Resmi açıklamayı okuyun

Okul Profili

Teknoloji (kısaltma GTIIT) Guangdong İsrail Enstitüsü kooperatif eğitim Guangdong bulunan, bağımsız tüzel kişiliğe sahip bir Çin-yabancı ortak üniversitesidir Teknoloji (kısaltma Technion) ve Shantou Üniversitesi (kısaltma STU) İsrail Enstitüsü'nde yüksek öğrenim dünyaca ünlü bir kurumdur Shantou City.

5 Aralık resmen kurulan Çin Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanan 2016 tarihinde Teknoloji Guangdong İsrail Enstitüsü, 2017 yılında kayıt ilk yıl, yüksek kaliteli yüksek öğretim kaynakları İsrail dışişleri ortağı üniversiteler Çin'de bağımsız bir tüzel tanıtmak için ilk oldu. Ünlü ekonomist Li Jiange, Kimya Aaron Ciechanover 2004 Nobel ödüllü ilk başkanı, başkan yardımcısı idi.

İsrail Teknoloji Enstitüsü, Guangdong eğitim, araştırma ve yenilik uluslararası tanınan araştırma üniversitesi yüksek düzeyde kendisini inşa etmeye çaba göstereceğiz, kapsamlı dünyaca ünlü yüksek kaliteli eğitsel kaynaklar, İsrail Teknoloji Enstitüsü, tanıtılması, öğretim yenilik ve eğitim yürütmek yenilikçi yeteneği yetiştirmek için dünya vardır mükemmel mühendis ve teknoloji profesyonelleri vizyon ve Beşeri Bilimler. Guangdong Eyaleti, Shantou Şehir Halk Hükümeti ve Li Ka Shing Vakfı Halk Hükümeti fakültesi kurulmasını desteklemek için.

öğretim Guangdong dilinin İsrail Teknoloji Enstitüsü, İngilizce'dir sonunda, yaşam bilimleri Science 10 ve üç alanı, 5.000 kişilik okulda öğrencinin boyutunu mühendisliği kapsayan ayarlayacaktır. Kanun okul hibe, yüksek lisans ve doktora mezunları Guangdong Teknoloji diploma İsrail Enstitüsü Teknoloji, diploma ve lisans sertifikaları İsrail Enstitüsü alacak bachelor.

her bir ortağın ve birlik Guangdong kültürel kökenleri İsrail Teknoloji Enstitüsü adına yapınız.

Shantou, Phoenix Shantou Üniversitesi adına kırmızı buttercup adına İsrail Teknoloji Enstitüsü, adına İbranice harf "Tet".

vizyon

  • , Birinci sınıf bir üniversite inşa yenilik ve araştırma, çevre koruma ve sosyal refah iterek hedefi ile.
  • yenilik ve Guangdong eyaletinin rekabet düzeyini geliştirin, Çin ve İsrail, gelişmesi ve ilerlemesi için insan refahına katkıda bulunmak.

misyon

  • Technology'nin "başyapıt" İsrail Institute of Technology, Guangdong İsrail Enstitüsü derin kökleri gibi, Çin kültürünün toprak zengin mirasını, dünyanın önde gelen araştırma üniversitelerinden biri için inşa, girişimcilik ve yenilik konusunda kararlıdır.
  • Yerel sanayi ile yakın temasta Teknoloji Guangdong İsrail Enstitüsü ve Dr Shuo, araştırmanın doktora sonrası alimleri en üst düzeyde, liderler ve öncü araştırmacıları yetiştirmek çabalar.

Teknoloji Neden Guangdong İsrail Enstitüsü?

· Bir yüzyıl elit gen

Teknoloji Guangdong İsrail Enstitüsü ülkemizin bağımsız tüzel kişiliğe, Shantou Üniversitesi ve İsrail Teknoloji Enstitüsü'nden işbirliği, biz yenilikçi, küresel vizyon ve beşeri mühendisi üstün yeteneğini geliştirmeye kararlıyız tutulan ile İsrail dışişleri kooperatif üniversite yüksek kaliteli yüksek öğretim kaynaklarını tanıtmak ilk ve teknoloji uzmanları, uluslararası üst düzey eğitim, araştırma ve yenilik tanıyan araştırma üniversitesi kendisini kurmayı hedefliyor.

