Çevre Bilimi ve Politikasında Bilim Lisansı

Genel

Program açıklaması

Doğal Kaynakları Çevre Bilimi ve Politikasında BS ile Koruyun ve Koruyun

Bu lisans STEM lisans programı sizi bir çevre bilimci, uzman, danışman, politika analisti, eğitimci, yazar veya park bekçisi olarak ödüllendirici bir yeşil kariyer için yola çıkarır. Çevre Bilimleri lisans programı, yüz yüze ve yenilikçi, çevrimiçi bir formatta sunulmaktadır.

En İyi Kalite, En İyi Esneklik Çevrimiçi Bilim Lisans Derecesi

Bu yenilikçi çevrimiçi çevre bilimi lisans programı, uygulamalı öğrenmeden ödün vermeden sizin için ne zaman ve nerede en iyi olduğunu öğrenme seçeneği sunar. Aktif uygulayıcılar olan öğretim üyelerinden yakın rehberliğin yanı sıra evde hazırlık için kapsamlı laboratuvar kitleri alacaksınız. Küçük sınıflar, öğrenciler ve eğitmenler arasında değerli etkileşim sağlar.

Çevre Bilimcisi Gibi Düşünün, Politika Yapıcı Gibi Yazın

Disiplinlerarası bir bilgi temelini anlamlı uygulamalı deneyimlerle birleştiren bu çevre bilimi ve politika lisans programı, eleştirel düşünme ve hipotez testinin yanı sıra bilimsel yazım ve problem çözmede bilimsel ve dijital araçların kullanımına odaklanır. Mezunlar, programı işe hazır bırakır ve lisansüstü eğitim için hazırlanır.

Ortaklıklar Çevre Bilimi Öğrencileri İçin Heyecan Verici Fırsatlar Sunuyor

Çevre bilimi lisans öğrencileri, WilmU'nun bilim, teknoloji, mühendislik, matematik ve coğrafya alanlarında öğrencileri ve araştırmacıları eğitmek için NASA tarafından finanse edilen bir program olan Delaware Space Grant Consortium'un bir üye kurumu olarak üyeliğinden yararlanır. Delaware INBRE programı ile ortaklık yoluyla, WilmU diğer yerel üniversiteler ve işverenlerle çalışma ve staj yoluyla biyomedikal araştırmalarda burs sağlar.

Son Güncelleme Eki 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Mission Statement Our mission is to create a supportive academic environment for the undergraduate degree programs across all colleges by providing: Innovative, creative, and high quality learning exp ... Devamını oku

Mission Statement Our mission is to create a supportive academic environment for the undergraduate degree programs across all colleges by providing: Innovative, creative, and high quality learning experiences in all foundational, general education courses; Diverse and timely course offerings which respond to the changing needs of 21st century career fields; Relevant course work aligned with the needs of students and the University undergraduate degree programs; Integrity in our academic support of students; Opportunities for work-integrated learning through cooperative education, internships, and community service; Encouragement in the pursuit of lifelong learning. Daha Az