Çevre Mühendisliği BS

Genel

Program açıklaması

Çevre mühendisleri, kaynakları sürdürülebilir bir şekilde yöneterek çevre kalitesini iyileştirmek için kirlilik önleme (P2) ve enerji verimli (E2) sistemler tasarlar.

Bölüm, lisans öğrencilerine ders çalışması ve araştırma yoluyla uygulamalı ve diğer öğrenme deneyimleri kazanma fırsatları sunar. Örnekler, iç ve ortam havası, su ve atık su, toprak, kayalar ve minerallerin örneklenmesi ve analizini içerir.

Wilkes, ülkedeki hem çevre mühendislerini hem de bilim adamlarını aynı bölümde barındıran birkaç üniversiteden biridir. Bu eşsiz atmosfer, birbirleriyle işbirliği içinde çalışma konusunda gelişmiş bir yeteneğe sahip yüksek kaliteli mühendisler ve bilim adamları üretir.

Wilkes'de, doğal ve antropojeniklerin Dünya gezegenini nasıl etkilediğini anlayacaksınız. Amacımız, güçlü bir eleştirel düşünür olarak becerilerinizi geliştirmek ve sizi endüstride, danışmanlıkta, kar amacı gütmeyen kuruluşlarda, devlette veya akademide bir kariyere hazırlamaktır.

Son Güncelleme Eki 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

The brand new 72,500-square-foot Cohen Science Center is a monument to research and innovation. Housing the departments of Biology and Health Sciences, Chemistry and Biochemistry, and Environmental En ... Devamını oku

The brand new 72,500-square-foot Cohen Science Center is a monument to research and innovation. Housing the departments of Biology and Health Sciences, Chemistry and Biochemistry, and Environmental Engineering and Earth Sciences, its state-of-the-art labs are designed for flexibility and interdisciplinary research. This promotes creative collaboration where students can work side-by-side with faculty mentors on sophisticated research equipment. Daha Az