İsrail Teknoloji Enstitüsü gibi uzun ömürlü üst 50 listesi gibi dünyanın en iyi araştırma üniversitelerinde yüksek öğrenim dünyanın en iyi kurumlarını olduğunu. Son yıllarda, üç öğretmen Nobel ödülü kazandı. 1912 yılında kurulduğundan beri, İsrail Teknoloji Enstitüsü, dünyanın önde gelen girişimci ekosisteminin, geleceğin başarılı girişimci biri olarak kabul edilir, yeni teknolojilerin geliştirilmesi taahhüt edilmiştir "kuluçka makinesi".

Son yıllarda Shantou Üniversitesi, uluslararası, ince okul yola bağlı kalarak dikkat kalite ve seviyesini çalışan ve yüksek öğretim sektörü yaygın yurtiçinde ve yurtdışında tanınan almak edilmiştir. İki yıl üst üste Times Higher Education Dünya Üniversiteler Sıralaması (Times Higher Education World University Rankings) girmek için, 2016-2017 yılı Çin'de üniversitelerin listesinde 22 yer bağladılar.

· Temel okul mevzuatı - Yenilik

"Bilgi Üçgen"

Teknoloji İsrail Guangdong İsrail Enstitüsü, üç alanda kombinasyonu ile üretilen karma eğitim, araştırma ve yenilik avantajları tam oyun vermek Teknoloji Enstitüsü, özellikle, eğitim stratejisinin "bilgi üçgeni" desen dayalı Teknoloji kapsamlı bir İsrail Enstitüsü, tanıtmak için mükemmel bir akademik gelenek ve akademik güçlü tanıttı Teknoloji Guangdong İsrail Enstitüsü "farklı" üniversiteler olmak.

İş kredili dersler

yenilik ve girişimciliği, Teknoloji Guangdong İsrail Enstitüsü teşvik etmek amacıyla, tüm öğrenciler teknoloji ve süreç yenilik ve girişimcilik hakkında fikir edinmek üzere bir işletme kredi derslere devam zorunludur. Program öğrencilerin iş yaratmak değil, aynı zamanda mevcut bir şirkete fikirlerini teşvik öğrenmek, yeni ürün veya yeni teknoloji gerçekleşmesine katkıda öğrenmek sağlar değil.

"Ziyaretçiler ve Yenilik Merkezi" okul (Ziyaretçiler & Yenilik Merkezi), öğrenciler beyin fırtınası göstermek yeni düşünme, yenilikçi faaliyetlere özel bir siteyi açmak.

teknoloji transferi güçlendirmek

Teknoloji Guangdong İsrail Enstitüsü, İsrail Teknoloji Enstitüsü teknoloji ticarileştirilmesi, onların buluşlar ve teknoloji ticarileştirilmesi keşiflere araştırmacıları teşvik etmek için etkili bir mekanizma hızla kurulması deneyimi üzerine inşa edilecek, fikri mülkiyet patent kataliz, yeni ürünler, yeni süreçlerin inkübasyon, ilan etti. Aynı zamanda, (Shantou) ilgili alanlarda Shantou Üniversitesi bilimsel ve teknolojik yenilik ve işbirliği bölgesine Shantou belediye ile yakın çalışacaktır.

Özellikler · Öğretim - Uluslararası

UK Öğretim

Teknoloji Guangdong İsrail Enstitüsü İngilizce öğretiminde uzman dersler kullanarak. alt sınıflarda aşamasında öğrenciler İngilizce konuşulan ülkelerde Üniversitesi'nde okuyan için gerekli aynı dil seviyesine kazandırmak, titiz İngiliz eğitimden ve onun daha da İngilizce öğrenmek için temel teşkil etmektedir.

Birinci sınıf uluslararası fakülte

İsrail Teknoloji Enstitüsü, öğretmen Guangdong küresel işe alım, öğretmen 60'dan fazla% İsrail Teknoloji Enstitüsü tarafından gönderilen. eğitim, araştırma ve yenilik üç alanda önemli bir rol oynamaya çalışıyor, ama aynı zamanda tam üç alanda faaliyetlerinden kaynaklanan sinerji kurmak için ise sadece okul öğretmenleri gereklidir. Öğretmenler hem yeni bilgi, yenilikçi düşünme ve öğretim süreçlerinde aktif araştırmacıların yöntemleriyle de yenilik ve yeni ürün icat odaklanmaya teşvik eder keşfinden kararlıyız, öğrenciler rol modelleri haline gelir.

