Resmi açıklamayı okuyun

Kralovehradecky Üniversitesi keşfedin

HRADEK ÜNİVERSİTESİ

2000 yılından bu yana bugünkü adını taşımaktadır 1959 yılında kurulan bir kurum - Kralovehradecky Üniversitesi dinamik ve genç bir ortam tanışın. Şu anda fazla 7300 öğrenci Alma Mater, Kralovehradecky Üniversitesi Sosyal Bilimler, Beşeri Bilimler, Eğitim Çalışmaları, Fen Bilimleri, Ekonomi ve Bilgi Teknolojileri Araştırmaları oluşturan çalışma alanları geniş bir kapsamda kaliteli yüksek eğitim verilmektedir. Her yıl Üniversiteye başvuruların çok sayıda Üniversitesi çalışmalar için yüksek talep gösteriyor ve onun mükemmel adını teyit etmektedir. Kralovehradecky Üniversitesi canlı kurumdur ve onun sürekli gelişim, akademik ve inşaat faaliyetlerinde hem yansır: Yeni fakülte ve enstitüler yeni çalışma programları akredite ediliyor, kurulan ve Üniversite kampüs inşaatı aralıksız devam ediliyor. Üniversite kampüsü diğer üniversite binaları, Eğitim ve Bilimsel Kütüphanesi ve eski şehrin yürüme mesafesinde şehir merkezinde elverişli konumdadır.

Mezunlar. Kralovehradecky Üniversitesi yurtdışında yanı sıra yerel işgücü piyasasında başarılı nitelikli uzmanlar hazırlar. 2010 yılında, Üniversite, Üniversite Avrupa yükseköğretim kurumlarının tüm standartları karşıladığını teyit Avrupa Komisyonu tarafından verilen bir sertifika Diploma Eki Etiketi aldı. Belge, tüm mezunlara otomatik olarak verilir ve Kralovehradecky Üniversitesi diploma dünya çapında tanınma garanti etmektedir.

Eğitim Fakültesi, Bilişim Fakültesi ve Yönetimi, Felsefe Fakültesi, Fen Fakültesi ve Sosyal Çalışma Enstitüsü: Üniversite beş bölümden oluşmaktadır.

EĞİTİM FAKÜLTESİ

Kralovehradecky Üniversitesi Eğitim Fakültesi yaşam boyu eğitimin 64 kursları sunmaktadır, bu derslerin katılanların sayısının daha yüksek 1.300 olduğunu. Üçüncü Yaş Üniversitesi tarafından sunulan dersler çok popüler; 600'den fazla öğrenci 2014 yılında kendilerine alındı.

Kralovehradecky Üniversitesi Eğitim Fakültesi dersleri 12 profesör ve 33 doçent vardır dışarı kimi 172 akademik çalışanları tarafından verilmektedir.

Faculty's bilimsel ve araştırma faaliyetleri çeşitli düzeylerde gelişmiştir. Fakülte kendisi (odak genç akademik çalışanların araştırma potansiyelinin gelişmesine üzerinde yoğunlaşmıştır tarafından desteklenen projeler, Çek Cumhuriyeti ve projelerin Hibe Ajansı tarafından desteklenen - Bunlardan biri projelerin çeşitli içine Faculty's uzmanların katılımı olduğunu ve öğrencilerin araştırma ve bilimsel faaliyetleri).

Faculty's çalışanların aktif bazı ESF projelerinde yer almaktadır. Akademik çalışanların yayın faaliyetleri, ulusal ve uluslar arası dergilerde çerçevesinde gerçekleştirilmektedir; Üniversitesi Yayınevi "Gaudeamus" başarıyla gözden monografi ve eğitim materyalleri yayınlamaktadır. akademik personelin çok sayıda ulusal ve uluslararası konferanslarda katılmak. uzmanları ve uzman profesyonel toplantılarda yönelik en önemli olay Pedagoji Günleri Mart ayında son haftasında her yıl düzenlenen vardır. Bu olay zaten geleneğini kurmuştur.

YARARLI BİLGİ

Akademik yıl 2 dönem halinde düzenlenmiştir. kış dönemi genellikle Eylül ayının üçüncü haftası başlar ve Aralık ayında sona; yaz dönemi Şubat ayında başlayan ve Temmuz ayında sona eriyor. Yarıyıl hep sınavlardan 6 haftalık bir süre takip eder.

