Newton College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Yönetim çalışmalarına öncülük eden yaklaşımı ile Newton College , diğer üniversitelerin bir adım ötesindedir ve öğrencilerine girişimci akranlarına göre avantaj sağlamaktadır.

Geçtiğimiz beş yılda, Newton College , Çek Cumhuriyetindeki en iyi özel üniversite düzeyinde eğitim kurumunun dört katı olmuştur . Prag'ın güzel tarihi başkentinde bulunur, Çek Cumhuriyeti Eğitim, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından akredite edilir ve dereceler tüm AB ülkelerinde otomatik olarak kabul edilir.

Newton College okumak için 10 1 neden

  1. Newton College çok ilham verici bir ortamdır. Okul, öğrencileri hedeflerine ulaşmak için ilham verir ve motive eder, yeni bakış açıları arar ve problemleri çözmek için yeni yollar arar. Aynı zamanda yaratıcılık ve eleştirel düşünmeyi geliştirmeyi öğretir.
  2. Okul uygulamalı iş modern ve çekici çalışma programları sunmaktadır. Bütün programlar aynı temelde Ekonomi, Yönetim ve Psikoloji çalışmalarına sahiptir. Bize göre, bu her modern yönetici için en iyi karışımdır.
  3. Üniversite mezunları sadece diplomalarını almazlar, ayrıca değerli sertifikalar alırlar. Öğrenimlerini tamamlayan öğrenciler, stajların ve yönetim eğitiminin tamamlandığını doğrulayan bir sertifika da alırlar. Bu sertifikalar, mezunlarımızın diğer kolejlerden gelen meslektaşları üzerinde işgücü piyasasında büyük bir avantaj sağlar.
  4. Kişisel yaklaşım. Newton College büyük ölçekli bir okul değildir. Burada kimse listede sadece bir sayı değil. Her öğrenci bir bireydir ve kolejdeki personel buna saygı gösterir ve öğrencilere yaklaşımında yansıtır.
  5. Öğretmenler pratik iş tecrübesi ile birinci sınıf öğretim görevlileridir. Newton College fakültesi, örneğin, Çek Ulusal Bankası profesöründen sorumludur. Vladimír Tomšík, en iyi Çek koçu Ing. Milan Bobek, MSc. Ve bircok digerleri. Okul ayrıca sık sık Çek ticaret ve yönetim ortamı tanınmış üyelerini davet ediyor.
  6. Newton College etkinliklerine katılma fırsatı. Newton College , bu nedenle okulu yönetmeye ve okulun değişimlerinin bir parçası olmaya katılma olanağına sahip öğrencileriyle yakın işbirliği içinde çalışır.
  7. Çalışma, uygulama ile yakından ilişkilidir. Newton College , şeylerin kökenini anlama ihtiyacı olmadan gerçekleri ve tanımları ezberlemekten ibaret değildir. Sunulan tüm bilgi ve kazanılmış beceriler, günlük hayatta hemen uygulanabilir.
  8. Kişiler. Çalışmalar sırasında Çek iş ortamında sınıf arkadaşları, öğretmenler ve tanınmış kişiler gibi birçok değerli temas kurabilirsiniz.
  9. Newton College , çok seviyeli eğitim sunan tek okuldur. Öğrenciler akredite çalışma programları, yönetim eğitim kursları ve öğretim üyeleri tarafından sağlanan bireysel rehberlik arasından seçim yapabilir.
  10. Başarı bursu. Bir okulun kalitesi, mezunlarının kalitesine en iyi yansıtır. Newton College , bu nedenle, öğrencilerini değerli başarı burslarıyla motive etmeye çalışmaktadır.

Konumlar

Prag

Address
Václavské náměstí 11
110 00 Prag, Prag, Çek Cumhuriyeti