Uluslararası Değişim

lisans eğitimi dört yıl boyunca Teknoloji öğrencilerin Guangdong İsrail Enstitüsü, İsrail Teknoloji Enstitüsü bir yaz kursu veya bir dönem değişim öğrencisi katılma fırsatı var. Teknoloji Guangdong İsrail Enstitüsü açık görüşlü, aktif alışverişi, birbirlerini ilham yurt dışından öğrenciler için canlı bir atmosfer yaratmak ve birlikte öğreneceğiz.

· Felsefesi insanları eğitmek - Gerçek bir kahraman olmak için öğrencilerin sağlamak için

Gerekirse kendi kariyer, mesleki disiplin gelişimine adapte boyunca Guangdong eğitim felsefesinin İsrail Teknoloji Enstitüsü mezunları gerektirir bile kendini geliştirme yapabilirsiniz. Bu nedenle, Teknoloji, Guangdong İsrail Enstitüsü gerçekten öğrenmenin kahramanı haline edebilmelerini sağlamak güdümlü, araştırmaya dayalı öğrenme yoluyla CLT daha interaktif alışverişini kullanmak.

yeni ürünler, yeni süreçler geliştirmek veya kendi işlerini oluşturma yeteneği sadece profesyonel alanda, iyileştirmeler önermek düşünmeye devam edecek ve böylece Teknoloji Guangdong İsrail Enstitüsü, yaşam boyu öğrenme için öğrencilerin kapasite geliştirme ve liderlik becerileri üzerinde duruldu.

· Kariyer fırsatlarının

Erken Guangdong Teknoloji Okulu İsrail Enstitüsü yakından çevre koruma ve enerji, gıda güvenliği, insan sağlığı ve üç sosyal ve ekonomik ilişkili alanlarda odaklanacak. Çevre kirliliği ve nasıl yenilenebilir enerji genişletmek için nasıl çözülür?, gıda güvenliğini sağlamak için yüksek teknoloji biyoteknoloji nasıl kullanılacağı, bu şu anda dünya ekonomik ve sosyal gelişmeyi ile karşı karşıya bulunmaktadır. toplumun karşılaştığı zorluklar yetenekli bir sürü Teknoloji Guangdong İsrail Enstitüsü kendi çabaları ve katkıları yapacaktır gerektirir.

Teknoloji lisansüstü öğrencinin Guangdong İsrail Enstitüsü sonra, doğrudan istihdam seçebilir okulda okuldan mezun veya yurt dışında çalışma için geçerlidir.

· Kolej kayıt Sıkı sıkı dışarı

Yerli ve yabancı kayıt için 2017 yılından bu yana Teknoloji Guangdong İsrail Enstitüsü, İsrail'in yüksek öğretim kalite güvence sisteminin, sıkı giriş, sıkı çıkış öğrenirler.

Guangdong Teknoloji Tüm İsrail Enstitüsü, öğrencilerin daha derin bir anlayış ve yeni teknolojilerin uygulanmasını ve yeni sorunlar karşısında yaratıcı çözümler olmak için yeteneği hale mesleki öğrenme aşamasında sağlam bir teorik temel ve bilimsel bir disiplin yattı gerekmektedir. Tüm öğrenciler öğretim laboratuvarda deneysel tasarım ve doğrulama kullanımını yapmak çok fazla zaman harcamak ihtiyacı dayalı sınıflarda aşamasında matematik temeli ve bilimi pekiştirmek için gereklidir.

ulusal düzenlemeler kabulü ve Teknoloji Guangdong İsrail Enstitüsü öğrenci kayıt göre, resmi toplam ihtiyacının öngörülen süre içinde gerekli dersleri tamamlamak, resmi bir öğrenci statüsünü yaptığında mezuniyet şartları ve Teknoloji Guangdong İsrail Enstitüsü tarafından verilen verilen mezuniyet diplomalar. bir lisans mezunları verilmesi için gerekli koşulları karşılamak için, İsrail Teknoloji Enstitüsü lisans, Teknoloji ve verilen diplomaların Guangdong İsrail Enstitüsü'nde lisans eğitimi verildi.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BSc

Guangdong Technion Israel Institute Of Technology

Öğrencilerin biyoteknoloji ve gıda mühendisliğinde çalışma iki alan girişme yeteneğine sahip, özellikle de bir özel biyoteknoloji birlikte, doğa bilimleri, hayat bilimler ... [+]

Biyoteknoloji

Kolej: Teknoloji Enstitüsü

Uzman Profili: Öğrenciler biyoteknoloji ve gıda mühendisliğinde çalışma iki alan girişme yeteneğine sahip, özellikle de bir özel biyoteknoloji birlikte, doğa bilimleri, hayat bilimleri ile mühendislik ve teknoloji. Biyolojik malzeme birleştirme çekirdek programının iki alanda temelini oluşturan yiyecek mühendisliği ve biyoteknoloji, ortak bir araştırma konuları olup.