Üniversitemiz çok iyi Buddy Sistemi kurmuştur. ESN Buddy Sistemi HK misyonu yerel ortama Erasmus ve diğer yabancı öğrencilerin entegrasyonu ile yardımcı olmaktır.

Kralovehradecky Üniversitesi öğrencileri, Yurt Palachova de konaklama ile sağlanır.

VISA (Non AB vatandaşları): Yabancı vatandaşlar vize zorunluluğuna tabi olan önce yetkili Çek elçilikte Çek Cumhuriyeti girecek şekilde vize başvurusu zorundadır. Vize AB vatandaşları için gerekli değildir. Bu vize almak için 2 ay sürebilir, bu nedenle zamanında uygulamak için unutmayın!

eğitim amaçlı oturma izni en fazla 90 gün boyunca burada kalan tüm yabancı öğrenciler için zorunludur. AB üyesi olmayan ülkeler: Bu Çek Cumhuriyeti gelmeden önce bir ikamet izni / vize için AB üyesi olmayan ülkelerden gelen öğrenciler için zorunlu olan - onlar burada eğitim ne kadar süreceğini fark etmez. Öğrenciler evde veya yakın ülkede Çek büyükelçiliğinin, konsolosluk veya diplomatik misyonu geçici ikamet izni için başvurmaları gerekmektedir. İlgili fakültelerin uluslararası ofisleri gelen yabancı öğrenciler için yardım sağlamaktadır.

NEDEN ÇEK CUMHURİYETİ ÇALIŞMA?

1.. kamu üniversitelerinde ücretsiz eğitim sunuyor çünkü! Çek Cumhuriyeti Eğitim önemli bir avantaja sahiptir - bu Çek dilinde eğitim isteyenler için yani Çek Üniversitesi'nden diploma almak isteyenler için, ücretsiz olabilir.

  1. Çünkü eğitimin yüksek kalitede. Bugün, Çek üniversitelerden diploma derece İngilizce ve Amerikan ile birlikte tüm dünyada derecelendirilir ve Avrupa Birliği her ülkede tanınır.

  2. Avrupa Birliği genelinde seyahat yeteneği yüzünden. Çek Cumhuriyeti AB üyesi olan ve 2007 yılında öğrencilerin Schengen anlaşmasının tüm ülkelere vizesiz dolaşmak için izin verir Schengen bölgesine katıldı.

  3. başarılı bir kariyer ihtimali yüzünden! mezuniyetten sonra Yabancı öğrenciler Çek veya Avrupa kamuoyunda yanı sıra özel kurum ve kuruluşlarla eşit olarak Çek vatandaşlarının bir iş alabilirsiniz.

  4. Çünkü Avrupa yaşam ve düşük fiyatlar yüksek kalitede. Nedeniyle siyasi ve ekonomik açıklık, Çek Cumhuriyeti, bugün Orta Avrupa'nın en gelişmiş ülkelerinden biridir. standart yaşayan Batı Avrupa'ya karşılaştırılabilir ama gıda, barınma ve mal fiyatları daha düşüktür.

  5. Çek ortamda öğrencilerimizin hızlı adaptasyon. Günümüzde Çek Cumhuriyeti vatandaşlarının çoğunluğu, en azından İngilizce konuşabilen çok kültürlü ve açık bir ülkedir.
Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BA

University of Hradec Králové, Faculty of Education

Sadece çalışma alanı ile birlikte (çift özne-çalışma şeklinde kullanılabilir düzenlenen Pedagoji çalışma programı Uzmanlık çerçevesinde bir lisans derecesi çalışma alanı, ... [+]

Eğitim Odaklı Bir Çalgı ve Solo Şarkı Söyleme Çalma Çift konu çalışmaların şeklinde düzenlenen Pedagoji çalışma programı Uzmanlık çerçevesinde bir lisans derecesi çalışma alanı, tam zamanlı formunda (sadece çalışma alanı ile birlikte kullanılabilir "Müzik Kültürü Eğitimi odaklanan") 'dir ders çalışma.

mezunlar ve bunların muhtemel istihdam profili: Mezunlar temel teori ve seçilen enstrüman (piyano, org ve keman) ya da yalnız şarkı oynamanın pratik becerileri bilgi edindik. Onlar da seçilen enstrüman / yalnız şarkı tarih ve repertuvarının mesleki bilgi kazanmıştır. Onlar "Temel Sanat Okullarında Öğretim odaklı bir Çalgı ve Solo Şarkı Söyleme Çalma" Yüksek Lisans programına çalışmak için hazırlanmıştır. ... [-]

