Beijing Institute Of Technology

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Pekin Teknoloji Enstitüsü (BIT) şu anda 137 farklı ülkeden 2.200'den fazla uluslararası öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. En büyük öğrenci nüfusu Güney Kore, Rusya, Polonya, Pakistan, Almanya, Fransa, Kazakistan, Endonezya ve Tayland'tan geliyor. 2013'te "BIT'de Eğitim" in başlatılmasından bu yana geçen beş yıl, BIT'nin yüzlerce ila 2.200 arasında artan kayıtlı öğrenci sayısı ile uluslararası öğrencilerin kayıt ve yönetiminde büyük adımlar attığına tanık oldu ve ulusal çapta ilk sırada yer aldı. yıllık ortalama% 20 büyüme oranına sahip üniversiteler.

Üniversitemiz, küresel ekonomi, kültür eğitimi ve bilim ve teknolojide uluslararası vizyon, rekabet ve işbirliği yeteneği ile üst düzey küresel liderleri yetiştirmeyi taahhüt etmektedir. Pekin Teknoloji Enstitüsü, bilimsel ve kapsamlı bir eğitim ve yönetim sistemine sahip olup artık Çin'de okuyan uluslararası öğrencilerin en iyi yerlerinden biri olarak kabul edilmektedir ve yüksek öğrenim seviyesine sahip öğrenciler, başarılı mezunlar ve mezun öğrenciler için geniş iş olanaklarıyla yaygın şekilde kabul edilmektedir. , tam burs programları, verimli günlük yönetim, yeterli öğrenci yaşam desteği ve renkli öğrenci etkinlikleri.

BIT'in eğitim ve idari ofisi olan Uluslararası Öğrenci Bürosu, dünyanın dört bir yanından çeşitli kökenden gelen tüm uluslararası öğrencilere yabancı dil olarak Çince öğretmek, yönetmek ve öğretmekten sorumludur. Kabul yönetimi, yaşam yönetimi, sosyal yönetim ve lojistik hizmetleri sunumunda koordineli çalışmalara ek olarak, ayrıca uluslararası öğrencilere Çin dili ve Çin kültür dersleri sunma görevlerini üstlenirken çeşitli Çince ve İngilizce öğretilen programlar ve kısa listeden özelleştirilmiş dersler de vermektedir. -term programları. Burada, zengin öğrenci deneyimleri ve kapsamlı yetenekleri içeren, uluslararası öğrencilerin BIT, başkent ve Çin gibi Pekin hakkında daha iyi bir anlayış kazanmasına yardımcı olacak yetkin bir yönetim ekibi ile donatılmıştır. Yönetim ekibinin bağlılığı ve kararlılığı ile tüm uluslararası öğrencilerin sonunda bu şehre aşık olacağı ve BIT'de rahatça yaşayacağı için samimi bir umut besliyoruz.

Beijing Institute of Technology'ye katılmaya hoş geldiniz!

Konumlar

Pekin

Address
5 South Zhong Guan Cun Street,Hai Dian District
100081 Pekin, Pekin, Çin Halk Cumhuriyeti

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin