluşturmak için planlamanın önemini anlayacaktır. ... [+]

Bu dersi tamamlayan öğrenci bir etkinliğin başarısını sağlamak, bir olay için uygun bir vizyon ve misyon oluşturmak için planlamanın önemini anlayacaktır.

[-]
Çin Halk Cumhuriyeti Makao
Bilgi iste
Ingilizce,Çince
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Institute for Tourism Studies, Macau

IFT adlı BA Turizm Perakende ve Pazarlama Yönetimi akılda çağdaş otelcilik profesyonel ile tasarlanmış bir programdır. ... [+]

[-]
Çin Halk Cumhuriyeti Makao
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Institute for Tourism Studies, Macau

IFT adlı BA Miras Yönetimi akılda çağdaş otelcilik profesyonel ile tasarlanmış bir programdır. ... [+]

Miras Yönetimi Lisans

IFT adlı BA Miras Yönetimi akılda çağdaş otelcilik profesyonel ile tasarlanmış bir programdır. Program 42 ders, staj (üçüncü yıl) ve tez yazma içerir. Aşağıdaki kurslar liste diğerlerinin yanı sıra vardır: Giriş Miras Yönetimi Bu ders miras yönetimi konusunu tanıtır ve bu konu uzmanlık tüm derslerin bir çerçeve sunmaktadır. Elbette esas miras yönetiminin temel ilkelerini inceleyeceğiz. Bu sürdürülebilir bir şekilde her ikisinin de paylaştığı ortak kaynaklarını yönetmek için turizm ile yararlı bir ortaklık oluşturabilirler nasıl miras yönetimi çalışmaları ve nasıl inceleyeceğiz. Elbette miras yönetimi ve turizm işletme yönetimi tarafından yapılan tamamlayıcı ve rekabet talepleri analiz için bir çerçeve ile öğrencilere vermeyi amaçlamaktadır. Bu tür talepler miras turizm mekanı ve ürünlerinin planlanması ve geliştirilmesi sırasında ortaya nasıl yerel ve uluslararası örnekler kullanarak kurs boyunca tartışılacaktır. Miras yorumlanması ziyaretçiler tarafından bu tür varlıkların kültürel değeri anlamada bir miras varlık yardımcılarının yorumlanması ve sunumu etkinliği. Bu ders miras varlıkları ziyaretçilerin kolayca tüketmek ve (eğlence ile eğitim dengesi doğru olduğunda, özellikle) anlayabiliyorum mekan haline nasıl hitap edecektir. Bu derste yorumlama tartışma ziyaretçi için varlığın veya cazibe kültürel değeri hakkında mesajlar nesil için kavram ve tekniklerini kapsayacak. Elbette ziyaretçi deneyimi yorumlama mesajları emilimi ve bu tür konumlar yönetimi ve planlama merkezi nasıl hitap edecektir. Şu anda en iyi uygulama yorumlama / sunum için kullanılan kavram ve stratejilerinin ana hatlarını ayrıntılı olarak bazı özel durumlarda tartışacağız. Miras Kiralama ve Mevzuatı Bu derste, uluslararası, bölgesel ve yerel ilke ve miras yönetimi için yasal çerçeveler tanıttı. Öğrenciler eleştirel anahtar kiralamada ve yerel miras kanunları gözden ve... [-]

Çin Halk Cumhuriyeti Makao
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Institute for Tourism Studies, Macau

IFT adlı BA Mutfak Sanatları Programı akılda çağdaş otelcilik profesyonel tasarlanmış yeni bir programdır. Öğrencilerin ilk kohort Eylül 2011 yılında 4 yıllık kursa katıl ... [+]

Mutfak Sanatları Yönetimi Lisans

IFT adlı BA Mutfak Sanatları Programı akılda çağdaş otelcilik profesyonel tasarlanmış yeni bir programdır. Öğrencilerin ilk kohort Eylül 2011 yılında 4 yıllık kursa katıldı ve 2015 yılında mezun olacak.

Evin yöneticisi bir ön, onlar bir mutfak şef olarak bir kariyer niyetinde olsun ya da bir all-round profesyonel aşçı, 4 yıllık ders kanıtlanmış öğretim elemanları ve vasıflı zanaat teknisyenleri geniş bir deneyimsel tabanı üzerine çekiyor. 3,4 ve 5 yıldızlı oteller olay yerleri ve benzeri Michelin restoranlar arasında değişen, dünya çapında deneyime sahip, IFT öğrencilerin yeşerebileceği bir iyi-yuvarlak, geniş tabanlı bir temel sunmak için bu engin bilgi tabanı üzerine çekiyor.... [-]

Çin Halk Cumhuriyeti Makao
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Institute for Tourism Studies, Macau

IFT adlı BA Otel İşletmeciliği akılda çağdaş otelcilik profesyonel ile tasarlanmış bir programdır. ... [+]

Lisans Otel Yönetimi

IFT adlı BA Otel İşletmeciliği akılda çağdaş otelcilik profesyonel ile tasarlanmış bir programdır. Program 42 ders, staj (üçüncü yıl) ve tez yazma içerir. Aşağıdaki dersler liste diğerlerinin yanı sıra şunlardır:

Yönetim İlkeleri

Bu dersin amacı, çeşitli iş alanlarında bilgi birikimi ile öğrencilere sağlamaktır, ve onun çevre ile ilgilidir nasıl. Çalışma planı sonunda iç organizasyonunu yönetmek için iş fikrinin başlangıcından mantıklı izler. Buna göre, öğrenciler gerekli kavramları ve iş yönetimi özünü anlamak için araçları ile tanışmış olacak.

Otel Operasyon

Bu ders, bir Genel Müdür perspektifinden, otel operasyonları bir görünüm ile öğrencilere vermeyi amaçlamaktadır. Genel Müdür pozisyonu bir makro ve mikro görünümü konaklama sektöründe genel olarak ve özellikle otel sahip birini gerektirir. Bir otele operasyon başında kişi sürekli teorik ve pratik düşünceler bir dengeye dayalı akıllıca kararlar vardır ..... [-]

Çin Halk Cumhuriyeti Makao
Bilgi iste
Ingilizce,Çince
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

IFT Anthem

IFT Bachelor of Arts in Culinary Arts Management

IFT Green Campus Video

Institute video by Mazea Zhou and Sunny Sun- 1st Runner-Up Team of IFT Video Competition

IFT Pousada de Mong-Há & Educational Restaurant are awarded the excellence award by TripAdvisor