Çek Cumhuriyeti Hradec Kralove
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 hukuk lisans derecesi bulun
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Hradec Králové, Faculty of Education

Kültürlerarası İletişim çalışmanın tam zamanlı biçiminde organize çalışma programı Beşeri çerçevesinde, bir lisans çalışması alanıdır. ... [+]

kültürlerarası İletişim Çalışmanın tam zamanlı biçiminde organize çalışma programı Beşeri çerçevesinde, bir lisans çalışması alanıdır.

mezunlar ve bunların muhtemel istihdam profili:

Elde edilen yeterlilikler:

yetenek daha geniş bir tarihsel ve toplumsal bağlamda onları anlamak için, çeşitli kültürel olguları analiz etmek kültür anlayışı; Bir insanın anlayış ve ortak insani karşılıklılık bilinci

Mezunların İstihdam:

kamu kurumları devlet ve yerel yönetimler kar amacı gütmeyen ve hayır kuruluşları Medias ve kitle medias kültürel tesis eğitim tesisleri Süre: 3 yıl (= 6 dönem / terimleri) Dil: İngilizce dönem başına Fiyat: 1800 Euro ... [-]
Çek Cumhuriyeti Hradec Kralove
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Hradec Králové, Faculty of Education

Multimedya Grafik Tasarım çalışmanın tam zamanlı şeklinde düzenlenmiştir Pedagoji çalışma programı Uzmanlık çerçevesinde, bir lisans çalışması alanıdır. ... [+]

Multimedya Grafik Tasarımı Çalışmanın tam zamanlı şeklinde düzenlenmiştir Pedagoji çalışma programı Uzmanlık çerçevesinde, bir lisans çalışması alanıdır.

mezunlar ve bunların muhtemel istihdam profili: Grafik ve Multimedya mezunları genellikle grafik tasarımlar, grafik sanatlar ve görsel iletişim oluştururken eğitilmiştir. Onlar herhangi bir geleneksel grafik tekniklerini kullanmak mümkün. Mezunlar sanatçılar, tasarımcılar, öğretim elemanları ve öğretmenler olarak istihdam edilebilirler. Onlar, orta öğretim okulları, bunlar açık hava müzelerinde işbirlikçileri, çeşitli eğitici etkinliklerde konuşmacı olarak, eğitim merkezlerinde eğitmen olarak, geleneksel baskı teknikleri öğretim görevlisi olarak çalışabilirler ilköğretim okullarında öğretmek için hazırız. Mezunlar ayrıca bağımsız sanatçılar ve tasarımcılar çalışabilir.... [-]

Çek Cumhuriyeti Hradec Kralove
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Lisans

University of Hradec Králové, Faculty of Education

Sosyal Patoloji ve Önleme çalışmanın tam zamanlı şeklinde düzenlenmiştir Pedagoji çalışma programı Uzmanlık çerçevesinde, bir lisans çalışması alanıdır. ... [+]

Sosyal Patoloji ve Önleme Çalışmanın tam zamanlı şeklinde düzenlenmiştir Pedagoji çalışma programı Uzmanlık çerçevesinde, bir lisans çalışması alanıdır.

mezunlar ve bunların muhtemel istihdam profili:

Bu çalışma programı, sosyal patoloji, önleme ve yüksek riskli davranış tedavisi konularına odaklanır. Mezunlar sosyo-patolojik olaylar sorunları, pedagoji, psikoloji, sosyoloji, hukuk ve başkalarının bakış açısıyla önlenmesi ve tedavisinde kapsamlı bir anlayış ile sağlanır. kursları da çok yetişkin ile sosyal patoloji ve önleme, ve örgütsel ve eğitimsel çalışma alanlarındaki araştırmaların uygulanması için görevlileri hazırlamak. Mezunlar kariyer aşağıdaki türleri için hazırız:... [-]

Çek Cumhuriyeti Hradec Kralove
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
6 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Location address
University of Hradec Králové
Faculty of Education
Náměstí Svobody 301
(building C)

Hradec Kralove, Hradec Králové Bölgesi, 50003 CZ