Profesyonel eğitim programı biyoteknoloji ve gıda sanayi alanında yetkin aynı anda çalışmak üzere mezunları sağlamak için tasarlanmıştır. Biyoteknoloji ve biyokimyasal süreçler geniş tabanlı yüksek teknoloji, endüstriyel uygulamalardır. Gıda endüstrisinde ek olarak, alanları ilaç sanayi, kozmetik sanayi, çevre koruma sanayi, standart düzenleyici kurumlar, Gıda ve İlaç İdaresi ve diğer kurumlar, geniş bir aralıkta da mezun uygulayıcıları.... [-]

Çin Halk Cumhuriyeti Shantou
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Guangdong Technion Israel Institute Of Technology

bilim ve teknoloji, yeni teknolojiler, yeni ürünler ve yeni teknoloji aynı zamanda modern malzemeler bilim ve teknolojinin hızla gelişmesine katkıda yeni malzemelerin, gi ... [+]

Malzeme Bilimi ve Mühendisliği

Kolej: Teknoloji Enstitüsü

Uzman Profili: bilim ve teknoloji, yeni teknolojiler, yeni ürünler ve yeni teknoloji aynı zamanda modern malzemeler bilim ve teknolojinin hızla gelişmesine katkıda yeni malzemelerin, giderek güçlü talepler hızla gelişmesi ile. Özel malzemeler hedefi için gelişmiş endüstriyel malzemeler mühendisi için gerekli yeni teknolojiyi geliştirmek için yeteneği ile eğitime fen ve mühendislik, ve umutları parlaktır.

Profesyonel öğrenciler çalışmaya pratik yeteneği ile birlikte yeni malzemeler ve malzeme özelliklerinin araştırma, geliştirme ve genel liderlik donatmak, yarıiletken endüstrisinin yüksek teknoloji uygulamalarında esaslı malzemeler ve diğer biyomalzemeler uygulamaları için araştırma ve geliştirme odaklanmak. Bu profesyonel temel dersler malzeme mühendisliği disiplinlerinin tüm önemli alanları kapsayan matematik, fizik, kimya, bilgisayarlar ve malzemeler bilime giriş, ileri dersleri içermektedir. Öğrenciler başlangıçta sanayi ile Malzeme Mühendisliği Kıdemli Proje işbirliğine katılmak gelişmiş yöntem ve malzeme bilimi ve malzeme mühendisliği araçları hakim olacaktır.... [-]

Çin Halk Cumhuriyeti Shantou
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Guangdong Technion Israel Institute Of Technology

Modern yaşamın Sayısız ihtiyaçları kimyasal endüstrisi tarafından üretilen, kimyasal mühendisleri bu süreçte önemli bir rol oynamaktadır. Kimya Mühendisleri üretim süreci ... [+]

Kimya Mühendisliği ve Teknolojisi

Kolej: Teknoloji Enstitüsü

Uzman Profili: Modern hayatın sayısız ihtiyaçları kimyasal endüstrisi tarafından üretilen, kimyasal mühendisleri bu süreçte önemli bir rol oynamaktadır. Kimya Mühendisleri üretim sürecini tamamlamak için ilk tasarım işlemi de dahil olmak üzere çeşitli kimyasal teknikte sorumlu: enerji (elektrik santralleri, yenilenebilir enerji, güneş enerjisi ...), su (deniz suyu arıtma, atık su arıtma), bir polimer, bir mikroelektronik , nanoteknoloji, ilaç ve biyoteknoloji, çevre koruma ve kalite. Kimyasal Mühendislik dönüşüm çekirdek malzemesi boyunca maddenin yapısı dönüşümü, istenen özelliklere sahip olacak şekilde.... [-]

Çin Halk Cumhuriyeti Shantou
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku